سفر به روز رسانی: واکنش به اسکاتلندی مسدود شده از بازدید از اسپانیا در این تابستان

  • بیش از 100 ‘red لیست” کشورهای کمتر Covid نرخ از مقصد تایید شده توسط دولت
  • نرخ مالیات بر ارزش افزوده قطع به افزایش هتلداری و صنعت گردشگری
  • ثبت نام برای سفر ما عضویت در خبرنامه

Tراول صنعت کارفرمایان در حال ضربه زدن به بیش از Nicola Sturgeon تصمیم به ترک اسپانیا در آبهای اسکاتلند لیست مصوب سفر دالان.

اولین وزیر گفت: نیاز به قرنطینه به مدت 14 روز برای هر ورود مسافران از این کشور باقی خواهد ماند در نیروی شمال مرز, حتی اگر آن است که برداشته در انگلستان از روز جمعه.

پروازها به مقصد اسپانیا حساب برای 60 درصد از اوقات فراغت پرواز از آبردین, گلاسکو و ساوتهمپتون فرودگاه ها با توجه به درک Provan مدیر اجرایی AGS فرودگاه که دارای هر سه; توصیف اسپانیا در شرایطی از لیست به عنوان “خودنمایی حذف است.”

“این مهم است که ما کار را به سرعت به ارمغان بیاورد سفر توصیه های صادر شده در خط با بقیه UK,” او گفت:. “ما درخواست یک جلسه با دولت اسکاتلند به بحث در مورد چه بیشتر اقدامات می تواند در جای خود قرار داده است که اجازه بلند کردن اجسام از محدودیت و جلوگیری از شرکت های هواپیمایی از لغو مسیرهای به یکی از اسکاتلند محبوب ترین و مهم مقصد گردشگری.”

روری بلند, ویرایشگر, از کدام ؟ سفر گفت: “حفظ قرنطینه محدودیت در اسپانیا می تواند منجر به اسکاتلند گردشگران داخلی که از جیب چپ. کسانی که در حال حاضر رزرو بسته های تعطیلات از انگلیسی فرودگاه ممکن است قادر به ادعای بازپرداخت به دلیل تعطیلات خواهد شد در حال حاضر پیش بروید.” او توصیه کرد: “این مهم است که کسانی که تحت تاثیر یک فرصت برای rebook در تاریخ بعد و لازم نیست که به پرداخت قیمت برای انگلستان و اسکاتلند مختلف قرنطینه لیست است.”

SNP رهبر که او را تحت فشار شدید بیش از روزهای اخیر به پرده طرح او برای سفر در خارج از کشور ذکر یک عفونت شيوع 330 در هر 100000 نفر در اسپانیا در مقایسه با 28 در هر 100000 نفر در اسکاتلند است. دیروز او برداشته قرنطینه مورد نیاز برای 57 کشور تنها دو کمتر از انگلستان لیست 59; اسپانیا و صربستان که تنها استثنا.

دنبال آخرین به روز رسانی در زیر.

به روز رسانی خودکار

رزرو هتل مستقیم انگلیسی ها خواست

یکs صنعت هضم Rishi Sunak مینی بودجه روز گذشته برخی بر این باورند که منجر به یک “staycation هستید” رونق در این تابستان با انگلیسی ها تعقیب تخفیف به لطف کاهش در مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی.

روری بلند, ویرایشگر, از سفر بازو که?, توصیه می شود مصرف کنندگان به کتاب خود باقی می ماند مستقیم برای دریافت بهترین نرخ.

“وقت و زمان دوباره ما در بر داشت که فراخوانی هتل و یا B&B می شود شما یک قیمت بهتر از با استفاده از محل اقامت رزرو سایت,” او گفت:. “حتی اگر آنها نمی تواند دست کشیدن از چیزی کردن قیمت شما معمولا یک اتاق ارتقا و یا یک بطری fizz پرتاب به صورت رایگان.

“علاوه بر رزرو مستقیم به معنی هتل ها و B و کارشناسی لازم نیست که به پرداخت کمیسیون رزرو معنی بیشتر از پول خود را می رود به سمت حمایت از کسب و کارهای محلی.”

  • بیشتر بخوانید: آیا هتل باقی می ماند و تبدیل به ارزان تر پس از مالیات بر ارزش افزوده برش ؟

بالی طول می کشد اولین گام به سوی بازگشایی

تیوی اندونزی جزیره بالی نمی خواهد بازگشایی به گردشگران بین المللی تا سپتامبر اما این هفته مستند کاسته برای ساکنان و رشته holidaymakers.

AP گزارش:

به طور معمول شلوغ سواحل و خیابان در روستایی در جنوب شرق آسیا جزیره خالی در اوایل ماه آوریل به جز ویژه گشت برای اطمینان از سلامت پروتکل ها مشاهده شد. مقامات محدود فعالیتهای عمومی از بسته شدن فرودگاه و توقیف تمام مغازه ها, میله, نشسته, رستوران ها, عمومی استخرهای شنا و بسیاری از جاهای دیگر در این جزیره است که خانه را به بیش از 4 میلیون نفر است.

دولت محلی آغاز شد لغو محدودیت شنبه اما گردشگران را دقیق قوانین در هتل ها و رستوران ها و در سواحلبالی رژیم صهیونیستی. من Wayan کستر گفت.

کستر یک کنفرانس خبری گفت که این جزیره را به تدریج بازگشایی توقیف مکان برای مردم محلی و رشته خارجی. بالی را به اندونزیایی از دیگر نقاط کشور در جولای 31 و خارجی جدید ورود در سپتامبر. 11.

دولت تاسیس دستورالعمل برای بازگشایی نقاط توریستی و ممکن است برخی از مناطق دوباره اگر عفونت سنبله, او گفت:.

“همه گیر ضربه بخش گردشگری بدی در حالی که هیچ اطمینان وجود دارد که آن را به پایان خواهد رسید” کستر گفت. “ما باید برای احیای فعالیت های اقتصادی برای جلوگیری از بالی از مشکلات اجتماعی به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی.”

خوانندگان بازگشت به سواحل اما در ماسک

اعتبار:
AP

آنچه که ما آموخته دیروز

یک روکش:

  • شرکت هواپیمایی رایان ایر و باکره امتیاز در میان بدترین Covid-19 بازپرداخت
  • پرتغال و بریتانیا از سر گرفته بحث در سفر راهرو
  • صدراعظم اعلام کرد به طور موقت مالیات بر ارزش افزوده برش برای مهمان نوازی و گردشگری کسب و کار
  • انگلستان منطقه ای پرواز مسیرهای خطر قطع با توجه به همه گیر
  • یورواستار گفت: آن را به قراضه آن اسکی قطار برای زمستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im