تهمت متهم نیویورک از باد آن coronavirus تلفات

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد روز جمعه در شهر نیویورک مصنوعی باد آن coronavirus مرگ و میر پس از تجدید نظر تعداد اضافه شده بیش از 3,700 مرگ و میر به شهرستان را شمارش. اتهام خود را جلب انزجار از دفتر شهردار — که به یاد رئیس جمهور که او صحبت کردن در مورد انسان ها با خانواده های عزادار و سردرگمی از نیویورک فرماندار.

“من می بینم امروز صبح که در نیویورک اضافه شده 3,000 مرگ و میر به دلیل آنها درگذشت” آقای ترامپ گفت: در طول کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی گرد کردن پایین تعداد مرگ و میر. “به جای حمله قلبی آنها می گویند حمله قلبی ناشی از این است.”

“اگر شما در آن نگاه کنید که در آن است,” او اضافه شده است. “همه چیز ما باید مستند و گزارش عالی. آنچه آنها در حال انجام است فقط در مورد — که خوب است. ما در بیشتر موارد چون ما بیشتر گزارش.”

سخنگوی نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: اتهام توهین به زندگی از دست داده است.

“این افراد با نام های, سرگرمی, زندگی,” در این بیانیه از دفتر شهردار گفت. “آنها را پشت سر بگذارید عزادار عزیزان. آنها سزاوار به رسمیت شناخته شود نه به حداقل برسد.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: “او نمی توانست درک کنند که چرا هر کسی حتی می خواهم به پد مرگ و میر.

“که نمی شود بسیاری از حس” کومو گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد آن در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی. “این به اندازه کافی بد است آن را به عنوان آن را به اندازه کافی دردناک آن را به عنوان است. چرا شما می خواهید به باد تلفات? من نمی دانم, اما آن را برای تلفن های موبایل حتی بیشتر عجیب و غریب از حد معمول است که هر کسی که می خواهید به انجام این کار است.”

شهر نیویورک روز سه شنبه گزارش داد یک کروناویروس جدید تلفات با شکوه 10,000 مردم پس از تغییر معیارهای آن برای کسی که شمارش است. جدید تلفات شامل 3,778 افرادی که هرگز آزمایش و یا بستری برای ویروس اما مرگ که به نظر می رسد با توجه به COVID-19 علائم. این گواهی مرگ برای این قربانیان لیست علت مرگ به عنوان “COVID-19 یا معادل آن.”

این شهرستان گفت: این تغییر معیار به حساب هزاران نفر از مردم که در خانه درگذشت قبل از آنها می تواند آزمایش می شود. این است که در خط با CDC راهنمایی که می گوید COVID-19 ذکر شده می تواند به عنوان یک احتمال و یا تصور علت مرگ اگر یک فرد عفونت بود را رسما تایید کرد اما “شرایط فوتی و فوری در عرض مناسب درجه یقین است.” کومو ذکر این راهنمایی که در مورد خواسته آقای تهمت نظرات.

شهر نیویورک در حال حاضر کشور کانون برای این بیماری همه گیر و جدید مرگ و میر آن در حال حاضر حساب برای نزدیک به یک سوم از 31,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور. ایالت نیویورک مرگ و میر است 14,073 تا کنون بالاترین از هر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im