طوفان گرمسیری Isaias پیش بینی شده برای تبدیل شدن به یک طوفان روز جمعه

ملی طوفان مرکز گفت: این طوفان گرمسیری Isaias است که ضرب و جرح جمهوری دومینیکن در یک پیش بینی مسیر به سمت سواحل شرق ایالات متحده خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک طوفان در روز جمعه. طوفان در حال حاضر به راه انداخته کوچک رانش زمین و جاری شدن سیل روز چهارشنبه و قطع برق در پورتو ریکو است که هنوز دوره نقاهت بعد از قبلی طوفان و زلزله.

طوفان حداکثر پایدار باد از 60 مایل در ساعت نیز سرنگون درختان و برخی از تلفن و کابل های برق در سراسر جزیره است.

به خصوص ضربه سخت بود پورتوریکو در منطقه جنوب که هنوز در حال متزلزل روزانه لرزش. سانتوس صدا شهردار جنوب غربی شهر گوانیکا گفت: آسوشیتد پرس که او دریافت کرده است گزارش ها از قطع درختان و هولناک محله که در آن زلزله-خانه های آسیب دیده هنوز هم ایستاده است.

“حالت عاطفی مردم رو به وخامت است و بیشتر در هر روز,” او گفت:, و اضافه کرد که خدمه خواهد فن برای ارزیابی آسیب هنگامی که آب و هوا را پاک می کند.

tropical-storm-isaias-8a-073020-puerto-rico.jpg
طوفان گرمسیری Isaias بیش از پورتوریکو در صبح روز 30 ژوئیه سال 2020 است. National Hurricane Center

Isaias متمرکز شد و حدود 250 کیلومتری جنوب شرقی جنوب شرقی باهاما توسط پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به U. s. National Hurricane Center. آن را در حال حرکت غرب در 20 مایل در ساعت و در مرکز آن بود و انتظار می رود برای ضربه زدن به جنوب شرقی باهاما اواخر پنج شنبه شب.

Isaias شد و در حال حاضر سرنگونی درختان در جمهوری دومینیکن به عنوان دولت و کارگران در برخی از محله های فقیر با استفاده از بلندگو به مردم هشدار به تخلیه پیش از بدترین طوفان. پلیس همچنین از دستگیری یک تعداد انگشت شماری از خوانندگان در پایتخت سانتو دمینگو متهم به نقض دولت طوفان هشدار.

Isaias زدم برق به بیش از 400 ، 000 مشتریان در سراسر پورتوریکو و در سمت چپ برخی از 150,000 مشتریان بدون آب با توجه به مقامات دولتی. خدمه باز دروازه های یک سد است که در ماه گذشته تا به حال چنین سطح آب آن منجر مقامات به قطع خدمات هر روز دیگر برای برخی از 140,000 مشتریان. قطع نیز گزارش شده در کشور همسایه جزایر ویرجین ایالات متحده.

آسیب جزئی گزارش شده است در جای دیگر در سراسر پورتوریکو که در آن دهها هزار نفر از مردم هنوز هم استفاده از برزنت به عنوان بام خانه های آسیب دیده از طوفان ماریا در سپتامبر 2017.

جثه Pagán یک 22 ساله زندگی می کند که در شرق کوه شهر جونکس گفت: قدرت او بیرون رفت و قبل از سپیده دم است.

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به این قوی,” او گفت: طوفان و اضافه کرد که خانه خود را کمی آب گرفتگی. “آن را نسبتا سخت و دشوار تجربه به خاطر آن ما را به یاد ماریا.”

طوفان گرمسیری هشدارهای صادر شده برای بخش هایی از جمهوری دومینیکن و هائیتی ترکس و کایکوس و جنوب شرقی مرکزی و شمال غربی باهاما. یک طوفان گرمسیری دیده بان صادر شده برای بخش هایی از فلوریدا ساحل شرقی.

Isaias است که انتظار می رود به تولید 4 تا 8 اینچ باران در سراسر پورتوریکو, جمهوری دومینیکن و شمال هائیتی با جدا حداکثر مجموع از 10 اینچ است.

باهاما و جزایر ترکس و کیاکوس می توانید ببینید 4 تا 8 اینچ باران در حالی که کوبا می تواند 1 تا 2 اینچ با جدا حداکثر مجموع از 4 اینچ است.

“این مقدار بارندگی منجر به تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل و رانش زمین و همچنین رودخانه و جاری شدن سیل” طوفان مرکز هشدار داده است.

Isaias اولین نهم اقیانوس اطلس به نام طوفان به فرم با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود ایرنه در تاریخ 7 اوت سال 2005 Klotzbach توییتی.

تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد, پری, Gert و هانا نیز اولین نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر