وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ابراز تاسف پول برای هنر در Coronavirus بسته محرک

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که ساخته شده boatload از پول در صنعت سرگرمی قبل از پیوستن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اظهار تاسف کرد که بسته محرک اقتصادی در پاسخ به این کشور coronavirus بحران شامل پول برای هنر.

سنا-مصوب بسته است که انتظار می رود به امضا مغلوب ساختن پیشی جستن از خانه از آن عبور می کند شامل مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای هنر و مبلغ 75 میلیون دلار برای این شرکت برای پخش عمومی (CPB) است که پشتیبانی از ایستگاه های تلویزیونی PBS و عمومی ملی ایستگاه های رادیویی. همچنین 25 میلیون دلار در محرک پولی را به جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن ،

“من مانند مرکز کندی. من نمی دانم که چرا ما نیاز به قرار دادن که در coronavirus لایحه. و رادیو و تلویزیون است. این نیست coronavirus” Mnuchin گفت: یکشنبه شب در Hannity, فاکس نیوز نشان می دهد توسط Sean Hannity.

زمانی که Hannity متهم دموکرات ها از چاشنی این لایحه با گوشت خوک Mnuchin مقابله آن است که یک کسب و کار مذاکره و دو طرف نیاز به سازش.

“آنها در حال حاضر اجازه دهید به کسانی که آمریکایی ها رنج می برند و صبر کنید به طوری که آنها می توانید تمام این مزخرفات برای موقوفه ملی برای هنر و مرکز کندی همه از این دیگر زباله” گفت: Hannity.

“من با شما موافقم” گفت: Mnuchin. “من می خواهم به جای ارسال شود که پول به بيمارستان از ارسال این پول به مرکز کندی. هیچ چیز در برابر مرکز کندی اما این است که در مورد کوروناویروس.”

Donald Trump and Steve Mnuchin
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیوست توسط اعضای Coronavirus نیروی کار رشته, سوال در مورد بیماری همه گیر در نشست خبری در کاخ سفید در 17 مارس در واشنگتن ،
درو Angerer/گتی

Mnuchin افزود: “ما در زمان از هر چیزی نیاز به انجام با باد و مسائل زیست محیطی و قطع مقدار زیادی از چیزهایی که از این معامله است.”

Mnuchin اظهارات او را کمی در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن که نشان داد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که دموکرات ها می خواستم 35 میلیون دلار برای مرکز کندی اما خواهان حل و فصل برای $25 میلیون.

“مرکز کندی آنها انجام یک کار زیبا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من یک مشکل با آن این بود که یک درخواست از دموکرات ها به دلیل این واقعیت است که آنها یک مرکز که در اصل بسته شده است.”

CPB و مرکز کندی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اما دومی اعلام کرد در 17 مارس آن را تعطیل حداقل تا مارس 10. CPB و NEA در ضمن همیشه میله رعد و برق می آید به بودجه عمومی با بسیاری از جمهوری خواهان با این استدلال که آنها باید پول کمتر و یا هیچ کدام در همه از مالیات دهندگان.

همچنین کسب و کارهای کوچک از همه نوع دسترسی به بیش از $450 میلیارد دلار وام تضمین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های این قانون است. انجمن ملی تئاتر صاحبان که لابی به نمایندگی از فیلم نمایشگاه صنعت ستایش است این لایحه و پیش بینی آن می تواند کمک به تئاتر اپراتورهای زنده ماندن در حال حاضر که اکثر ایالات متحده سالن بسته هستند نامعین مقدار از زمان.

Mnuchin دارای روابط عمیق به صنعت فیلم شده یک سرمایه گذار در RatPac-Dune Entertainment که شرکت تولید تک تیرانداز آمریکایی و Mad Max: Fury Road. او همچنین در چندین فیلم, اعتبار, چنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در عنوان سالی با بازی تام هنکس و حسابدار با بازی بن افلک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de