سفر به روز رسانی: قرنطینه برای انگلیسی ها در یونان, حتی اگر تست شما منفی

  • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus?
  • چه هوایی پل ؟
  • برای زمانی که باید برنامه ریزی مجدد من تعطیلات ؟

بritish گردشگران داخلی خواهد بود موضوع را به قرنطینه در ورود در یونان, مگر اینکه آنها را به سفر برخی از فرودگاه های بریتانیا.

این صبح یونانی وزیر گردشگری هری Theoharis گفت: محدودیت های اعمال شده بر مردم پس از رسیدن به بسیاری از فرودگاه های بریتانیا را از یک تعطیلات در یونان ‘دشوار’.

هر کسی پرواز به یونان از فرودگاه تلقی اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی (EASA) به منطقه با “خطر انتقال Covid-19” مواجه خواهد شد coronavirus آزمون و اجباری قرنطینه از حداقل هفت روز بدون در نظر گرفتن نتیجه. این شامل عمده مراکز هیترو گاتویک بیرمنگام و منچستر فرودگاه.

برخی از فرودگاه های بریتانیا از جمله بریستول ادینبورگ و لندن Southend نیست در EASA لیست.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه امروز صبح آقای Theoharis روشن چگونه قرنطینه سیستم کار خواهد کرد. “برای بقیه فرودگاه ها تست الزامی است و برای یک روز شما منتظر نتایج آزمون.

“اگر آن است که یک نتیجه منفی آن به طور موثر خود اعمال قرنطینه از هفت روز اما شما می توانید پیش بروید به مقصد خود را.

“اگر آن است که یک نتیجه مثبت است و سپس آن را تحت نظارت قرنطینه برای بیش از هفت روز است.” وی افزود: “این به آن معنا است که وجود مشکل در چند روز اول.

“به همین دلیل این است که نمی تواند برای توده ها. این به این معنی شما باید زمان بیشتری است.”

دیروز یونان مجبور شد برای مقابله با خطرات ناشی از راه اندازی مجدد سیستم بین المللی گردشگری پس از مقامات یافت که 12 از 91 مسافران در هیئت مدیره یک شرکت هواپیمایی قطر پرواز به آتن تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

یونانی مدنی وزارت حفاظت واکنش های تعلیق تمام لینک های هوا به و از قطر تا 15 ژوئن و قرار دادن تمام 91 مسافران در پرواز به قرنطینه.

“ما می دانستیم که وجود دارد خواهد بود در این مورد ، ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد این تابستان” گفت: پروفسور Nikolaos Sipsas, یک متخصص بیماری های عفونی.

“امن ترین [چیز] خواهد بود نه برای باز کردن به گردشگری اما این بدان معنی بزرگ اقتصادی تخریب” گفت: Sipsas. “اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که تقسیم کشورهای مبدا به امن و نا امن [دسته]. که باعث ایجاد برخی از فشار دیپلماتیک اما برای ما اولویت اول است و سلامت عمومی است.”

به عنوان آن می ایستد هر کسی از ورود به انگلستان (از جمله بازگشت گردشگران داخلی) پس از 8 ژوئن خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه. FCO توصیه می کند در برابر همه اما ضروری سفر.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

چگونه می توان جهانی بریتانیا تحمیل قرنطینه مسافران در?

“دولت موفق به ارائه توجیه کافی برای یک طرح است که آیا خسارات زیادی به اقتصاد ما و بین المللی ایستاده است.”

Read تلگراف را مشاهده روی 14 روز قرنطینه در اینجا.

این کشورها به دنبال پرداخت برای تعطیلات بعدی خود را

یکs کشورها شروع به بازگشایی به گردشگران در تابستان امسال برخی از مکان های امید برای فریب بازدید کنندگان با تخفیف و در برخی موارد حتی ارائه می دهد یک بخشی از پرداخت برای تعطیلات.

مکزیک و ژاپن و سیسیل و بلغارستان باید همه پیشنهاد تخفیف– در کانکون برخی از استراحتگاه در حال ارائه دو شب رایگان برای هر دو شب رزرو شده است.

ببینید اگر شما می تواند وسوسه در اینجا.

کشتی در سراسر انگلستان می تواند در این تابستان

Tدر اینجا این است که یک بارقه امید برای انگلیسی ها به دنبال کروز رفع این تابستان پس از وایکینگ طعنه امکان عامل تابستان سفر دریایی در سراسر انگلستان بنجامین پارکر گزارش.

تخمین اولیه در این طرح برای اولین بار در یک ایمیل به مشتریان زمانی که خط کروز گفت: از آن می تواند “یک فرصت فوق العاده برای کشف برخی از مقاصد زیبا نزدیک به خانه”.

یکی کروز آژانس گفت: تصمیم گیری در حال پشتیبانی کامل خود را در حالی که تلگراف کروز نویسنده Dave راهب گفت: “اگر وایکینگ می توانید این کشش این امر می تواند خبر خوبی برای دوستداران کروز است که قادر و یا تمایلی به سفر خارج از کشور در تابستان.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im