طوفان گرمسیری پری باعث ریزش زمین در شمال اقیانوس اطلس شهرستان

طوفان گرمسیری پری محصل در بعد از ظهر جمعه پس از شلاق سواحل شرق با بارش باران های سنگین و بادهای قوی. طوفان زده در حدود 10 مایلی شمال شهر آتلانتیک ملی طوفان مرکز گفت: در 5 p. m. مشاوره.

طوفان در حال حاضر در واقع در حدود 90 مایلی جنوب شهر نیویورک و در حال حرکت به جنوب حدود 14 کیلومتر در ساعت این طوفان مرکز گفت. آن را تا حداکثر پایدار باد حدود 50 مایل در ساعت است.

طوفان در انتظار حرکت به سمت شمال و شمال شرق در یک سرعت سریع تر در شب جمعه و در روز شنبه. از آن خواهد شد به احتمال زیاد ضربه ساحل نیوجرسی قبل از حرکت داخلی بیش جنوب شرقی نیویورک و نیوانگلند غربی با توجه به طوفان مرکز. این انتظار به تضعیف در روزهای آینده و تبدیل شدن به یک افسردگی گرمسیری شنبه صبح.

این طوفان به احتمال زیاد تولید 2 تا 4 اینچ باران در بیشتر نقاط شمال شرق.

“این باران می تواند منجر به جاری شدن سیل و جاری شدن سیل شهری در مناطق فقیر زهکشی که سنگین ترین مقدار رخ می دهد” پیش بینی هشدار داد.

طوفان گرمسیری هشدارهای صادر شده برای تخم مرغ بزرگ ورودی نیوجرسی به تماشای تپه, رود آیلند, از جمله جزیره لانگ و لانگ آیلند صدا. طوفان مرکز گفت: جدا گردباد ممکن است در سراسر مناطق ساحلی نیوجرسی و جنوب شرقی نیویورک و جنوب انگلستان.

“امشب نه برای رفتن به یک شب بزرگ برای فضای باز ناهار خوری. دریافت به مبلمان خود را و چتر و همه چیز را به طوری که آنها نمی رویم پرواز و ایجاد یک نوع جدید از خطر” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

پری ششم نام سیستم از این سال کومودو تشکیل پنج شنبه بعد از ظهر فقط در شرق Cape Hatteras, North Carolina. طوفان سیستم می شکند رکورد برای اولین ششم نام طوفان در حوضه اقیانوس اطلس تقریبا دو هفته است.

طوفان به طور کلی از دست واشنگتن و بالتیمور در شرق با فقط کمی باران انتظار می رود وجود دارد. طوفان بسیار جمع و جور است اما حاوی مقدار زیادی از رطوبت. به عنوان یک نتیجه باران های سیل آسا سقوط خواهد کرد از Delmarva شبه جزیره از شمال به شمال ایالت نیویورک است. در سنگین گرمسیری گروههای بارندگی را پیش افتادن از 2 اینچ در هر ساعت.

fay-rain.png

با دمای سطح دریا در طول مسیر خود به سختی در هوای گرم میزان کافی برای حمایت از یک طوفان گرمسیری و نزدیکی آن به زمین و افزایش رو به جلو حرکت سیستم است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بسیار قوی است.

نارنجی سایه زیر نشان می دهد gusts از 50 به 60 مایل در ساعت. این ممکن است به اندازه کافی قوی به دست کشیدن پایین چند درخت و پر از لکه قطع برق.

wind-gusts.png

در حال حاضر به یک سریع شروع سال 2020 کومودو تهدید به یکی از فعال ترین در تاریخ است.

دانشگاه ایالتی کلرادو منتشر شد به روز رسانی فصلی هوا سهشنبه افزایش طرح های خود را از تعداد کل طوفان به نام از 16 تا 20 — یک جهش بزرگ. (طبیعی است 12.) اگر 20 رخ می دهد که کراوات برای دومین فعال ترین فصل در شرایط طوفان شماره. این CSU هوا نیز خواستار نه طوفان و چهار عمده طوفان هر دو بالاتر از حد نرمال است.

csu-july-forecast.jpg

وجود دارد که سه دلیل اصلی برای انتظار فعال شود. در اقیانوس آرام ضعیف La Niña ممکن است که به طور معمول همراه با فعالیت بیشتر در اقیانوس اطلس است. همچنین بارش باران در سراسر شمال آفریقا شده است به مراتب بالاتر از حالت عادی است. در نهایت و مهم ترین درجه حرارت آب در اقیانوس اطلس به مراتب بالاتر از نرمال برای تامین سوخت بیشتری برای رشد طوفان.

ویکتوریا آلبرت و ویکتوریا آلبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im