ملی طوفان مرکز گفت: این طوفان گرمسیری Isaias که کتک جمهوری دومینیکن در یک پیش بینی مسیر به سمت سواحل شرق ایالات متحده خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک طوفان در روز جمعه. در برخی موارد, آن را در حال حاضر است:

Isaias انداخته کوچک رانش زمین و جاری شدن سیل روز چهارشنبه و قطع برق سهشنبه در پورتو ریکو است که هنوز دوره نقاهت بعد از قبلی طوفان و زلزله.

طوفان هشدار صادر شده برای بخش شمال غربی باهاما. وجود دارد یک طوفان گرمسیری هشدار در اثر برای بخش هایی از جمهوری دومینیکن, باهاما و هائیتی و همچنین ترکس و کایکوس و یک طوفان گرمسیری برای تماشای بخش هایی از فلوریدا.

tropical-storm-isaias-8a-073020-puerto-rico.jpg
طوفان گرمسیری Isaias بیش از پورتوریکو در صبح روز 30 ژوئیه سال 2020 است. National Hurricane Center

از 11 p. m. روز شنبه, شب, طوفان در حال حرکت بود, غرب در حدود 18 کیلومتر در ساعت به سمت جنوب شرقی باهاما. این انتظار به آمار مرکزی باهاما با شب جمعه و حرکت در نزدیکی و یا در سراسر شمال غربی استرالیا و در نزدیکی جنوب فلوریدا در روز شنبه.

Isaias شد و در حال حاضر سرنگونی درختان در جمهوری دومینیکن به عنوان دولت و کارگران در برخی از محله های فقیر با استفاده از بلندگو به مردم هشدار به تخلیه پیش از بدترین طوفان. پلیس همچنین از دستگیری یک تعداد انگشت شماری از خوانندگان در پایتخت سانتو دمینگو متهم به نقض دولت طوفان هشدار.

Isaias زدم برق به بیش از 400 ، 000 مشتریان در سراسر پورتوریکو و در سمت چپ برخی از 150,000 مشتریان بدون آب با توجه به مقامات دولتی. خدمه باز دروازه های یک سد است که در ماه گذشته تا به حال چنین سطح آب آن منجر مقامات به قطع خدمات هر روز دیگر برای برخی از 140,000 مشتریان. قطع نیز گزارش شده در کشور همسایه جزایر ویرجین ایالات متحده.

آسیب جزئی گزارش شده است در جای دیگر در سراسر پورتوریکو که در آن دهها هزار نفر از مردم هنوز هم استفاده از برزنت به عنوان بام خانه های آسیب دیده از طوفان ماریا در سپتامبر 2017.

جثه Pagán یک 22 ساله زندگی می کند که در شرق کوه شهر جونکس گفت: قدرت او بیرون رفت و قبل از سپیده دم است.

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به این قوی,” او گفت: طوفان و اضافه کرد که خانه خود را کمی آب گرفتگی. “آن را نسبتا سخت و دشوار تجربه به خاطر آن ما را به یاد ماریا.”

Isaias است که انتظار می رود به تولید 4 تا 8 اینچ باران در سراسر پورتوریکو, جمهوری دومینیکن و شمال هائیتی با جدا حداکثر مجموع از 10 اینچ است.

باهاما و جزایر ترکس و کیاکوس می توانید ببینید 4 تا 8 اینچ باران در حالی که کوبا می تواند 1 تا 2 اینچ با جدا حداکثر مجموع از 4 اینچ است. بخش هایی از فلوریدا نیز انتظار می رود برای دریافت 2 تا 4 اینچ باران با جدا حداکثر مجموع از 6 اینچ.

Isaias اولین نهم اقیانوس اطلس به نام طوفان به فرم با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود ایرنه در تاریخ 7 اوت سال 2005 Klotzbach توییتی.

تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد, پری, Gert و هانا نیز اولین نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im