Tropical Cyclone هارولد بازدید وانواتو آن را به عنوان به روز رسانی به یک دسته 5 طوفان

یک دسته 5 طوفان گرمسیری با 134 مایل بادها است پاره شدن از طریق اقیانوس آرام جنوبی کشور جزیره ای وانواتو—تهدید این کشور تا کنون موفق تلاش برای باقی می ماند رایگان از رمان coronavirus.

با توجه به فیجی هواشناسی, خدمات, Tropical Cyclone هارولد ساخته شده دفن زباله در اوایل شب به Espiritu Santo—وانواتو بزرگترین جزیره در حدود 5:00 p.m به وقت محلی (2:00 p. m. EST) در دوشنبه 6 آوریل.

در پاسخ وانواتو هواشناسی و جغرافیایی خطرات گروه (VMGD) با صدور بیانیه ای هشدار ساکنان انتظار می رود تاثیر.

“آسیب رساندن به باد نیروی باد مخرب طوفان نیروی باد و نیروی باد با سنگین گونو و جاری شدن سیل بیش از مناطق کم دروغ و مناطق نزدیک به رودخانه ساحلی از جمله جاری شدن سیل است که انتظار می رود بیش از Sanma, Malampa و Penama استان و گسترش به Torba و شفا امشب” بیانیه ای گفت:.

“بسیار خشن به فوق العاده دریاها با سنگین به فوق العاده متورم انتظار می رود بیش از شمالی و مرکزی باز و آبهای ساحلی امشب به عنوان سیستم همچنان به حرکت را از طریق مرکزی جزایر وانواتو. دریاهای آزاد وزش هشدار و دریایی قوی وزش هشدار در حال حاضر برای تمام ساحلی و باز آب وانواتو. مردم از جمله دریا رفتن عروق هستند به شدت توصیه می شود برای رفتن به دریا در منطقه آسیب دیده تا زمانی که سیستم منتقل شده به خارج از این منطقه است.”

به گزارش اداره هواشناسی در کوئینزلند استرالیا پایدار باد بیش از 125 مایل در ساعت با gusts رسیدن به 186 مایل در ساعت.

“وجود دارد مقدار زیادی از آسیب در Sanma آنها از دست داده و تعداد زیادی از ساختمان های” Jacqueline de Gaillande مدیر عامل شرکت وانواتو صلیب سرخ گفته رویترز اضافه کرد coronavirus محدودیت های مسافرتی ممکن است مانع ارائه کمک های اولیه. “ما نمی دانیم که اگر ما می تواند ارائه هر گونه پشتیبانی به جزیره چون ما مجاز به سفر به درون جزیره و ما در حال انتظار برای دولت به این تصمیم.”

Port Vila, Vanuatu
یک نمای هوایی از خط ساحلی در دسامبر 07, 2019 در پورت ویلا وانواتو. یک دسته 5 طوفان گرمسیری با 134 مایل بادها است پاره شدن از طریق اقیانوس آرام جنوبی کشور جزیره ای وانواتو.
ماریو تاما/گتی

وانواتو شده است یکی از معدود کشورهایی است که توانسته است برای باقی می ماند رایگان از جدید کروناویروس در طول بیماری همه گیر. موفقیت آن شده است به اعتبار اجتماعی فاصله اقدامات و بسته شدن آن به مرزهای بین المللی, خبرگزاری فرانسه گزارش. اما کمک کارگران نگران محیط زیست شوک می تواند آن را تهدید کند COVID-19-وضعیت.

“شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در وانواتو اما یک فاجعه قابل توجهی در این زمان می تواند در حال حاضر جدی چالش های لجستیکی برای ارائه صرفه جویی در زندگی کمک” الیزابت Faerua آکسفام وانواتو کشور, مدیر گفته.

کارل گوستاو gila film ارتباطات مدیر فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC) منطقه اقیانوس آرام گفت: فعالیت های با هدف جلوگیری از شیوع “در انتظار” به عنوان تیم تمرکز بر پاسخ به Tropical Cyclone هارولد. “اجتماعی فاصله یک مشکل تمرین در این ساعت و تصمیم گیری های دشوار در حال ساخته شده,” او گفت در توییتر.

فیلم به ضرب گلوله توسط IRFC Sanma RC مدیر شعبه شرلی جانسون نشان داد شرایط در این استان است.

بد آب و هوا در Sanma Province

به عنوان TC هارولد بازدید های شمالی استان بارش باران و باد نیروی باد در حال تجربه شده توسط مردم در Malampa, Sanma, Penama و Torba.
ویدئو های اعتباری: Sanma RC مدیر شعبه – شرلی جانسون

ارسال شده توسط وانواتو جامعه صلیب سرخ روز یکشنبه 5 آوریل سال 2020

با توجه به فیجی هواشناسی, خدمات, طوفان هارولد رود آهسته به یک دسته 4 طوفان در سهشنبه, آوریل 7 و یک دسته 3 طوفان در چهار شنبه, آوریل 8.

با توجه به VMGD زمین و دریا منطقه وانواتو تجارب بین دو و سه مکش در هر فصل. این فصل را بین ماه های نوامبر و مارس با بیشترین فراوانی وقوع طوفان در ژانویه و فوریه.

هر دهه این کشور ضربه سه تا پنج طوفان که باعث آسیب شدید. آخرین بار عمده گردباد آمار منطقه در سال 2015 زمانی که گردباد پم زده, از بین بردن ساختمان ها و خانه در سراسر Vanuata و کشتار ده ها تن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im