ترنت الکساندر-آرنولد ضربان رئال مادرید به لیورپول در رسیدن به جام 20 ماندن و بازی یک چهارم نهایی جام

  • اسپنسر اوون: بدون, فوتبال, فیفا, بازی های ویدئویی هستند که ما رو – و باشگاه در حال مصرف آن را به طور جدی
  • چلسی 0 Brondby 2
  • پاری سن ژرمن 0 رم 2
  • تاتنهام 2 پورتو 3 (هدف طلایی)
  • لیورپول 4 رئال مادرید 1

ترنت الکساندر-آرنولد زندگی می کردند تا قبل از مسابقات اعتیاد به مواد مخدره با یک فرمانده 4-1 پیروزی بر فیفا 20 پوشش ستاره Vinicius Junior روز اقامت و بازی در جام حذفی.

لیورپول را از طریق رفتن به یک چهارم نهایی و با توجه به آنچه فیل Foden می توانید مدیریت روز جمعه می تواند تنها راه باقی مانده باشگاه انگلیسی در سمت چپ در این رقابت ها به عنوان چلسی و تاتنهام سقوط با شکست ناامید کننده به Brondby و پورتو.

تعجب standout ستاره از روز اول Jesper Lindstrom (Brondby) ادامه داد: هیجان انگیز خود را با فرم دیگر عملکرد درخشان در 2-0 برنده بیش از کسر Azpilicueta را چلسی هر چند اسپانیا مدافع بستری قبل از مسابقه است که او تا به حال بازی های زیادی از داشتن فرزند. که عدم تعهد را به اثبات پرهزینه است.

Serge Aurier کاهش یافت و به یک هدف طلایی به ثمر رساند 17 ساله wonderkid فابیو سیلوا از پورتو پس از رسم 2-2 در بازی اول است. اسپرز مدافع موفق به سرزنش فرزندان خود را برای شکست.

منچستر سیتی بازی AIK در شب جمعه با پوشش زنده در تلگراف ورزش از 4:30بعد از ظهر.

که همه مردمی!

که همه از من, من امیدوارم که شما لذت می برد خواندن من تایپ کردن در مورد میلیونر فوتبال بازی کردن من استفاده می شود به خوبی در.

فردا می بینمت! احساس آزاد به ترک نظر زیر و من سعی کنید به آنها پاسخ دهید.

تمام وقت – لیورپول 4 رئال مادرید 1

الکساندر-آرنولد برنده! قبل از مسابقات مورد علاقه زندگی می کند تا اعتیاد به مواد مخدره با یک موشک شات برای پایان دادن به نمره دادن لیورپول 4-1 پیروزی.

آن را تقریبا 5-1 فقط به عنوان سوت پایان برای تلفن های موبایل. او را مناسب و معقول.

80 دقیقه – لیورپول 3 رئال مادرید 1

لیورپول نزدیک به نمره سکسی هدف ما دیده ایم پس از این مسابقات آغاز شده و شامل یک backheel کشیدن تصویب بنابراین سکسی من می خواهم به دنبال آن در Instagram اما آمار ارسال.

رئال مادرید هنوز از این وجود دارد قطعا حداقل یک هدف در این Vinicius جونیور

70 دقیقه – لیورپول 3 رئال مادرید 1

الکساندر-آرنولد بدیهی است که کلمات قوی با خود را در نیمی از زمان به دلیل این است که متفاوت لیورپول طرف. آنها تقریبا آن را 4-1 اما توپ رول گسترده ای… و رئال مادرید, ضد, پس از آن اما مهاجم کشیده شده است توسط یک مدافع. نه ناپاک با توجه به هوش مصنوعی.

GOOOOOOOOOAAAAAALLLLLLL!

لیورپول را با سرب! شور برش پشت هدف از این نوع است که شما را به کابوس و لیورپول در حال 2-1 ،

و در حال حاضر آن را 3-1! رئال مادرید در حال سقوط از هم جدا! یکی دیگر نفرت انگیز cut-back هدف است.

57 دقیقه – لیورپول 1 رئال مادرید 1

لیورپول پر پشت نگه دارید مسابقه تا زمین مانند آنها را در زندگی واقعی انجام دهید و آن را به رئال مادرید انبوه فضا برای ضد حمله…

55 دقیقه – لیورپول 1 رئال مادرید 1

من فکر می کنم لیورپول را فقط با ضربه زدن به نوار… از هدف خود را. من ممکن است دیده می شود که اشتباه است اما پسر خواهد شده اند که یک راه خنده دار برای از دست دادن. هنوز هم حتی.

نیمی از زمان

آن را بسیار حتی. این می تواند در هر راه بروید. من احساس الکساندر-آرنولد نوع که خاموش کردن کنسول در 85mins اگر او از دست دادن و می گویند او نمی مراقبت در مورد بازی های ویدئویی چرا که آنها احمق هستند.

40 mins – لیورپول 1 رئال مادرید 1

لیورپول برای یکی از کسانی که وحشتناک ‘اجرا به خط و سپس قطع آن اهداف اما فوتبال خدایان را انکار الکساندر-آرنولد. رئال مادرید سعی کنید به مبارزه دوباره.

30 دقیقه – لیورپول 1 رئال مادرید 1

برخی از L1 مثلث عبور برای لیورپول تقریبا منجر به فرصت دیگری اما رئال مادرید در حال راه اندازی به آمار در مقابله. بسیار پر رو.

20 دقیقه – لیورپول 1 رئال مادرید 1

لیورپول سعی کنید به جلو و یکی عقب راست دور اما واقعی مدیریت به آن را روشن…

GOOOOOOOAAAAAAAALLLLLLLL

اما هندرسون وجود دارد به سر و صدا توپ را به گوشه بالا. الکساندر-آرنولد به نظر می رسد مثل او تمرکز. 1-1.

15 دقیقه – لیورپول 0 رئال مادرید 0

A-A می تواند به پرتاب توپ به عقب می کشد و گوشه ای که او برنده به طور جدی. رئال مادرید پس از آن حمله به برخی از مهارت در بال نمی آمد به هر چیزی و سپس لیورپول به جلو آمده است.

شانس بزرگ! لیورپول باید یک ضربه آزاد اما دیجیتال داور موافق نیست, رئال مادرید, ضد عدل است که از طریق… شاخه! نجات داد. اما توپ سست و رئال مادرید نمره!

GOOOOOOAAAAAALLLLLL

منوی مکث – لیورپول 0 رئال مادرید 0

Vinicius Jr خراب است در مورد منوها تغییر صدا fx سطح. من هستم… هنوز مطمئن شوید که چگونه است که رفتن به تحت تاثیر قرار همه چیز.

5 دقیقه – لیورپول 0 رئال مادرید 0

Vinicius Jr خاموش می شود این مربی قرار می دهد و توپ خارج از بازی به انجام این کار. خواهد الکساندر-آرنولد بود یک ورزشکار واقعی و پرتاب توپ به او ؟ اول بحث برانگیز لحظه بالا آمدن است.

لگد کردن – لیورپول 0 رئال مادرید 0

و در اینجا ما بروید! هر دو بازیکن نگاه کنید راحت… اما به عنوان به زودی به عنوان بازی در مورد شروع به هر دو تکیه به جلو و اتخاذ پرنیان موقعیت.

Fifa vs Pro Evo

اگر مثل من شما بزرگ شده ام (و شده است به طور کامل عملکرد بزرگسالان برای نزدیک-اکثر زندگی خود را) بازی Pro Evo و روم در زمان های مختلف شما ممکن است کنجکاو به دانستن چرا/چطور/زمانی که بازی های مختلف در زمان بیش از هر دیگر شد و صحبت از شهر/بازی زمین.

من بسیاری از تحقیقات چند وقت پیش کشف کرد که یک مرد از Aberdeenshire دلیل است که فیفا قادر به پنجه راه خود را از گذشته Pro Evo بود که بازی از انتخاب در 2000s.

  • چگونه یک اسکاتلندی به نام Gary کمک فیفا پیشی Pro Evolution Soccer و تغییر فوتبال بازی های ویدئویی برای همیشه لطفا برای

تنش ساختمان

صادقانه و من 34 ساله کارشناسی ارشد… منظورم من در 30s من کاملا هیجان زده به تماشای این لیورپول مقابل رئال مادرید بازی. هم حمایت نمی کنم یا, اما وجود دارد یک بیت از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف الکساندر-آرنولد که یک جامد فیفا و او را در برابر این فصل را پوشش ستاره. عدم واقعی فوتبال است که احتمالا داشتن یک اثر اما من نیز می تواند تایید کند که بدون در نظر گرفتن سن و یا بلوغ و یا شرایط زندگی و یا قبلی خود را از نظر فوتبال بازی های ویدئویی و غیره این نوع مسابقات و مسابقات کاملا خطر ناک شد.

من به یک نرم افزار اوو فینال چند سال پیش و من فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان. شما می توانید به عنوان خوانده شده که در اینجا:

  • در پشت صحنه در PES لیگ جهانی نهایی که در آن 17 ساله برنده $200,000 بازی Pro Evo

بعدی….

آن را یکی از بزرگ! لیورپول شامل ترنت الکساندر-آرنولد مقابل رئال مادرید توسط کنترل Vinicius Junior.

الکساندر-آرنولد است که قبل از مسابقات مورد علاقه. آیا او زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره؟!

فابیو سیلوا می گوید:

من برنده, اما آن را لذت بخش را به بازی در برابر Serge Aurier او یک بازیکن من سازمان دیده بان. ما به بازی بعدی.

برای من این یک بازی من شروع به برنده شدن اما با یک اشتباه از دروازه بان Serge به ثمر رساند. پس من همچنان به بازی و نمره و من بسیار خوشحالم که اینجا و لذت ببرید.

شما می توانید برنده مسابقات ؟

(می خندد) گام به گام.

خوب است که مناسب و معقول بود

تا کنون بیشتر حتی بازی تا کنون و یک نتیجه عادلانه بیش از حد. Bernat دزدیدند توسط Kluivert قبلا اما سیلوا می شود در نتیجه او می خواست.

من کاملا مطمئنم که سیلوا, نمی شود برنده تمام مسابقات هر چند. آنها در حال تلاش برای مصاحبه با او را در حال حاضر اما مشکلات فنی به نظر می رسد ساخت که دشوار است به طور خاص مشکل است که سیلوا به نظر می رسد نادیده گرفتن آنها.

GOOOOOOOAAAAAAALLLLLL

پورتو برنده شدن! فابیو سیلوا مستقیما در اسپرز از لگد کردن و نمرات برنده, که بدان معنی است که او قهرمان و پورتو هستند از طریق به دور بعدی. این دو بازی هنوز برای برخی از دلیل.

7 دقیقه GG – تاتنهام 2 پورتو 2

ما برگشتیم! این هدف طلایی (GG) آغاز می شود. مفسران در این جریان سعی در نگه داشتن به مرجع آخرین بار این دو تیم در آخرین بازی هر یک از دیگر در زندگی واقعی و آن یک چیز است. آن است که برای رفتن به یک چیزی که من بالا بیابان.

یک اشتباه می تواند تصمیم بگیرد این بازی است. پورتو آغاز شده هست….

تمام وقت – تاتنهام 2 پورتو 2

آن زمان برای هدف طلایی. این دو باید برای پخش این بازی و اولین هدف تصمیم می گیرد برنده است.

90 دقیقه – تاتنهام 2 پورتو 2

اگر من می دانم که من فیفا چیزی اتفاق خواهد افتاد در آخر چند ثانیه از این بازی برای تضمین کسی برنده است. یک اشتباه کوچک در موقعیت یک دکمه را فشار دهید که ‘doesn’t ثبت نام’, عجیب و غریب دروازه بان چیزی…

Serge Aurier می خواهد برای ایجاد یک جایگزینی و انتخاب به موقع 90 دقیقه خوانده شده را علامت به آن را.

80 دقیقه – تاتنهام 2 پورتو 2

هر دو تیم از دست دادن اختیار در وسط زمین. کسی نیاز به ساقه. pls.

70 دقیقه – تاتنهام 2 پورتو 2

هر دو بازیکن عصبی است. تنش تراوش به خود فشار دکمه. نمی تواند خطر تکان دادن آنالوگ استیک در مورد آن را تبدیل به یک اشتباه است. Aurier بازی برخی از دوست داشتنی می گذرد اما حرکت نگه دارید شکستن در آخر سوم است.

55 دقیقه – تاتنهام 2 پورتو 2

من لذت بردم از این تعداد کم از کشیدن پشت و رول توپ در این بازی تا کنون است. آن را به مراتب بیشتر مانند یک بازی واقعی به جز چهار گل در یک نیمه و دروازه بان لگد زدن به توپ به طور مستقیم به هری کین.

نیمه وقت – تاتنهام 2 پورتو 2

پورتو یک هدف حکومت برای آفساید نوع تصمیم گیری است که شما می خواهم تصور کنید که یک کامپیوتر نمی تواند احتمالا اشتباه است چون اساسا VAR اما همه وقت و آن.

بسیار به طور مساوی و آماده و هر دو بازیکن کاملا مناسب و معقول در این بازی است.

40 دقیقه – تاتنهام 2 پورتو 2

تا حدودی بحث برانگیز و یا شاید بدون اینکه متوجه آن پورتو در حال بازی یک راست به نام تاج.

GOOOOOOAAAAAAAALLLL

و مهمیز کشیده اند آن را به عقب! یک صلیب به پست دور تبدیل شده است در. من مطمئن هستم که شما توافق می کنید این است که به طور کامل شبیه سازی واقع گرایانه از آنچه که واقعا اتفاق می افتد در Spurs vs Porto.

30 دقیقه – تاتنهام 1 پورتو 2

GOOOOOOOAAAAAAAAALLLLL

اوه خدای چه به پایان برسد. پورتو سر و صدا یک شات در سراسر این هدف را به گوشه بالا و از داخل این منطقه است. Aurier تا به حال کمی از حرکت قبل از آن.

20 دقیقه – تاتنهام 1 پورتو 1

GOOOOOAAAAAALLLLL!

اما آن را 1-1! سیلوا قطره توپ با دروازه بان و سپس ضربات آن را مستقیما به هری کین. که اشتباه بازیکن همسر. شما مسئول هستید از پورتو. کین نیست برای بازی با پورتو.

مگر اینکه…

کین به پورتو تایید کرد

GOOOOOOOOOAAAAAAAALLLLL!!!!

بله. فابیو سیلوا خوب است در فیفا.

یک را به عقب بکشید و سپس از طریق توپ و سپس هدف از با هم تداخل دارند دونده.

10 دقیقه – تاتنهام 0 پورتو 0

Aurier آن عبور می کند و اطراف کمی… Silva برنده آن را به عقب و سپس از کشیدن پشت. به ما آموخته اند در این مسابقات کشیدن پشت = خوب در فیفا. پورتو برنده اولین کرنر با یک ضربه از محدوده عبور توپ در اطراف و سپس فابیو سیلوا بازدید بار با دیجیتال فابیو سیلوا.

لگد کردن – تاتنهام 0 پورتو 0

و ما خاموش! هر دو طرف از دست دادن امتیاز برای بازی در دور نوار.

ظاهرا…

طرفدار فیفا بازیکنان در بهترین خود را هنگامی که آنها در حال 16/17. موفق باشید Serge.

پیش بینی

من قصد دارم که به فرض که فابیو سیلوا بهتر است بازیکن صرفا به این دلیل که او جوان است و از آنجا که همسر من بیشتر من متوجه شدم خیلی بهتر در بازی های ویدئویی در جوانان است. حتی سونیک 2 سخت تر است این روزها.

سیلوا تنها 17 و تا واکنش او بار خواهد بود فوق العاده سریع (قطعا مهم است) اما Aurier تجربه. مهم حیاتی را تجربه کنند.

تا بعد

این تاتنهام مقابل پورتو!

Agge چرا آن چنان سخت بودن یک بازیکن حرفه ای

آن شروع می شود به عنوان یک شور و شوق و من هنوز هم شور و شوق برای آن نیاز به مسئولیت برای انجام آموزش های خود را هر روز برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر است.

یکی از سخت ترین چیز در رقابتی فیفا آوردن من یک بازی به حوادث. ما می بینیم بسیاری از بازیکنان کار با روحی مربیان به منظور احساس راحتی و نادیده گرفتن فشار است. خواهیم دید بسیاری بیشتر از آن در آینده.

رم خود افتخار پسر

جاستین Kluivert اساسا اذعان می کند او احتمالا سزاوار نیست که

این بود بهترین بازی از من اما من سعی کردم من سخت ترین.

من همیشه آرام است. او خیلی بیشتر از من بود که برای مطمئن, اما برای بازی های بعدی من سطح بالاتر خواهد بود.

شما در حال بازی Brondby (Jesper Lindstrom) بعدی. اعتماد به نفس ؟

من آن را دیدم اما من آماده هستم. اجازه دهید آن را می آیند و من بهترین من انجام خواهد داد امیدوارم من برنده آن است.

تمام وقت – پاری سن ژرمن 0 رم 2

Kluivert برنده! Agge تخمین می زند که او را به خاطر ” بیشتر تشکیل شده از دو و Bernat نگاه نسبتا عصبانی است. هنوز هم او نمی رفت و آمد مکرر به تلاش برای به دست آوردن همه بازیکنان خود را ارسال بنابراین او یک مرد بهتر از من.

GOOOOOOOAAAAAAALLLLLLLL

و Kluivert دوم است! او به نظر می رسد خوشحال Bernat به نظر می رسد واقعا غم انگیز است. دعا برای کنترل.

80 دقیقه – پاری سن ژرمن 0 رم 1

من خواهد بود کاملا مواج اگر من Bernat وجود دارد. این در واقع همان عکاسی است که Kluivert به ثمر رساند از.

70 دقیقه – پاری سن ژرمن 0 رم 1

احساس می کند مانند Bernat است عجله چیز کمی است زیرا او می داند که او را در حال اجرا خارج از زمان. آزار دهنده ترین چیزی که برای او این است که او احتمالا این بازیکن بهتر از اینجا. اما شده است وجود دارد یک اشتباه! پاری سن ژرمن می تواند به تساوی… و او را از دست رفته! دروازه بان موجب صرفه جویی در یک v یکی داخل جعبه.

اوه lordy.

60 دقیقه – پاری سن ژرمن 0 رم 1

و به فکر یک مدافع است که اشتباه است.

اگر چه Bernat است که از لحاظ فنی یک بال عقب بیشتر به حمله فکر در زندگی واقعی پس از آن را حس می کند. بدون در نظر گرفتن این هدف داده رم افزایش و آنها سوار بر موج حرکت است.

GOOOOOOOAAAAAAALLLLLL!!!

و آن است که وجود دارد. یکی دفاعی خطا از Bernat در مقابل خود جعبه و Kluivert pounces! آن را 1-0 به رم.

نیمه وقت – پاری سن ژرمن 0 0 رم

من واقعا نمی توانم بگویم که چه کسی بهتر است. برنات به نظر می رسد مانند او کلاهبرداری است و در کنترل عبور و… اما او تلف شانس و در بازی های ویدئویی زمین که تمایل به منجر به شکست.

40 دقیقه – پاری سن ژرمن 0 0 رم

اوه تنش است. هر دو تیم می توانست به ثمر رساند اما کمی از overplaying – بیش از حد بسیاری از کلاهبرداری – معنی digital goalies شده اند امن است.

30 دقیقه – پاری سن ژرمن 0 0 رم

ساکن فیفا حرفه ای در پنل می گوید بازیکنان انجام می دهند “بسیاری از اساسی متا مواد” که بدان معنی است که آنها به وضوح می دانید که چگونه به بازی این بازی و آشنا با ‘قوی’ انجام داده است.

هنوز هم تساوی بدون گل در اینجا.

10 دقیقه – پاری سن ژرمن 0 0 رم

برنات است که بیمار می گذرد و پس از آن همه ناگهان می کشد از یک دسته از کلاهبرداری که نشان می دهد او فقط sussing کردن حریف خود را. انبوه جعلی عکس های که در این دوره از مسابقات در همه جا. مرا به یاد بسیاری از فوتبال جدول. آن را نمی فوق العاده واقع گرایانه…

و پاری سن ژرمن هستند! پاری سن ژرمن آمار ارسال. شما می توانید احساس هیجان? این جریان از طریق شما وز وز برقی قدرتمند – من می توانید ببینید اگر از خانه من. صبر کنید که خورشید است.

لگد کردن – پاری سن ژرمن 0 0 رم

یک بازی در اینجا. برنات در مقابل Kluivert!

خوان برنات به نظر می رسد به دانستن آنچه که او انجام

تعداد زیادی از بازیکن دستورالعمل و شکل گیری تغییرات جریان قبل از بازی برای پاری سن ژرمن.

او را کاملا تغییر همه چیز. او می داند که چه خبر است. من نمی توانم به یاد داشته باشید که چگونه به انجام هر یک از این فیفا و من تنها بازی را متوقف دو نسخه پیش (من طرفدار Evo مرد اما می خواهم به اب شلپ شلپ کردن در حال حاضر و دوباره).

Agge می گوید جاستین Kluivert خوب است در فیفا

اما دانش خود را از که می آید از Patrick Kluivert گفتن او هنگامی که او معمولا از دست می دهد ، من مطمئن نیستم که این یک مناسب و معقول قاضی از بازی های ویدئویی استعداد. من خمیر پدرم اگر من او را… اما من درک HR قرارداد ، مسلما نه. من می توانید سعی کنید. آنها گسترده در Playstations?

قدیمی وجود دارد Megadrive در یکی از کابینت در واقع که ممکن است کمک کند.

Jesper Lindstrom: ما رهبر آینده

من بازی کمی آهسته امروز به دلیل Azpilicueta ماند پایین بود کمی دشوار است برای به دست آوردن مهارت با بازیکنان است. بنابراین من فقط منتظر دفاعی.

آن را مخاطره آمیز است. در Fifa 19 آن را آسان تر بود چون دروازه بان نقل مکان کرد به طوری سریع است اما در Fifa 20 آن را بسیار آهسته و اگر این بازیکن است که به دنبال این هدف است. من در زمان خطر است.

آیا تمرین با جوانب مثبت در Brondby?

من تمرین با آنها اما بازی های زیادی با آنها سرگرم کننده است. من به تماشای جریان در Twitch چگونه آنها بازی طوری استفاده کنم که در بازی.

تمام وقت

Brondby برنده شدن! چلسی قرار دادن یک مناسب و معقول به اندازه کافی مبارزه بودند اما هرگز برنده این.

85 دقیقه – چلسی 0 Brondby 2

اما اجازه دهید من به شما یادآوری از یک داستان دلخراش در مورد یک لاک پشت و خرگوش. Lindstrom ممکن است سوختگی خود را و نشان می دهد خود را به یک بیت از یک نمایش تسویه حساب. من هم مطمئن نیست که لاک پشت است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از حیوانات در این پست. جغدها.

75 دقیقه – چلسی 0 Brondby 2

این نیست که Azpilicueta خوب نیست در فیفا اما Lindstrom خیلی بهتر است که او ممکن است تا پایان قدم زدن از طریق کل این رقابت است.

65 دقیقه – چلسی 0 Brondby 2

Agge است تحت تاثیر قرار با Brondby را از. که یک قهرمان سابق جهان وجود دارد گفت: او reckons Lindstrom بسیار خوب است.

55 دقیقه – چلسی 0 Brondby 2

چلسی هنوز هم به دنبال مانند برگشت در این است. Lindstrom متمرکز شده است و این بسیار جدی است. و بنابراین او باید.

نیمی از زمان

Azpilicueta قطعا می تواند بازی کند. او را سریع به واکنش نشان می دهند, خواندن, بازی, تغییر جهت و محافظ توپ را به خوبی قبل از هدف قرار دادن یک تماس می گذرد… اما Lindstrom انتظار عمیق و ضد حمله پس از آن انجام یک میلیون کلاهبرداری است که نمی تواند متوقف شود.

GOOOOOOOOAAAAAAALLLLLL

مزخرف مطلق است. یک پنالتی به Brondby یکی از کسانی که در آن شما می توانید بر روی کامپیوتر است gypped شما اما توسط golly gosh این قطعا است. Brondby نمره و آن را 2-0.

40 دقیقه – چلسی 0 Brondby 1

بسیار بیمار دفاع از چلسی… و او تقریبا در! درخشان بازی! او ره گیری یک پاس منتظر نیم دوم قرار می دهد و از طریق یک توپ در به راه اندازی یک شات شما واقعا می خواهم انتظار برای پایان دادن به در یک هدف اما آن را مستقیم به دروازه بان… و به همین دلیل است که Lindstrom دستی منتقل دروازه بان خود را در سراسر.

25 دقیقه – چلسی 0 Brondby 1

منظورم پسر Lindstrom واقعا خوب است. چلسی نمی تواند در نزدیکی توپ Azpilicueta به نظر می رسد 900 درصد متمرکز در خود پنل بالا سمت راست از روی صفحه نمایش.

بسیاری از اختیار برای چلسی… که خزنده به بازی. آن را تنها یک اشتباه است که اجازه Brondby در وهله اول.

GOOOOOOOOAAAAAAAALLLLL

چلسی 0 Brondby 1

ابتدا که. انصراف از این مسابقات است. یک اشتباه دروازه بان و Brondby حرکت رو به جلو انجام برخی از مهارت های خود را در جعبه و نمره. اولین شانس.

10 دقیقه – چلسی 0 Brondby 0

Azilicueta بازی برخی از گذراندن فوتبال یک لمس و پشت وری… و او تا به مهارت های خود را. جعلی ضربه و کشیدن پشت هستند! چلسی ممکن است در آنجا مشکل که من فکر می کردم قبلا.

لگد کردن – چلسی 0 Brondby 0

و ما خاموش!

کسر Azpilicueta با اعتماد به نفس است

من می توانید ببینید که او دارای کیفیت خوب, اما مهم ترین چیز این است که برای تشویق مردم به ماندن در خانه به ایمن ماندن.

نه بیش از حد به نمایشگاه من شده است بازی Fifa برای زمان بسیار طولانی در زمانی که من جوانتر بود و هیچوقت بچه ها! در حال حاضر از آن متفاوت است. من می خواهم همیشه به نفع من بهترین من سعی خواهد کرد برای انجام یک بازی خوب و بهترین در این مسابقات است.

من از چند نفر از دوستان که می دانید که چگونه به بازی. این چیزی دشوار است به تکرار آن بر روی کنسول. من آن را بازی نمی کند تا آنجا که من استفاده می شود و رقابت به عنوان بهترین من می توانم.

من سعی کنید برای جلوگیری از او را در موقعیت خوبی برای نمره من سعی می کنم به من شانس. زمانی که من بازی در برابر مخالفان سخت با راه حل های مختلف شما باید بسیار متمرکز و حداکثر از خودتان است.

من عاشق چگونه فوتبالیست بازگشت به ‘رسانه های حالت حتی اگر آن را یک بازی ویدیویی. او در یک لحظه خوب.

جزئیات اسپنسر اون ستون

برای کمک به درمان این فیفا 20 مسابقات بازی های ویدئویی کمی جدی تر از این بوده است سنتی ما منحصر به فرد روزانه ستون از هشتگ ایالات خالق و یوتیوب ستاره اسپنسر اوون. اول خود را دوست داشتنی است بخوانید و توصیه می کنم با کلیک کردن بر روی آن.

  • بدون, فوتبال, فیفا, بازی های ویدئویی هستند که ما رو – و باشگاه در حال مصرف آن را به طور جدی

اولین مسابقه: چلسی vs Brondby

در حال حاضر کسر Azpilicueta است که فیفا فن و ظاهرا که امروز حریف در livestream دیروز. اگر او را دیدم آنچه که من او را بسیار نگران کرده است. Jesper Lindstrom معمولا می رود 27-3 در آخر هفته لیگ, ظاهرا, که بدان معنی است که – برای کسانی که بدون آگاهی از چگونه جهنم نهایی تیم کار می کند – او به اندازه کافی خوب است برای واجد شرایط برای مسابقات حرفه ای. Lindstrom است که اساسا در سطح نخبگان فیفا پرنیان.

Azpilicueta دوست داشتنی پسر بچه و تعیین شخصیت… اما او در حال رفتن به قادر به جلوگیری از راست آنالوگ استیک Brondby پاره شدن تیم خود را از هم جدا ؟ من نگران هستم. آن هم می تواند واقعا خنده دار یا بسیار بسیار غم انگیز است. فکر می کنم از غرور خود را. نمی خواهد کسی به فکر غرور خود را?!

البته من دیده نمی Azpilicueta قبل از بازی وجود دارد هر فرصتی او شگفت انگیز است.

موفق باشید دوست من.*

*من در واقع نمی دانم او.

سلام!

خوب سلام و خوش آمدید ( ؟ ) به دومین روز از افتتاحیه جام ماندن و بازی در جام حذفی. داستان دیروز بود که اسکاندیناوی قوانین امواج Fifa 20 و Brondby تبدیل شده اند این تیم به ضرب و شتم. Jesper Lindstrom مسخره خوب به حدی است که اگر کسر Azpilicueta تجارب ‘مشکلات فنی و قادر نیست در بازی امروز… ما می دانیم چرا.

برخی از عظیم مسابقات برگزار خواهد شد در این شب با فوق چلسی مقابل Brondby اما پس از آن معروف duo مبارزه با هر یک از دیگر در پاری سن ژرمن مقابل رم. خوان برنات در مقابل جاستین Kluivert. آنها به خوبی در فیفا به عنوان آنها در فوتبال ؟ احتمالا نه. اگر چه Lindstrom مسلما بهتر…

به هر حال. برجسته است که قطعا فیفا 20 پوشش ستاره Adailton تاریخ رئال مادرید در مقابل لیورپول در ترنت الکساندر-آرنولد مدافع انگلستان گفت: به طور نسبتا مرتب با PS4 controller. چه اتفاقی می افتد هنگامی که فشار ، هیچ کس نمی داند!

انتظار می رود تعداد زیادی از کشیدن پشت رول توپ و نمره بالا بازی امروز. لگد کردن در حدود 5 بعد از ظهر-ish.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de