طوفان گرمسیری کریستبل باعث ریزش زمین در لوئیزیانا

طوفان گرمسیری کریستبل محصل یکشنبه شب در جنوب شرقی لوئیزیانا ملی طوفان مرکز گفت. گرمسیری-نیروی باد ادامه خواهد داد و در امتداد سواحل خلیج فارس و از جنوب شرقی لوئیزیانا به می سی سی پی و آلاباما در حالی که موج طوفان و بارش باران های سنگین انتظار می رود که از لوئیزیانا به فلوریدا تکدی.

کریستبل محصل فقط در غرب بندر گوگرد, لوئیزیانا, مدت کوتاهی قبل از 8 بعد از ظهر با حداکثر پایدار باد از 50 مایل در ساعت. این طوفان در حال حرکت به شمال 7 مایل در ساعت.

ملی طوفان مرکز گفت: گردباد ممکن است در سراسر شرقی لوئیزیانا در جنوب می سی سی پی جنوبی آلاباما و جنوب فلوریدا. تا 10 اینچ از باران انتظار می رود که در مرکزی به شرق سواحل خلیج فارس به پایین دره می سی سی پی با مقادیر جدا شده تا 15 اینچ انتظار می رود در برخی از مناطق.

بادهای باران و طوفان خروش وارد صبح روز یکشنبه آوردن جاری شدن سیل در برخی مناطق شده است. شهر نیواورلئان صادر داوطلبانه تخلیه به ترتیب برای مناطق خارج از levee سیستم در Orleans Parish از جمله ونیزی جزایر دریاچه کاترین و ایرلندی شاخه فرعی رودخانه.

APTOPIX Tropical Weather
یک موج سقوط به عنوان یک مرد می ایستد در یک اسکله در نزدیکی بندر نیواورلئان در دریاچه Pontchartrain در نیواورلئان شنبه 7 ژوئن 2020 به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل نزدیک به سواحل لوئیزیانا. جرالد هربرت / AP

در صبح روز یکشنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال مورد تایید اورژانس اعلامیه برای ایالت لوئیزیانا. “FEMA در حال حاضر وجود دارد. خدا به شما برکت دهد!” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de