سفر به روز رسانی: پنج کشور جدید اضافه شده به FCO ‘سفر راهرو’ لیست

  • قرنطینه به طور قطع تا 10 روز برای مردم ورود از اسپانیا
  • تعطیلات قرنطینه: کدام کشور خواهد بود ؟
  • 31 کشور شما می توانید ببینید در واقع در حال حاضر
  • ثبت نام برای Telegraph Travel خبرنامه

یکs از امروز پنج کشور جدید اضافه شده به انگلستان را قرنطینه-لیست رایگان.

انگلیسی ها از بازگشت از اسلواکی, اسلوونی استونی لیتوانی و سنت وینسنت و گرنادین می توانید انجام دهید بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز.

به روز رسانی به لیست که اعلام شد اما به اجرا در می آید امروز می آید تنها چند روز پس از اینکه دولت بحث برانگیز اضافه شده در سرزمین اصلی اسپانیا به انگلستان قرنطینه لیست. دیروز, بالئاریکس و جزایر قناری اضافه شد به لیست.

این به این معنی انگلیسی هم اکنون می توانید مراجعه کنید 31 کشور هستند که هر دو FCO ‘سبز’ معنی وجود دارد هیچ توصیه های مسافرتی در برابر بازدید از این کشور و که نیازی به قرنطینه در بازگشت.

تعطیلات مورد علاقه از جمله فرانسه و ایتالیا و یونان باقی می ماند در این لیست است اگر چه شده است وجود دارد برخی از نگرانی های است که کشورهایی مانند آلمان و فرانسه به زودی می تواند برداشته شود اگر موارد همچنان به افزایش است.

پایین را نگاه کنید برای به روز رسانی بیشتر.

به روز رسانی خودکار

اجتماعی فاصله ساخته شده کاباره ها “بی نهایت بهتر”

So می گوید: گرگ دیکینسونکه بازدید از یک باشگاه در آمستردام پنجشنبه گذشته.

“وجود دارد بسیار محدود ظرفیت بیش از 45 نفر بود که به اندازه کافی احساس اتمسفر بدون بسته بندی شده غیر مسئولانه در aftershock یک بیماری همه گیر. بهترین از همه, دوست من, و من در واقع می تواند صدای یکدیگر صحبت می کنند.

“گمان می کنم آنچه که من واقعا در اینجا توصیف شده است موقت و کم ظرفیت بار با موسیقی زنده. تاپیک نکات دقیق وظریف به این ، باشگاه تنها می تواند زنده بماند اگر آنها در حال گرفتن به اندازه کافی بدن را از طریق درب و خرید نوشیدنی بنابراین هنگامی که آن را ممکن است آنها را به بازگشت به ظرفیت. صف و جمعیت خواهد شد و باید بازگشت. اما در این میان این است که یک شکل چماقی من می توانم.”

دکا استودیو

Read خود گزارش کامل در اینجا.

آلمان مقصر اصلی در افزایش موارد بر مردم از بازگشت از اسپانیا

تیوی روزانه بیانیه از آلمان رابرت کخ موسسه آژانس دولت فدرال و موسسه تحقیقات مسئول کنترل بیماری و پیشگیری از جمعه گذشته ساخته شده برای نگرانکننده خواندن: “تعدادی از تازه ارائه موارد در پنج شنبه, جولای 24, 2020, در 815 است به طور قابل توجهی بالاتر از در هفته گذشته ،

این اعداد نشان دهنده بیشترین سنبله از اواسط ماه مه. گزارش می دهد دلایل مختلف اعم از بزرگتر جشن در خانواده و دوست و محافل افزایش فعالیت های اوقات فراغت به افزایش در محيط جامعه و امکانات بهداشتی است.

جدید تست تسهیلات در فرودگاه دوسلدورف

اعتبار:
گتی

بut آن نیز اشاره به بازگشت مسافران به علت جدیدیک نقطه است که تاکید تصاویر گردش در رسانه ها از گردشگران آلمانی از موازین اجتماعی فاصله قوانین در مقصد مانند مایورکا و بلغارستان.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

قرنطینه به طور قطع تا 10 روز برای مردم ورود از اسپانیا

سuarantine برای مردم ورود از اسپانیا و دیگر کشورهای با سطح بالایی از Covid-19 قطع خواهد شد تا 10 روز تحت برنامه های در حال نهایی توسط وزرای چارلز Hymas گزارش.

دولت امیدوار است تا اعلام کند در این هفته یک سیاست جدید از تست ورود از در معرض خطر کشورهای هشت روز پس از آنها به زمین است. اگر آنها تست منفی آنها اجازه خواهد داشت به بیرون آمدن از خود جداسازی دو روز بعد کاهش اجباری دوره قرنطینه توسط چهار روز.

این حرکت را قطع تقریبا کل هفته کار کردن خود به انزوا نیاز و وزرای امیدوارم که این کمک خواهد کرد که نجات تابستان فصل تعطیلات برای برخی از کسانی که در حال حاضر رزرو پروازهای خارج از کشور.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است

یک روز بزرگ در جهان از سفر گذشته ، اجازه دهید شما را به سرعت.

  • FCO محکم اسپانیا ممنوعیت شامل بالئاریکس و جزایر قناری
  • اتریش با این حال اعمال محدودیت در انگلستان بازدید کنندگان
  • دولت خواست شده به خندق آن قرنطینه به نفع فرودگاه تست
  • تنها یک نفر بوده است جریمه برای شکستن قوانین قرنطینه
  • عدم اطمینان بیش از سفرهای خارجی است و موجب رونق در انگلستان رزرو تعطیلات

دنبال کردن آخرین اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im