طوفان گرمسیری آرتور فرم ساخت آن از اقیانوس اطلس ششم نام طوفان قبل از طوفان فصل در شش سال

نیوزویک | No comments

نام طوفان گرمسیری در حال حاضر قبل از آب و هوای گرمسیری فصل برای شش سال متوالی در حال حاضر پس از توفان آرتور بررسی می شود نام خود را بر روی لیست پنج شنبه شب. طوفان گرمسیری آرتور اول شد نام طوفان 2020 فصل تلقی National Hurricane Center.

ملی مرکز طوفان در اواخر شنبه شب گفت که هواپیمای شناسایی پرواز به طوفان و اعلام کرد که این افسردگی گرمسیری بود و در واقع تبدیل به یک طوفان گرمسیری ساخت این ششم-سال متوالی به نام طوفان اتفاق افتاده است قبل از ژوئن 1 که شروع رسمی فصل طوفان در اقیانوس اطلس.

مرکز گرمسیری طوفان آرتور واقع شده بود توسط نیروی هوایی رزرو هواپیمای شناسایی در غرب فلوریدا و در جنوب جزایر باهاما. اگر چه طوفان است یک مسیر مسیر از شرق و شمال شرق بیرونی آن باند می تواند شلاق SE سواحل ایالات متحده به ویژه کسانی که از کارولینای شمالی قبل از آن است که انتظار می رود برای اجرای northeasterly به اقیانوس اطلس است.

“آرتور باقی خواهد ماند خوبی های دریایی به ساحل شرقی فلوریدا و جورجیا امشب و یکشنبه و پس از آن حرکت در نزدیکی و یا در شرق سواحل کارولینای شمالی در روز دوشنبه,” National Hurricane Center گزارش شنبه شب.

Tropical Storm Karen
توفان کارن روش در نگوابو, پورتوریکو, در سپتامبر 24, 2019. – به عنوان پورتوریکو هنوز هم بازیابی از طوفان ماریا, توفان کارن در نظر گرفتن هدف در خاک ایالات متحده. مرکز طوفان “خواهد شد در نزدیکی و یا بیش از پورتوریکو و جزایر ویرجین” ملی طوفان مرکز گفت: در سپتامبر 24, 2019.
عکس ها توسط اریک Rojas / AFP) (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده ERIC ROJAS/خبرگزاری گتی ایماژ

داده ها از هواپیمای شناسایی نشان می دهد که حداکثر پایدار باد افزایش یافته و به نزدیکی 40 مایل در ساعت (65 متر/ثانیه, آسمان صاف;) با بالاتر gusts. تقویت بیشتری است هوا طی 48 ساعت آینده. گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش بیرون تا 80 مایل (130 متر) از مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>