برگ برنده دولت در مواجهه با عربستان واکنش خارج نامزدی برای رهبری اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف خود را از نامزدی برای مدیر اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) روز سه شنبه بعد از چند ماه از انتقاد از محافظه کاران از ترس افزایش کنترل اسلحه اقدامات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد رئیس جمهور سابق ملی برادرانه منظور از پلیس (FOP) چاک Canterbury به سر عج سال گذشته است. این FOP با Canterbury در راس تایید کرده مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016. این ATF شده است بدون یک مدیر دائم پس از 2015 اگر چه رجینا لمباردو شده است سرپرست پس از مارس 2019.

Canterbury شد گریل شده توسط تعدادی از جمهوری خواهان در تایید جلسه با کمیته قضایی مجلس سنا در ماه ژوئیه گذشته با بسیاری از پرسش های خود را در تعهد به حقوق تفنگ. این افسر سابق پلیس گفت: کمی در مورد نظرات شخصی اما اصرار داشت که “حامی قوی از متمم دوم.” او گفت که قبلی خود را برای حمایت از حمله به سلاح بان کی مون به حال تنها داده شده در ظرفیت خود را به عنوان FOP رئیس جمهور وقتی با سوال توسط سناتور. مایک لی (R-یوتا).

“به عنوان یک مدافع برای FOP آن بوده است سمت من که من چه حمایت از اعضا رای دادند” Canterbury در این جلسه گفت:. “به عنوان عج مدیر به دنبال از طریق یک لنز های مختلف من خیلی ترجیح می دهند به صحبت با شهود متخصص در ع و دیگر کارکنان حرفه ای قبل از اینکه من ارائه نظر در ممنوعیت.”

Chuck Canterbury
Kenneth “چاک” Canterbury شهادت در تایید جلسه با کمیته قضایی مجلس سنا در واشنگتن در ژوئیه 31 2019.
برنده McNamee/گتی

Canterbury همچنین گفت که قبلی پشتیبانی از چک های پس زمینه جهانی برای مالکیت اسلحه بود و تنها بر اساس موضع FOP, عضویت, اگر چه او بیان شخصی برای حمایت از ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم (NICS).

“به عنوان FOP رئیس جمهور این کار من به سخنگوی قطعنامه ها و حرکات گذشت من انتخابی بدن” گفت: Canterbury. “تا آنجا که قوانین جهانی پس زمینه چک من را به نگاه دقیق زبان به یک شرکت, نظر, که, اما من معتقدم که دولت و سازمان های محلی باید تشویق به دریافت سریع و مختصر و دقیق اطلاعات به NICS سیستم.”

Canterbury را پاسخ نمی شد به خوبی دریافت شده توسط بسیاری از محافظه کاران و برخی از آنان او را متهم کرد که “گریزان” در طول جلسه. تعدادی از برجسته جمهوری خواهان علنا ابراز نگرانی در مورد تهمت را انتخاب کنید در مطبوعات با سن. لیندزی گراهام (R-S. C.) گفتن تپه در ماه اکتبر که نامزدی بود “بسیار مشکل ساز است.”

رای به تایید Canterbury شده است که مجموعه ای را در ماه سپتامبر در انتظار قرار داده شد پس از ابراز نگرانی های وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی رای برای تایید نامزدی. مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او را دوباره در ماه فوریه اما پشتیبانی برای Canterbury تا به حال نه به طور قابل توجهی افزایش یافته است و نگاه او بعید است به تایید و حتی اگر یک رای شد به جای.

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit