مغلوب ساختن پیشی جستن: دولت “به دنبال” hazard pay برای پزشکان و پرستاران

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بررسی است که آیا برای ارائه به خطر پرداخت برای پزشکان پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت.

در مصاحبه با “فاکس و دوستان” در فاکس نیوز در مورد تلاش های مداوم برای جلوگیری از گسترش این coronavirus رئیس جمهور گفت که او “به دنبال” ارائه اضافی پرداخت برای مراقبت های بهداشتی کارگران و پیشنهاد کرد که کمک های اولیه می تواند در یکی دیگر از امداد رسانی بسته.

“ما به دنبال در راه های مختلف از انجام آن در درجه اول از طریق بیمارستان” آقای ترامپ گفت:, و اضافه کرد که این پول می تواند در قالب پاداش. “اگر کسی حق را به آن هستند.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

دموکرات کنگره نیز تحت فشار قرار دادند خطر برای پرداخت هزینه های بیمارستان و پزشکی کارگران است.

بسیاری از پزشکان و پرستاران ابراز نگرانی در مورد خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus به خصوص به عنوان آنها در صورت کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک, لباس و دستکش. فرمانداران هشدار داده اند که به عنوان آنها به دنبال تجهیزات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در بازار خصوصی آنها در حال مناقصه در برابر دیگر ایالت ها و دولت فدرال رانندگی تا قیمت.

متحده نیز درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی برای بیماران از استراتژیک ملی ذخایر. اما در برخی موارد مانند در لوئیزیانا فرمانداران هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ و یا دریافت کسری از منابع درخواست شده است.

برای رسیدگی به تقاضای رو به رشد برای شخصی تجهیزات حفاظتی کاخ سفید روز یکشنبه اعلام کرد یک مشارکت عمومی-خصوصی به نام “پروژه Airbridge” طراحی شده برای سرعت بخشیدن به ورود تجهیزات پزشکی. اول از 20 پرواز به ایالات متحده آمریکا فرود یکشنبه و موجود 130,000 N95 ماسک 1.8 میلیون دیگر ماسک و لباس 10.3 میلیون دستکش و بیش از 70,000, دماسنج, با توجه به کاخ سفید.

او در مصاحبه با “فاکس و دوستان” که به طول انجامید بیش از 50 دقیقه آقای ترامپ نیز نشان داد او خواهد بود صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد انرژی صنعت و تجارت و lambasted مجلس نانسی پلوسی که در روز یکشنبه گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را کمرنگ جلوه دادن شدت از coronavirus در اوایل هزینه زندگی آمریکایی.

“به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند” پلوسی گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان.

کالیفرنیا از حزب دموکرات نیز گفت: آقای تهمت تاخیر در حصول اطمینان از بیمارستان ها باید تجهیزات لازم است که هزینه زندگی.

در مورد خواسته پلوسی نظرات رئیس جمهور گفت: این سخنان را یک “رسوایی است.”

“او یک بیمار توله سگ, به نظر من,” او گفت: “فاکس و دوستان”. “او بسیاری از مشکلات است.”

به منظور محدود کردن گسترش coronavirus که وجود دارد بیش از 143,000 موارد تایید شده در ایالات متحده و 2500 مرگ آقای ترامپ یکشنبه اعلام کرد دولت او خواهد بود در سراسر کشور گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان فروردین.

محدودیت اصرار آمریکایی ها برای کار از خانه خود را محدود گردهمایی های اجتماعی به کمتر از 10 نفر و جلوگیری از غیر ضروری سفر. فرمانداران بیش از 25 متحده نیز گفته ساکنان خود را به ماندن در خانه و دستور غیر ضروری کسب و کار به بستن درهای خود را.

تلاش برای مبارزه با کروناویروس را به طور موثر به ارمغان آورد و اقتصاد آمریکا را متوقف کند و هفته گذشته وزارت کار گزارش داد یک رکورد 3.3 میلیون نفر تا به حال در زمینه بیمه بیکاری.

برای تزریق پول به اقتصاد و ارائه کمک برای صدمه زدن به آمریکایی ها و کسب و کار کنگره به تصویب رسید و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی. اندازه گیری, بزرگترین در تاریخ ایالات متحده فراهم می کند پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و وام به کسب و کارهای کوچک. آن را نیز اختصاص 500 میلیارد دلار وام به بیمار صنایع.

بسته بود مرحله سوم از یک چند جانبه قوه مقننه در پاسخ به شیوع کروناویروس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نه رد این احتمال که یک چهارم نیاز خواهد بود.

آقای ترامپ هم پیشنهاد 2 تریلیون دلار برچسب قیمت “می تواند تا بیشتر از آنجا که ما در حال رفتن برای کمک به بوئینگ و ما در حال رفتن برای کمک به شرکت های هواپیمایی است.”

بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته شامل بیش از 50 میلیارد دلار برای مسافر و شرکت هواپیمایی حامل محموله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im