رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاک شده خود را در استیضاح محاکمه پایان دادن به کنگره پیشنهاد برای بیرون راندن او از اتاق که تلخی تقسیم ما.

سنا اجرا توسط رئیس جمهور همکار جمهوری خواهان رای به تبرئه او 52-48 به اتهام سوء استفاده از قدرت و 53-47 در انسداد کنگره است.

دموکرات متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر با فشار اوکراین به لام بالقوه کاخ سفید رقیب.

در ماه نوامبر آقای ترامپ خواهد بود که اولین استیضاح رئیس جمهور برای انتخابات.

در آن انتخابات روز چهارشنبه مجلس سنا تصمیم به حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهامات ناشی از معاملات خود را با اوکراین است.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تایید مقالات از استیضاح در 18 دسامبر.

آقای ترامپ که به دنبال یک دوم مدت چهار سال در 3 نوامبر انتخابات همیشه محروم میشوند ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ناظران سیاسی در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور تهمت شده است کاملا توجیه و آن را در حال حاضر زمان برای بازگشت به کسب و کار مردم آمریکا است.

“انجام هیچ چیز دموکرات ها می دانند که آنها نمی تواند ضرب و شتم او را به طوری که آنها تا به حال به استیضاح او.”

آن گفت: “این مصیبت وحشتناک” و “مزخرف” بود و صرفا دموکراتیک کمپین تاکتیک.

این بیانیه افزود: “این استیضاح جعل را به عنوان بدترین اشتباه در تاریخ سیاسی.”

آقای ترامپ – که شخصی تایید رتبه با رای دهندگان آمریکایی ضربه بهترین از 49 درصد در این هفته با توجه به گالوپ – توییتی که او صحبت می کنند روز پنج شنبه در مورد پرونده.

میت رامنی از یوتا تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به عبور از راهرو و محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین اتهام سوء استفاده از قدرت.

آقای رامنی در سال 2012 ” نامزد گفت: پیش از این در سنا طبقه که رئیس جمهور شد “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی”.

با وجود دموکراتیک امیدوار است دو دیگر جمهوریخواهان میانه سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski از آلاسکا ملحق نشده آقای رامنی در رای گیری به محکوم کردن رئیس جمهور است.

برخی از سناتور جمهوریخواه انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در روزهای اخیر اما گفت که آن را به سطح افزایش استیضاح.

سه میانه سناتور دموکرات که خواهان امیدوار بود با آنها طرف به جای رای به محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها Kyrsten Sinema آریزونا, Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Doug Jones آلاباما.

دو سوم اکثریت آرا شد مورد نیاز برای حذف آقای ترامپ بود که همیشه رفتن به یک شات در یک اتاق کنترل توسط خود حزب.

امریکا 45 رئیس جمهور را مجبور به نوبه خود به معاون رئیس جمهور مایک پنس اگر محکوم در هر دو اتهام است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

استیضاح اتهامات متمرکز آقای مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست که کیف اعلام یک فساد رسیدگی به جو بایدن دموکرات کاخ سفید نامزد و پسرش هانتر بایدن.

آقای ترامپ گفته است که جوانتر بایدن نادرست برگزار می شود هیئت مدیره موقعیت با اوکراین, گاز, شرکت, در حالی که پدر او معاون رئيس جمهور و مسئول ما و اوکراین روابط.

دموکرات ها را متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت خود را با خودداری $391m (£300m) در امنیت کمک به prod رئيس جمهور اوکراین به حفر کردن خاک در Bidens.

آنها همچنین متهم آقای ترامپ با انسداد کنگره کاخ سفید مسدود شهادت و اسناد پی توسط مجلس استیضاح کرد.

آقای ترامپ سوم رئیس جمهور به استیضاح شده است.

دو نفر دیگر بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 در سمت چپ بود در قدرت توسط سنا و نه به دنبال انتخاب مجدد.

آقای ترامپ ممکن است شنیده گذشته از اوکراین بررسی است.

جری Nadler دموکراتیک رئیس کمیته قضایی مجلس گفت: این اتاق احتمالا صدور احضاریه برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون.

جمهوری خواهان مجلس سنا در نهایت کاهش یافته و به دنبال آقای بولتون شهادت در طول جمهور را استیضاح محاکمه تحریک داد و بیداد از دموکرات ها.

یک نسخه خطی از یک آینده بولتون خاطرات این گزارش مدعی آقای ترامپ گفت: سابق مشاور امنیت ملی برای کمک به او فشار اوکراین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im