محدودیت های مسافرتی زندگی: UK هتل ها و کمپ ها و پارک های تعیین شده برای ماه جولای بازگشایی

تلگراف | No comments

  • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus?
  • چه قوانین را برای بعد-سفرهای این آخر هفته ؟
  • زمانی که من باید reschedule من تعطیلات ؟

انگلستان campsites هتل تعطیلات پارک ها و جاذبه های گردشگری در حال هموار کردن راه برای یک تابستان بازگشایی, پس از نخست وزیر کاسته مستند محدودیت یکشنبه گذشته.

شانس از خارج از کشور برای تعطیلات تابستان رو به کاهش هستند پس از وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در یک مصاحبه بی بی سی که آن را بسیار به احتمال زیاد در تعطیلات تابستانی خواهد بود “لغو”. FCO همچنان هشدار می دهند در برابر همه اما ضروری سفر.

امیدوار بودند scuppered بیشتر در روز جمعه زمانی که دولت به تایید خواهد بود وجود دارد هیچ انگلستان و فرانسه سفر توافق به استثنای فرانسوی ورود از 14 روز در قرنطینه شده بود و قبلا پیشنهاد شده است.

اما, انگلیسی, صنعت گردشگری در پاسخ به شل شدن مستند با آماده سازی خود برای ژوئیه 4 بازگشایی.

رابین Hutson رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی آهک چوب و خوک هتل هاگفت: “در شرایط بازگشایی همه ما می توانیم پیش بینی است که آن را به احتمال زیاد در برخی از نقطه در بین ماه های ژوئیه و اکتبر اما بدون دانستن دقیقا چه اجتماعی فاصله اقدامات ما نیاز به رعایت آن ممکن است برای پیش بینی زمانی که در آن دوره از آن خواهد شد مناسب یا مطلوب برای بازگشایی شده است.”

Campsites در حال گرفتن رزرو. آنلاین راهنمای اردوگاه و رزرو, سایت, سرد, اردو, گزارش فوری افزایش رزرو برای آگوست و سپتامبر پس از نخست وزیری در اطلاعیه روز یکشنبه. در حالی که هیچ اشاره ای به ویژه کمپینگ در دولت نقشه راه از مستند آن را امن فرض کنیم که همراه با بقیه صنعت مهمان نوازی campsites در انگلستان سقوط به گام سوم این طرح است.

دن یاتس, مدیر عامل Pitchup.com گفت: “در یک تاریخ از ‘قبلی’ از جولای 4, زمان خواهد بود به سرمایه گذاری در این تابستان. به طور معمول اوج آغاز می شود در هفته سوم ماه جولای با شروع تعطیلات مدرسه به پایان می رسد و در ماه آگوست بانک تعطیلات. که گفت: ما با امید زندگی می کنند و یک تابستان.”

“به نظر می رسد برخی از مقید کردن تقاضا برای کمپینگ با داشتن مصرف کنندگان منتظر راهنمایی که مستند اقدامات ممکن است کاسته قبل از رزرو” گفت: سرد کمپینگ بنیانگذار جاناتان نایت.

تعطیلات پارک در حال آماده سازی برای یک تابستان بازگشایی بیش از حد. Center Parcs تنظیم شده است به گسترش بسته شدن آن در تعطیلات پارک در انگلستان و ایرلند فراتر از ژوئن 11, اما به دنبال راه هایی برای بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات در محل. پناهگاه است و همچنین آماده سازی برای بازگشایی در آغاز ماه جولای با محدودیت در تعداد افرادی که می توانید اقامت در آن پارک.

در سفر یک روزه امروز ؟ به دنبال نشانه هایی از زمانی که شما قادر خواهید بود به سفر خارج از کشور ؟ ما خواهد شد ارسال به روز رسانی نورد از سراسر جهان به عنوان کشور ظهور از مستند.

به روز رسانی خودکار

دیزنی چشمه به بازگشایی در روز سه شنبه

فلوریدا دیزنی چشمه های خرید در فضای باز ناهار خوری و سرگرمی های پیچیده در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در دریاچه Buena ویستا در نزدیکی اورلاندو آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی در مارس 20.

افزایش اقدامات ایمنی را در محل از جمله افزایش روش های تمیز کردن و پوشش صورت برای هر دو اعضای بازیگران (چگونه دیزنی اشاره به کارکنان آن) و مهمانان. وجود خواهد داشت محدودیت در ظرفیت پارکینگ و ساعات است.

در حال حاضر برای مناطق دیگر از والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر بسته باقی می ماند از جمله پارک و دیزنی هتل رفت و آمد مکرر.

برخی از دیزنی پارک در چین از جمله شانگهای دیزنی لنددوباره هفته گذشته است. دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11, جدید اجتماعی فاصله اقدامات در محل

“آرزو می کنم شما در اینجا نیست”

هزاران نفر از مردم متهم به نادیده گرفتن درخواست خود را به استفاده از عقل سلیم در روز شنبه به عنوان نقاط زیبایی و پارک های ملی دیدم تعداد بازدید کننده افزایش می یابد در اولین تعطیلات آخر هفته پس از مستند شد کاسته می نویسد: استیو پرنده.

کارفرمایان و شوراهای پارک ملی خواست مردم برای ماندن و نه از خطر عصبی روستاییان که همچنان نگران است که ساکنان شهرستان در برخواهد داشت خطر جدی سلامت زیرا آنها می تواند حمل coronavirus.

این آب و هوای خوب همراه با ارزان ترین قیمت بنزین از سال 2016 است انتظار می رود برای دیدن برخی از 15 میلیون راننده را به جاده های این آخر هفته.

  • شوراها در برایتون و هاو, Scarborough و Whitby هشدار داد که جاده های منتهی به زیبایی محبوب نقاط خواهد بود بسته اگر بیش از حد بسیاری از مردم رنگی وجود دارد.
  • این قله در منطقه پارک ملی هشدار داد که Langsett مناطق “بسیار مشغول پارک ماشین در حال حاضر کامل و اجتماعی فاصله دشوار است”.
  • در Yorkshire Dales هشت نفر بودند دست Covid-19 مجازات ثابت اعلامیه پس از گرفتار شدن نشستن دور آتش در یک کنترل از راه دور ساختمان های ذکر شده در آمد که در آن آنها تا به حال تن به تن چادر خود را برای شب.
  • پارک خودرو در Dartmoor بود پس از بسته شدن بیش از حد شلوغ باعث رنجرز به ترس اجتماعی فاصله قوانین می تواند شکسته شود. پارک خودرو در محبوب Haytor, Postbridge و Newbridge قفل شد با ناهار.

واکر در Dovedale در اوج این منطقه در روز شنبه

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

آیا شما تجربه ازدحام بیش از حد در یک نقطه زیبایی در نزدیکی خانه خود را ؟ نظر در پایین این وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را.

ایتالیا به بازگشایی مرز در ژوئن 3

به دنبال به جلو به تعطیلات بعدی خود را در ایتالیا? آن را به خوبی ممکن است یک گام نزدیک تر است.

ایتالیا پرتاب خواهد شد باز کردن سلاح های خود را به گردشگران از اوایل ماه ژوئن و ضایعات آن 14 روز دوره قرنطینه به عنوان آن را همچنان به سهولت یکی از دقیقترین coronavirus مستند رژیم در جهان پاتریک Sawer می نویسد.

دولت ایتالیا در روز شنبه اعلام کرد که از ژوئن 3 تمام بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت با هیچ الزامی به خود منزوی. ایتالیایی ها همچنین قادر خواهد بود برای حرکت بین مناطق هر چند مقامات محلی می تواند به محدود کردن سفر اگر عفونت شروع به سنبله.

همه چیز به آرامی به حالت عادی بازگشت در میلان, کانون ایتالیا شیوع کروناویروس

اعتبار:
شاتر

با نرخ عفونت و مرگ و میر سقوط دولت گفت که از ژوئن 3 حرکات و از خارج از کشور را می توان با محدود منطقه ای فرمان “در رابطه با خاص متحده و سرزمین های مطابق با اصول کفایت و تناسب به اپیدمیولوژیک خطر است”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

خدمات اتاق هر کسی ؟

صبح به خیر دنیا. چه خواهد شد شما باید تخم مرغ ها را این صبح ؟ شما خواهد شد نورد به بالین تلفن تماس هتل خود را و سفارش الهی صبحانه ؟

این نیوت را ‘احمقانه تخم مرغ’ هستند بهترین راه استفاده از شانس و به پایان می رسد در یخچال

احتمالا نه. یک هتل اقامت است نه بر روی کارت حداقل تا ماه جولای برای شرکت – اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از خش خش چیزی در آشپزخانه را به آخر هفته احساس کمی خاص تر.

امروز صبح لیز Frainier گرد است تا بهترین دستور العمل های از انگلستان هتل تا حول و حوش در صبحانه و صبحانه تا زمانی که شما می توانید آنها را در فرد برای تجربه کامل.

ببینید این دستور العمل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>