مسافران از ایتالیا آورده Covid-19 به بیش از یک چهارم از ویروس-آمار کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین با توجه به تجزیه و تحلیل نقشه برداری جهانی گسترش این بیماری است.

تقریبا در دو سوم از 99 کشورهای آسیب دیده در 11 هفته از این بیماری همه گیر اولیه coronavirus موارد مرتبط به مسافران از تنها سه کشور 27 درصد را دیدم که ویروس وارد از طریق ایتالیا 22 درصد از چین و 11 درصد از طریق ایران است.

این پژوهش در مجله لانست منتشر شده بیماری های عفونی, مجله, استفاده از وب سایت های رسمی منتشر شده در مطبوعات و رسانه های اجتماعی برای ردیابی چگونه ویروس عبور جهان در دوره منتهی به سازمان بهداشت جهانی اعلام این شیوع یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

“یافته های ما نشان می دهد که سفر از فقط چند کشور با قابل توجهی Sars-CoV-2 انتقال ممکن است کشت اضافی شیوع بیماری در سراسر جهان قبل از خصلت از Covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر” گفت: دکتر فاطمه داوود از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) که co-چراغ مطالعه.

محققان مشخص 99 کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین است که گزارش coronavirus عفونت قبل از مارس 11. در 75 از این کشورها برای اولین بار تایید عفونت تشخیص داده شد در یک فرد با یک سفر سابقه به یک کشور دیگر که در آن حداقل یک عفونت در حال حاضر گزارش شده است.

در آفریقا نیمی از شناخته شده اولیه موارد مرتبط به ایتالیا که در آن موارد به سرعت در حال spiralled پس از کروناویروس اولین بار تشخیص داده شد در اواخر فوریه. بیش از یک سوم از اوایل عفونت در اروپا و آمریکا نیز مربوط به ایتالیا است.

اما در منطقه اقیانوس آرام غربی 83 درصد از عفونت ها از چین وارد شده که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در پایان سال گذشته است. فقط بیش از نیمی از موارد برای اولین بار در جنوب شرقی آسیا نیز تا به حال لینک های سفر به چین, در حالی که برخی از 44 درصد در شرق مدیترانه تا به حال سابقه سفر به ایران است.

با این حال نویسندگان, هشدار داده اند که اولین مورد تایید شده در یک کشور داده می شود ممکن است این عفونت به عنوان این احتمال وجود دارد که بسیاری از رفت و کشف نشده.

آنها اضافه شده است که این تحقیقات ممکن است تنها بخشی از تصویر از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به عنوان اکثریت قریب به اتفاق موارد گزارش شده در با درآمد متوسط و کشورهای با درآمد بالا از آسیا و اروپا است.

“اپیدمیولوژی Covid-19 در کشورهای کم درآمد و در آفریقا می تواند متفاوت باشد همانطور که در گزارش قبلی آنفلوانزا بیماری های همه گیر و اطلاعات دقیق از این تنظیمات مورد نیاز خواهد بود برای ارزیابی کامل جهانی اثر Covid-19 pandemic” دکتر داوود گفت.

اما آن را اضافه می کند به رشد شواهد نشان می دهد که این ویروس منعکس در سراسر جهان است. یک گزارش منتشر شده توسط Covid-19 ژنومیک انگلستان کنسرسیوم ماه گذشته یافت که Covid-19 آورده بود به انگلستان در حداقل 1,300 نوبت جداگانه – و کمتر از 0.1 درصد وارداتی موارد از چین آمد.

“بسته شدن مرز به صورت بسیار هدفمند و هوشمند (غیر ممکن است در مراحل اولیه بیماری همه گیر) یا مطلق به هر گونه تاثیر واقعی” آقا جرمی Farrar, مدیر خوش آمدید و عضو هیئت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: در آن زمان.

آخرین CDC مطالعه همچنین نگاه خوشه فرکانس و اندازه های انتقال تنظیمات و متوجه شد که در حالی که وجود دارد خوشه خانوار انتقال میان اوایل موارد کسانی که در شغلی یا جامعه تنظیمات تمایل به بزرگتر.

“چهار خوشه های زیادی در تجزیه و تحلیل ما و شیوع گزارش شده در جای دیگر مرتبط شده اند با انتقال ایمان مبتنی بر تنظیمات برجسته نیاز به شریک با ایمان مبتنی بر سازمان ها در هنگام طراحی و پیاده سازی جامعه کاهش تلاش گفت:” دکتر فیلیپ Ricks یک CDC متخصص که همکاری این گزارش.

“شش-بهداشت و درمان در ارتباط خوشه نیز شناسایی تأکید بر نیاز به سخت پیشگیری از عفونت و شیوه های کنترل و نظارت بر بهداشت و درمان کارگران برای نشانه ای از بیماری,” او اضافه شده است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de