طوفان گرمسیری کریستبل طول می کشد هدف در ایالات متحده سواحل خلیج فارس

سوم به نام سیستم بسیار جوان 2020 فصل طوفان است هوا به ریزش زمین در امتداد شمال خلیج مکزیک و سواحل به احتمال زیاد در اطراف لوئیزیانا در این آخر هفته. این است که در اولین فصل است که یک سوم نام سیستم تا به حال تشکیل شده در اقیانوس اطلس.

کریستبل است شدیدا در جنوب خلیج مکزیک ماهیهای زمین بین مکزیک و خلیج کامپچه. طوفان تقویت یک شبه کسب بادها از 60 مایل در ساعت. اما نزدیکی آن و تعامل با زمین خواهد شد به احتمال زیاد تضعیف آن در کوتاه مدت بیش از دو روز بعد و یا.

همانطور که از چهارشنبه اواخر صبح مشورتی کریستبل بيشترين پایدار باد از 60 مایل در ساعت. طوفان در حال حاضر در حال حرکت داخلی است و انتظار می رود به تضعیف به افسردگی گرمسیری توسط پنجشنبه, اما آن را جمع آوری قدرت دوباره پس از آن حرکت به عقب در طول خلیج فارس در روز جمعه.

به دلیل طوفان بسیار آهسته به جلو و سرعت و بارندگی های شدید است که در حال حاضر رخ داده است و انتظار می رود برای ادامه. به دو پا از باران در حال حاضر کاهش یافته است و بیشتر از حد پیش بینی شده است. این است که در حال حاضر باعث تهدید کننده زندگی تلفات سیل و رانش زمین.

دو تا سه فوت از باران پیش بینی شده است در جنوب گواتمالا و ال سالوادور.

در ایالات مکزیک از Campeche, Chiapas, Quintana Roo, سس فلفلی تاباسکو و یوکاتان تا 25 اینچ از مجموع باران پیش بینی شده است. بلیز و هندوراس هستند هوا به دریافت مقادیر کمتر در حدود 3 تا 6 اینچ با جدا نقاط مجموعا 10 اینچ.

حتی اگر کریستبل است که بیش از زمین به دلیل طوفان های بزرگ گردش و شاخکهای آن توسعه یافته و به آب گرم در اطراف یوکاتان, آن را نمی خواهد به طور کامل پراکنده. به جای عمیق گرمسیری رطوبت خود ادامه خواهد داد و برای تغذیه به سیستم اجازه می دهد آن را به حفظ یکپارچگی گردش خون. بنابراین پس از آن حرکت های شمالی در روز جمعه از آن خواهد شد قادر به تقویت یک بار دیگر.

روز جمعه طوفان هوا به جلو و عقب شمال به خلیج مکزیک خواهد شد. در آن زمان آن آغاز خواهد شد برای به دست آوردن سازمان و شدت یک بار دیگر. با که گفت, آن را در اوایل فصل و درجه حرارت آب کاملا گرم به اندازه کافی برای تولید یک هیولا طوفان. نیز وجود دارد خواهد بود به طور فزاینده ای قوی بادها در جو فوقانی در سراسر خلیج مکزیک کار برای مقابله با تقویت. به عنوان یک نتیجه تنها متوسط تشدید است هوا توسط National Hurricane Center.

در حالی که دقیق پیگیری از سیستم هنوز نامشخص کامپیوتر مدل ارشاد است همگرا در یک مسیر که طوفان به شمال منطقه سواحل خلیج فارس در اواخر آخر هفته یا اوایل هفته آینده. به احتمال زیاد نقطه ریزش زمین است, لوئیزیانا, اما این می تواند به عنوان غرب تا شرق تگزاس و یا به عنوان شرق دور به غرب فلوریدا تکدی.

چرا که ما انتظار نداریم که این به یک طوفان باد خواهد بود که بزرگترین تهدید. اما برخی از آسیب باد می تواند رخ دهد با قطع درختان و خطوط انتقال نیرو و قطع برق امکان پذیر است. در علاوه بر این به عنوان مورد تقریبا در همه landfalling گرمسیری سیستم های جدا شده تورنادو به احتمال زیاد.

بزرگترین تاثیر خواهد بود که بارش باران ، بزرگ و گسترده باران رویداد آغاز خواهد شد در روز شنبه و در ادامه از طریق پنج شنبه. در کل 4 تا 6 اینچ باران سقوط خواهد کرد اما برخی از جدا شده نقاط می تواند شمارش بیش از 10 اینچ است. این است که به احتمال زیاد به علت جیب جاری شدن سیل به ویژه در شرق این آهنگ از لوئیزیانا به سی سی پی و آلاباما و غربی فلوریدا.

پس کریستبل است انتظار می رود برای تبدیل شدن به خصوص در یک طوفان شدید به احتمال زیاد خواهد شد یک اجرای آزمون برای آنچه به نظر می رسد بسیار فعال فصل طوفان. با دولت منابع کشیده نازک توسط تظاهرات و coronavirus همه گیر مقامات نشان می دهد با استفاده از این زمان برای آماده شدن برای فصل پیش رو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de