محدودیت های مسافرتی: انگلستان باقی می ماند بسته شده در حالی که اروپا بازگشایی به گردشگران

  • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus?
  • دریافت به روز رسانی به صندوق پستی خود را سه بار در هفته با سفر ما عضویت در خبرنامه

در دولت روزانه خبری در مارس 28, بوریس جانسون اعلام قریب الوقوع تغییرات برای مدارس خرده فروشی و تعاملات اجتماعی اما بلند کردن اجسام از سفر از محدودیت های باقی مانده در backburner.

پس از سخنرانی خود در مارس 10 که در آن اعلام شد که هتل ها و رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی در انگلستان در جولای 4 در اولین گفته است اطلاعات بیشتر. این تاریخ بستگی دارد تعدادی از عوامل را نمی توان تایید کرد تا نزدیک به زمان. شده اند وجود دارد هیچ بیانیه رسمی در مورد تاریخ برای زمانی که مسافرت های بین المللی اجازه خواهد داشت تا دوباره هم اگر چه “پل هوایی” شده اند اشاره کرده است.

در ضمن در سراسر اروپا و تعدادی از کشورهای در حال حاضر شروع به لغو محدودیت به طوری که داخلی و بین المللی سفر می تواند بازگشت مرحله به مرحله راه است.

نروژ اعلام کرده است آن را اجازه ورود به کسب و کار مسافران از دیگر کشورهای اسکاندیناوی از جمله سوئد از ژوئن 1 با هیچ شبکه مورد نیاز است. گنجاندن سوئد شد یک نقطه از مشاجره با توجه به کشور به طور قابل توجهی بالاتر از Covid-19 عفونت اما در پایان نروژ تصمیم گرفتند برای یک حکومت پتو.

در سراسر کانال در فرانسه, کافه ها, رستوران ها و کافه ها می تواند بازگشایی همانطور که از ژوئن 2. این ممنوعیت که در جای خود در توجه به فاصله شما مجاز به سفر قبلا بیش از 100 کیلومتر (60 مایل) نیز آرام است. فرانسه PM ادوارد فیلیپ گفت: “آزادی را تبدیل به قانون ممنوعیت استثنا.”

ایتالیا باز خواهد شد مرزهای خود را در ژوئن 3, و تعدادی از هتل ها در سراسر کشور در حال حاضر در حال آماده سازی برای باز کردن درهای خود را به گردشگری از جمله ویلا های لوکس d’استه هتل در دریاچه کومو. زرمات در سوئیس خواهد بازگشایی برای تابستان اسکی در ژوئن 6. اسلوونی و مجارستان نیز مرزهای خود را باز کرده و به هر یک از دیگر در تاریخ 28.

کمیسر امور خانه Lauren جوهانسون تاکید در آغاز ممکن است: “ما باید یک مرحله ای و هماهنگ رویکرد است. بازگرداندن عملکرد طبیعی گذارد ما اولین هدف به محض این که وضعیت سلامت آن را اجازه می دهد. محدودیت در حرکت آزاد و داخلی کنترل مرز نیاز به برداشته شود به تدریج قبل از ما می توانید حذف محدودیت در مرزهای خارجی و تضمین دسترسی به اتحادیه اروپا برای non-EU ساکنان غیر ضروری سفر.”

به روز رسانی خودکار

انگلستان هتل متحد برای ارائه هزاران نفر از رایگان باقی می ماند ICU کارگران

شب بر ما یک نام تجاری جدید ابتکار از صنعت سفر که امیدوار است به ارائه دو شب هتل استراحت برای همه ICU خط مقدم کارگران راه اندازی شده بود ، بیش از 3500 شب تایید شده است که تا کنون از پیشرو انگلستان هتل ها از جمله Belmond Le Manoir aux Quat’Saisons این پیچ های دویل مجموعه قهوه ای, هتل, Grantley سالن و Farncombe و مستغلات.

از بنیانگذاران یعقوب Pickering به اشتراک گذاشته:

شب بر ما است که بیمه با همکاری و اعتقاد ما این است که با آوردن بخش هتل هم ما قادر خواهد بود برای تشکر بیشتر از این مردم باور نکردنی به عنوان یک undivided واحد. هدف ما این است که به ارائه 100,000 هتل باقی می ماند برای NHS ICU کارگران است.

یک جفت کشنده وان حمام در ماهی در Cotswolds که اهدا کرده است 30 شب به ابتکار

یک بار مربوطه مستند اقدامات برداشته و انگلستان هتل ها قادر به باز کردن دوباره شب بر ما رزرو پورتال باز خواهد شد به تمام ICU کارگران خواهد بود که قادر به تامین امنیت خود بسیار سزاوار شکستن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بریتانیا بزرگترین شرکت تعطیلات لغو همه از آن ژوئن خروج

دیروز توی اعلام کرد لغو تمام تعطیلات تا 30 ژوئن 2020; تور اپراتور تا به حال در ابتدا تنها axed سفر تا ژوئن 11. River Cruises رده است که دیدن جدی ترین تغییر در تعداد پروازهای این سال هر چند با همه سفر دریایی تا و از جمله نوامبر 25 شرکت دیگر رفتن. با نام تجاری دریاچه ها و کوه تعطیلات نیز axed تا 30 سپتامبر.

صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران داخلی تحت تاثیر قرار خواهد شد هر چند مشتریان که سفر لغو شده اند مجاز به بازپرداخت کامل. این فرایند را برای این شروع می شود با بازپرداخت فرم توی سایت. که گفت: توی دلگرم کننده است آن بسته بندی تعطیلات مشتریان به rebook با ارائه 20 درصد جایزه بازپرداخت اعتباری برای کسانی که نمی. برای مثال اگر شما پرداخت می شود £2,000 برای تعطیلات خود را رزرو شما در حال حاضر £2,400 به صرف.

اپراتور می گوید: “تمام تعطیلات دیگر در حال ادامه فعالیت به عنوان برنامه ریزی شده و خواهد شد به طور مداوم بررسی می شود.”

می خواهید بدانید که زمانی که به reschedule تعطیلات خود را ؟ در اینجا آخرین مشاوره از تلگراف سفر مصرفی متخصص نیک روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im