مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع بازگشایی در اوایل ماه مه

چند تا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بالا نشان داده اند که دولت می تواند امیدوار به راه اندازی مجدد اقتصاد در اوایل ممکن است.

به عنوان COVID-19 انجام شده است ادامه داد: به تحمیل آسیب های شدید به اقتصاد و اعضای دولت باید به طور فزاینده ای به نام برای کسب و کار به سرعت رزومه گاهی در مخالفت با توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC جیم کرامر در روز پنج شنبه که او معتقد است که اقتصاد می تواند باز دوباره ممکن است تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن “احساس می کند راحت با مسائل پزشکی.”

دادستان کل ویلیام Barr به نام دستورالعمل های جاری در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس “شدیدی” در طول یک فاکس نیوز ظاهر یکشنبه شب به دنبال به جلو به زمان تاریخ اجتماعی و فاصله گرفتن توصیه های تنظیم شده به پایان می رسد, مارس 30.

“من فکر می کنم که این دوره از زمان در پایان مارس منقضی می شود من فکر می کنم ما باید به مردم اجازه می دهد برای انطباق بیشتر از ما” گفت: Barr. “نه فقط به مردم برای رفتن به صفحه اصلی و مخفی زیر تخت اما اجازه می دهد آنها را به استفاده از راه های دیگر اجتماعی فاصله و به معنای دیگر برای محافظت از خود.”

Coronavirus Money
اگر چه پیش بینی مرگ در مجموع کاهش یافته است کارشناسان پزشکی شده اند کمتر از خوش بینانه در مورد این ایده که ایالات متحده قادر خواهد بود به رزومه, کسب و کار به طور معمول با ممکن است.
Sergii Zysko/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow نیز با بیان یک دیدگاه خوش بینانه گفتن سیاسی پیش از آن در هفته است که او امیدوار است که اقتصاد خواهد شد “در چهار تا هشت هفته است.”

این بیماری همه گیر است ادامه داد: تورم در آمریکا و کارشناسان پزشکی معتقدند که موارد می تواند اوج این ماه اگر چه چند بر این باورند که این ویروس خواهد بود موجود است. حتی کمتر توصیه می شود نورد اجتماعی فاصله دستورالعمل قبل از تهدید گذشته است.

اگر چه مدل های اخیرا پیش بینی کرد که ایالات متحده و میر ناشی از این ویروس است که می تواند به طور قابل توجهی پایین تر از 100,000-2000 دولت پیش بینی شده در مارس 31, پیش بینی ها بر اساس اجتماعی فاصله ادامه طریق ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت که او می بیند “نور در انتهای تونل” برای بحران اما ساخته شده است که هر شرکت پیش بینی در مورد زمانی که اقتصاد خواهد بود در عمل قبلی خود امید عید پاک اثبات غیر واقعی است. او اصرار داشت که هر گونه تصمیم گیری در آینده خواهد شد “به شدت تکیه” در مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

“رئیس جمهور می خواهد برای دیدن این اقتصاد باز دوباره به طوری که مردم می تواند بازگشت به کار, اما داده های علمی خواهد شد درایو جدول زمانی در این تصمیم به دلیل خود را اولویت شماره یک است که برای محافظت از ایمنی و رفاه مردم آمریکا گفت: کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای به رادیو فردا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا پزشکی متخصص در coronavirus وظیفه نیروی Dr. Anthony Fauci اعتبار تبعيت اجتماعی فاصله دستورالعمل برای کاهش در پیش بینی مرگ و میر است اما به نظر نمی رسد اعتماد به نفس است که این کشور به زودی, رزومه, کسب و کار به راحتی و یا به صورت یکنواخت در روز پنج شنبه در این نشست خبری.

“اغلب مردم می گویند بازگشایی دولت مانند یک نور روشن و خاموش برای کل کشور” Fauci گفت. “ما بسیار بزرگ کشور با الگوهای مختلف بیماری و شیوع بیماری در نقاط مختلف کشور است. بنابراین آن را نمی خواهید به یک اندازه متناسب با تمام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im