Trooping رنگ 2020: چگونه نوامبر آب و هوا به ارمغان آورد در مورد ملکه تابستان تولد

تلگراف | No comments

هر تابستان به بازار خارج از کاخ باکینگهام با پرچم تکان دادن Union Jack-چادری merrymakers همه جمع شده بودند برای تماشای رسمی Trooping رنگ جشن.

در غیر این صورت شناخته شده به عنوان روز تولد ملکه رژه رویداد نشانه حاکمیت تولد. رنگارنگ نمایش پرچم-پرواز و نمایش با شکوه می گیرد در ماه ژوئن و با حضور ملکه و خانواده اش.

اما به عنوان الیزابت دوم متولد نشده در ماه ژوئن چرا خانواده سلطنتی جشن تولد او در دومین جمعه از این ماه ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ملکه تولد – هر دو واقعی و رسمی جشن.

هنگامی که روز تولد ملکه و Trooping رنگ سال 2020?

ملکه متولد شد و در 21 آوریل 1926; در این سال او تبدیل 94.

او معمولا این روز را جشن خصوصی با خانواده اش و هر سال در تاریخ 21 آوریل چندین اسلحه سلام در لندن در ظهر. اما برای اولین بار در زمان سلطنت ملکه تولد تصویب بدون مرسوم gun salute, در خط با خواسته های خود را که هیچ “اقدامات خاص” گرفته شد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هیاهو بیشتر را نجات داد به صورت رسمی جشن تولد که در سال برگزار می شود در دومین شنبه از ماه ژوئن است. این جشن به عنوان Trooping رنگ یک جشن بیکران – در سال 2020 قرار بود آن را به محل در ژوئن 13.

سالانه رژه نظامی قدمت آن به 1758 زمانی که هزاران نفر از مردم رهبری به پایتخت به رعایت ریاست پادشاه رسمی جشن تولد.

در این سال, اما, کاخ باکینگهام اعلام کرده است که این رویداد را نمی خواهد بروید با توجه به مستند قوانین که در حال حاضر در محل.

در بیانیه کاخ گفت: “در خط با دولت مشاوره آن موافقت شده است که روز تولد ملکه رژه همچنین به عنوان شناخته شده Trooping رنگ نمی خواهد بروید در شکل سنتی آن.

“تعدادی از گزینه های دیگر در نظر گرفته شده در خط مربوطه را با هدایت.”

چه اتفاقی می افتد در طول Trooping رنگ?

در طول رژه ملکه بازرسی سربازان از بخش خانگی. بازرسی می گیرد در اسب رژه سپاه پاسداران پشت کلمبوس.

هر سال متفاوت هنگ رنگ هستند trooped; در سال گذشته به ویژه در 1st Battalion بمب سپاه پاسداران است. این پیاده نظام قدمت آن به سال 1656 بود که آن را تشکیل داده اند برای محافظت از چارلز دوم. از آن پس سربازان مبارزه کرده اند در هر دو مرحله اول و دوم جهانی و جنگ ها در تاریخ اخیر بودند مستقر در شمال ایرلند و فلسطین و افغانستان و عراق.

رنگارنگ نمایش از نمایش با شکوه ویژگی های 1,400 افسران و مردان از 200 اسب و 400 نوازندگان از 10 bands. ملکه همیشه حضور و درود می فرستم.

این Trooping رنگ آغاز می شود که ملکه برگ کاخ باکینگهام در کالسکه همراه با یک حاکمیت را اسکورت از خانواده نصب شده هنگ سواره نظام در حدود 10.45 هستم.

او استفاده می شود برای رسیدن به, روش سوارکاری سمت زین روی اسب از هنگ بودن trooped; اما از سال 1987 او وارد شده توسط حمل و نقل.
ملکه الیزابت دوم, روش سوارکاری سمت زین او به عنوان بازگشت به کاخ باکینگهام لندن پس از حضور در Trooping رنگ در مراسم اسب رژه سپاه پاسداران در سال 1963


اعتبار: PA

او می رسد در اسب رژه سپاه پاسداران به سلام سلطنتی از افسران و مردان در رژه و پس از انجام بازرسی از نیروهای نظامی که لباس تشریفاتی از قرمز تونیک و bearskin کلاه.

هنگ رنگ (که در اصل خود پرچم) است و سپس به اجرا درآمد پایین صفوف موسیقی زیر از راهپیمایی باند.

هنگامی که سربازان پیاده گذشته ملکه او را برمی گرداند به کاخ باکینگهام برای دوم سلام.

41-gun salute انجام شده است در پارک سبز و ملکه است و سپس پیوست توسط اعضای خانواده سلطنتی در بالکن کاخ.

ملکه های گرفته شده با سلام در هر رژه از الحاق به تخت 68 سال پیش به جز در سال 1955 هنگامی که وجود دارد یک راه آهن ملی اعتصاب. او همچنین قادر نخواهد بود به سلام را در سال 2020 به عنوان رسمی جشن تولد, لغو شده اند, با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

این Trooping رنگ flypast

هر سال Trooping رنگ شرکت کنندگان چپ مسحور شکوه سلطنتی نیروی هوایی flypast به عنوان ملکه در کنار خانواده سلطنتی. در سال گذشته فلش قرمز گرفت و به آسمان به عنوان بخشی از 2019 مراسم است.

متاسفانه هر دو این سال رژه و flypast لغو شده اند. ملکه که تبدیل 94 در آوریل 21, نمی, احساس می کنم آن را مناسب برای روش های معمول جشن ملی به جلو بروید در شرایطی از این مستند یک منبع گفت.

چه “Trooping رنگ’ چیست ؟

اقدام به عنوان محافظان شخصی ملکه پاسداران, بخشی از بخش خانواده یکی از قدیمی ترین هنگ از ارتش بریتانیا. آنها شده اند ثابت ثابت سلطنت پس از جنگ داخلی انگلیسی به پایان رسید و در سال 1660.

‘رنگ’ بودند هنگ پرچم ارتش انگلیس است که نمایش داده می شود یکنواخت رنگ و نشان از واحدهای مختلف است. آنها طراحی شده برای کمک به نیروهای سرعت شناسایی واحد خود در میدان جنگ و جلوگیری از سردرگمی.

منظور از نیروهای آشنا با هنگ خود را رنگ لازم بود به آنها نمایش به طور منظم. به عنوان یک نتیجه افسران جوان خواهد مارس در بین صفوف سربازان که ایستاده بود در خطوط برگزاری خود را رنگ بالا. این است که منشاء اصطلاح “trooping’.

چرا ملکه دو تولد ؟

اگر چه trooping از رنگ برای اولین بار انجام شده برای مقاصد نظامی تحت پادشاه چارلز دوم در 1600s, رژه شد بخش رسمی انگلیسی, تقویم یک قرن بعد.

این یک سنت است که آغاز شده توسط جورج دوم در سال 1748 و آن را مدیون ریشه های آن را به ageless مشکل از آب و هوا.

جورج متولد شد و در ماه نوامبر و احساس آب و هوا خواهد بود بیش از حد سرد که در آن زمان از سال برای تولد رژه. پادشاه جورج تصمیم گرفت به ترکیب تولد خود را جشن سالانه رژه نظامی.

این یک سنت است که در ادامه به این روز است. همه انگلیسی حکمرانان داده می شود گزینه داشتن یک ‘رسمی’ تولد و چون ملکه تولد واقعی است که در آوریل 21, او تصمیم به برگزاری جشن او در ماه ژوئن هر سال است.

زمانی که او برای اولین بار صعود تاج و تخت ملکه تصمیم به نگه داشتن او تولد رسمی در روز سه شنبه دوم خرداد این بود که بعد پدرش شاه جورج ششم نیز تصمیم به جشن رسمی خود تولد.

اما در سال 1959 ملکه تصمیم او تولد رسمی برگزار می شود باید دو روز بعد در دومین شنبه از ماه ژوئن به جای آن – و از آن پس در آنجا بوده است.
ملکه الیزابت برگزاری نوزاد پرنس ادوارد با شاهزاده فیلیپ در بالکن در کاخ باکینگهام در طول Trooping رنگ سال 1964


اعتبار: گاما-کیستون/کیستون-فرانسه

چگونه می توانم تولد ملکه رژه ؟

تولد ملکه رژه زنده تلویزیونی با بی بی سی هر سال است.

آن است که معمولا ممکن است به تماشای رژه نزدیک یا با خرید بلیط و یا ایستاده در بازار که در آن ملکه و اعضای خانواده سلطنتی سفر به و از کاخ باکینگهام در واگن.

اعضای عمومی نیز می تواند تحسین منظره در طول دو تمرینات. اولین reviewed by Major General C J Ghika شد مجموعه را به جای روز شنبه, مارس 30; دوم, بررسی, توسط شاهزاده ولز بود و به جای برنامه ریزی شده در شنبه 6 ژوئن.

اما در خط با دولت مشاوره آن موافقت شده است که این سال را جشن نمی خواهد بروید در شکل سنتی آن با توجه به کروناویروس مستند.

هر کسی که خریداری بلیط و یا موفق شده است در انتخابات را دریافت بازپرداخت در دوره به دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>