سفر به روز رسانی: قرنطینه است ‘مضحک بد قضاوت سخن بی معنی وبیهوده’ می گوید: گردشگری رئیس

  • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus?
  • چه هوایی پل ؟
  • برای زمانی که باید برنامه ریزی مجدد من تعطیلات ؟

یک صنعت گردشگری رئیس جمهور صحبت کردن در برابر دولت پیشنهاد 14 روز قرنطینه در مردم پس از رسیدن در انگلستان, دلیل افزایش فشار برای برنامه ای برای کاهش یافته است.

کین پیریه بنیانگذار و مدیر عامل زنده سفر و مبارزات رهبر حق استرداد, ارسال دور یک حمله کوبنده شب گذشته: “این نوع از مضحک بد قضاوت سخن بی معنی وبیهوده شما ممکن است انتظار می رود در آغاز یک بحران, اما نه ببخش, در پایان,” او نوشت.

این می آید پس از بیش از 200 گردشگری و حمل و نقل هوایی کسب و کار ستاد امضا طومار و هشدار داد که قرنطینه را نابود £200 میلیارد صنعت که حساب برای چهار میلیون شغل در انگلستان است.

تحت قوانین پیشنهادی – با توجه به اثر آمده در ژوئن 8 – تمام UK ورود خواسته خواهد شد به ماندن در خانه به مدت 14 روز برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و می تواند جریمه 1000 پوند در صورتی که موفق به چوب به قوانین.

وجود دارد در حال رشد است شورش از درون حزب محافظه کار بیش از حد; 20 حزب محافظه نمایندگان مجلس از جمله حداقل هفت نفر از وزرای سابق و خواستار تجدید نظر از این برنامه. Priti Patel, دبیر خانه را امروز وضع مقررات در مجلس که تصویب قرنطینه که تحت آن همه ورود به بریتانیا از جمله انگلیسی ها از بازگشت از تعطیلات باید خود جدا برای 14 روز.

هنوز هم وجود دارد امید برای گردشگران داخلی ، تلگراف درک وجود دارد که مقامات دولتی مشغول به کار در پشت صحنه به اعتصاب های متعدد “پل هوایی” معاملات با کشورهای خارجی به آنها را معاف از قرنطینه.

به روز رسانی خودکار

یونان به استقبال گردشگران انگلیسی

With فقط تحت 3,000 موارد Covid-19 و تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی یونان در حال حاضر به عنوان یکی از امن ترین مقصد برای تعطیلات تابستان و کشور است که مدیون حدود 20 درصد از تولید ناخالص ملی به گردشگری است طبعا مشتاق برای باز کردن کسب و کار.

و خبر خوب این است که انگلستان مسافران را در حال حاضر استقبال از ماه ژوئن 15 تحت شرایط خاصی از جمله تصادفی Covid-19 تست در هنگام ورود.

یونان را دوباره باز به گردشگران در ژوئن 15

اعتبار:
گتی/گتی

ثانیهقبل از اینکه همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پتانسیل تعطیلات تابستانی در یونان.

در تعطیلات خارج از کشور خواهد بود “بسیار دشوار” می گوید وزیر

منt در حال رفتن به “بسیار دشوار” برای مردم به تعطیلات تابستان در این سال یک وزیر دولت است گفت: با وجود تایید که هوا پل هنوز بخشی از یک “زنده” بحث است.

سیمون کلارکبه وزیر مسکن گفت BBC صبحانه که دو هفته قرنطینه که می آید از تاریخ 8 ژوئن بود “کاملا حیاتی” و گذشته خواهد بود “تا زمانی که مورد نیاز است”.

در مورد خواسته هوایی پل او افزود: “واضح است که ما را حفظ خواهد کرد سیاست تحت بررسی است. من نمی توانم اظهار نظر در مورد زندگی, سیاست, سوالات, و من می خواهم به حدس و گمان در مورد چگونه ما ممکن است آدرس این طرح است.”

اما صحبت کردن به اخبار آسمان بعد وزیر اشاره کرد که “تعطیلات تابستانی در خارج از کشور خواهد بود بسیار دشوار است”.

آقای کلارک گفت که او امیدوار بریتانیا در بخش گردشگری می تواند به جای.

شما باید خطر رزرو تعطیلات در حال حاضر ؟

مندر حال حاضر عاقلانه یا احمقانه زمان به کتاب تعطیلات ؟ ما مصرف کننده متخصص نیک روندتا خود را می گویند.

“خلق و خوی موسیقی در سراسر امکانات سفر در تابستان امسال شروع به احساس بیشتر خوش بین است. اگر پس از هفته در مستند خود را سودای سفر به خارج است شروع به گرفتن بهتر از شما ممکن است حتی احساس وسوسه به کتاب چیزی.

“Wizz Air در حال آماده سازی عملیات خود Ryanair امیدوار کننده است قیمت پایین سنگ. در ایتالیاخارجی گردشگری برنامه ریزی شده است به رزومه از این جمعه و قبرس از هفته آینده. در پرتغالبه Algarve است بازگشایی سواحل آن از روز جمعه و 75 درصد از آن هتل را باز کردن درهای خود را در این ماه. و در روز یکشنبه یونان اعلام کرد که بازدید کنندگان اجازه داده می شود به بازدید از اواسط ماه ژوئن.

فرانسه و اسپانیا در حال محتاط تر. محدودیت نخواهد بود برداشته سراسر کانال حداقل تا جولای 24 و برای بازدید کنندگان آن ممکن است ماه اوت قبل از ما می توانید تعطیلات در کوستاس. اما آن را کاملا ممکن است به کتاب پرواز و تعطیلات پس از آن تاریخ.

“شما باید وسوسه به پرش در و کتاب در حال حاضر به یک کیسه از اوایل معاملات? جواب کوتاه این است که کاملا ساده است. مگر اینکه شما در حال برنامه ریزی خوبی پیش رو برای گفتن اکتبر به بعد بود بسیار بسیار با احتیاط از تعهد فقط رتبهدهی نشده است. یک استراتژی بهتر من فکر می کنم این است که برای حفظ هشدار و آماده برای پرش به عنوان به زودی به عنوان برخی از عدم قطعیت های کلیدی را پاک کردن.”

جزئیات نیک شش نقطه چک لیست اینجا.

بدون سفر به آفریقای جنوبی تا مارس سال 2021

South بود آفریقا اعلام کرده است گردشگری بین المللی را نمی خواهد آغاز و تا مارس سال 2021.

سفر کسب و کار راه اندازی مجدد روز گذشته (ژوئن 1) در حالی که در مسافرت داخلی است که با توجه به شروع دوباره در دسامبر; اما, انگلیسی, امید به آفریقای جنوبی سفر خواهد نیاز به صبر کنید.

دیروز مشروب فروشی و مغازه ها بازگشایی در آفریقای جنوبی

اعتبار:
گتی

یک گردشگری بازیابی طرح پیش نویس سبد کمیته گردشگری برای کمک به اقتصاد محلی زنده ماندن یک تابستان و پاییز بدون گردشگری.

این یکی از آخرین بازگشایی تاریخ های داده شده توسط هر کشور است. آرژانتین رسما ممنوع بین المللی پروازهای تجاری تا 1 سپتامبر در حالی که اندونزی دولت گفت: تعطیلات, جزیره بالی می تواند بازگشایی به گردشگران اکتبر در اولین.

دیدن لیست کامل از زمانی که کشورها را دوباره باز کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im