سفر به روز رسانی: Tui لغو بیشتر تعطیلات به اسپانیا و جزایر آن

 • ماسک صورت قوانین در مورد علاقه خود را در اروپا مقصد تعطیلات
 • تعطیلات قرنطینه: کدام کشور خواهد بود ؟
 • امن ترین مقصد برای یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه برای تعطیلات تابستان
 • ثبت نام برای Telegraph Travel خبرنامه

Europe بزرگترین تور اپراتور توی تمدید لغو تمام انگلستان تعطیلات به جزایر بالئارس, جزایر قناری تا اوت 10 و تمام تعطیلات را به سرزمین اصلی اسپانیا تا اوت 17.

این حرکت در پاسخ به افزایش coronavirus نرخ در کشور و پس از آن دولت بریتانیا محدودیت در سفر. گردشگران داخلی از بازگشت از اسپانیا در حال حاضر باید قرنطینه برای 14 روز.

مشتریان قادر خواهد بود برای انصراف از دریافت کامل بازپرداخت وجه نقد و یا اصلاح تعطیلات خود را به یک بعد و یا یک قسمت جدید و دریافت رزرو انگیزه. کسانی که در حال حاضر در تعطیلات خود را ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

برای مبارزه با یک احتمال سراسیمگی از لغو توی اضافه شده است یکی دیگر از هفت پرواز به مقصد محبوب در یونان و ترکیه است. Jet2 نیز خدمات اضافه شده به این کشور برای مقابله با تقاضا از اسپانیا کنار گذاشته شد از دولت ‘امن’ لیست.

اندرو Flintham مدیر عامل توی انگلستان و ایرلند گفت: “ما از دولت بریتانیا به همکاری نزدیک با صنعت سفر و حذف ‘بلانت ابزار’ رویکرد به قرنطینه و در نظر گرفتن سریع مقدمه ای از سفر منطقه ای راهروها. سطح عدم اطمینان و سردرگمی ایجاد شده در این هفته است که برای آسیب رساندن به کسب و کار و اعتماد مشتری در سفر است.”

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

مشاوره در رانندگی به فرانسه و اسپانیا در تعطیلات

One خوانندگان می پرسد:

ما قصد داریم به ما کیا سورنتو خودکار به اسپانیا برای چهار هفته بعد از این سال. ما قبلا تنها رانده استخدام اتومبیل هنگامی که وجود دارد, اما, بنابراین وجود دارد هر گونه مشکلات به رانندگی تمام راه را در دست راست-رانندگی ماشین ؟ وجود دارد هر گونه تنظیمات ما نیاز به ماشین برای مقابله با فرانسه و اسپانیایی جاده ها ؟

عذاب عمو صادق جان پاسخ اینجا.

ماسک صورت قوانین در مورد علاقه خود را در اروپا مقصد تعطیلات

یکs انگلستان و پنجه نرم کردن با آن ارتباط با ماسک صورت وضعیت هیچ یک از این واضح تر در خارج از کشور.

دهن پوشش در حال حاضر یک واقعیت از زندگی روزانه در این قاره و در حالی که قوانین و مجازات های متفاوت از کشوری به کشور چند مکان وجود دارد شما می توانید سفر بدون نیاز به پوشیدن یک.

در فرانسهماسک صورت اجباری در حمل و نقل عمومی برای هر کسی که با سن بیش از 11. این شامل بروکسل و پاریس مترو و قطار بین شهری خدمات و همچنین اتوبوس ها و تاکسی ها. هر کسی گیر افتاد, بدون ماسک چهره خوب از €135 (£122). برخی از مغازه ها و سوپر مارکت ها نیز معرفی یک حکومت نیاز همه مشتریان به پوشیدن صورت پوشش در محل به عنوان برخی از رستوران ها (اگر چه شام ها به طور طبیعی مجاز برای پاک کردن ماسک به منظور غذا خوردن).

نوتردام در پاریس

اعتبار:
ISTOCK

منn ایتالیادولت دستور داده است که در صورت ماسک توان در تمام محیط داخلی اماکن عمومی از جمله مغازه ها و رستوران ها به شدت توصیه می کند که آنها در تمام زمانها در حالی که در خارج و در مورد. یک استثنا در این لومباردی: منطقه ضربه سخت بود coronavirus همه گیر حسابداری برای تقریبا نیمی از تمام ایتالیایی و میر پس از آن است که اجباری به پوشیدن ماسک صورت در هر مکان عمومی است. یک قانون مشابه تحمیل شده در جزیره کاپری, اگر چه آن را فقط در تعطیلات آخر هفته.

برای اطلاعات بیشتر, تام Mulvihill گرد است تا قوانین خود را در مورد علاقه مقصد تعطیلات. شما همچنین می توانید یاد بگیرند که چگونه به مقابله با یک ماسک صورت در یک موج گرما در اینجا.

پرتغال بازگشایی کاباره ها هنوز در کشور باقی مانده است در قرنطینه لیست

Portugal کاسته است آن مستند محدودیت های بیشتر اجازه می دهد بارها و کاباره ها به بازگشایی و در عین حال این کشور همچنان از حد به holidaymakers.

مقامات گفتند اجتماعی فاصله باید هنوز هم اعمال می شود در این سالن وجود دارد اما تمدید شد اعتماد به نفس در تلاش برای جلوگیری از ویروس پس از Covid-19 عفونت نرخ کاهش یافته است به طور قابل توجهی با هفته تعداد موارد جدید در حال اجرا در 15 در هر 100 ، 000 نزدیک به نیمی از این که دو هفته پیش.

دولت بریتانیا روز پنج شنبه تایید کرد پرتغال باقی خواهد ماند کردن “سبز” لیست هر چند در مقایسه با بدتر نرخ امن تلقی می شد.

تعطیلات به پرتغال است که هنوز هم کردن کارت

اعتبار:
گتی

Portugal است جزایر مادیرا و آزور نیز هنوز در “قرمز” لیست نیاز به قرنطینه در هنگام ورود در انگلستان با وجود مباهات حتی نرخ پایین تر از عفونت است. مادیرا گردشگری هیئت مدیره در روز جمعه گفت که “یکی از امن ترین مقصد در اروپا” است و تنها ثبت شده و نه مورد کوروناویروس.

از 1 اوت جزیره را معرفی اجباری پوشیدن ماسک صورت در فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله را نمی توان مشاهده کرد.

پیدا کردن آخرین مشاوره در سفر به پرتغال در اینجا.

امن ترین مقصد برای یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه برای تعطیلات تابستان

یکfter اسپانیا بود unceremoniously ریخته از FCO را “امن” لیست فقط چند ساعت متوجه وادار کردن به عنوان بسیاری از 600,000 بریتانیا به طور غیر منتظره خود جدا برای دو هفته مسافران ممکن است ساکت در مورد مصرف شیرجه رفتن و رفتن خارج از کشور در تابستان امسال است.

لوکزامبورگ بوده است در مواجهه با همان مورد به نوبه خود و نگرانی وجود دارد که تعدادی از کشورهای دیگر می تواند در کنار.

می تواند یک تعطیلات به ساحل Amalfi بود روی کارت ؟

اعتبار:
گتی

Nevertheless وجود دارد کلاچ کشورها به مراتب کمتر از موارد باید به شما علاقه داشتن به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه تعطیلات که بسیار بعید است به نوبه خود به یک دو هفته ای قرنطینه در زمانی که شما به عقب بر گردیم به Blighty.

Oliver Smith دور تا بهترین نامزد از جمله ایتالیا و یونان و ایسلند در اینجا.

لوکزامبورگ اضافه شده به لیست کشورهایی که نیاز به 14 روز در قرنطینه

Luxembourg دوم کشور پس از اسپانیا به حذف از لیست مکان های معاف از 14 روز در قرنطینه. این به این معنی است که هر فارسی گردشگران داخلی از بازگشت از محصور در خشکی در اروپای غربی کشور از امروز 31 جولای در حال حاضر خواهد شد نیاز به از خود جدا برای دو هفته.

تصمیم دولت برای لغو لوکزامبورگ وضعیت در “سبز” فهرست “پل هوایی” باعث شد موجی در coronavirus موارد در کشور است. موارد افزایش یافته و سه برابر شده و به بیش از 700 در هفته گذشته با نرخ 114 در هر 100 ، 000.

 • تعطیلات قرنطینه: کدام کشور خواهد بود ؟

آنچه دیروز اتفاق افتاده است ؟

ثانیهقبل از اینکه یک روکش سریع از دیروز بزرگترین سفر عناوین:

 • ماسک صورت? ‘هیچ نقطه’ می گوید سوئدی ویروس متخصص
 • انگلستان سفر کارفرمایان تقاضا برای پایان دادن به پتو قرنطینه
 • Jet2 لغو پروازها و تعطیلات به قبرس
 • برزیل رزومه پروازهای بین المللی به عنوان Covid-19 مرگ و میر در ادامه به افزایش
 • مسافران موفق توسط شرکت هواپیمایی تنظیم کننده بیش از بازپرداخت افتضاح می گوید: کدام ؟
 • توی نزدیک به 166 سفر فروشگاه در بریتانیا و ایرلند
 • جزایر قناری امن تر برای انگلیسی ها از بسیاری از اروپا می گوید وزیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme