مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به ارسال آمریکایی ها چک “بلافاصله”

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در حال کار بر روی یک “بزرگ” و “پررنگ” قانونی بسته به آدرس coronavirus بحران است. که شامل “به دنبال ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” Mnuchin اعلام کرد در طول یک کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه صبح روز سه شنبه.

Mnuchin گفت: هدف خواهد بود برای دریافت چک به آمریکایی ها در دو هفته برای کمک به کارگران در مقابله با اثرات اقتصادی بحران. رئیس جمهور نمی گویند که دقیقا چه بسیار کسانی که چک ممکن است — سناتور جمهوریخواه تام پنبه و میت رامنی را پیشنهاد 1000 $در هر فرد بالغ.

“ما قصد داریم بزرگ” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید اتاق.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

آقای ترامپ نیز تحت فشار قرار دادند یک مالیات حقوق و دستمزد, اما Mnuchin اذعان کرد که می تواند ماه به کمک آمریکایی به طور متوسط. منابع با آگاهی از این پیشنهاد گفت: CBS اخبار در اوایل روز شنبه که دولت پیشنهاد خواهد کل حداقل $850 میلیارد دلار است.

“ما باید یک ایده خوب تا آخر روز آنچه ما می خواهیم انجام شود” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: قبل از Mnuchin چپ کاخ سفید برای دیدار با سناتور در کاپیتول هیل.

Mnuchin همچنین اعلام کرد که آمریکایی ها که مدیون پرداخت به IRS می تواند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار در هر فردی و به 10 میلیون دلار در هر شرکت.

آقای ترامپ خواسته است تمام آمریکایی ها برای محدود کردن تماس با دیگران برای 15 روز و او اعتراف کرد که اقدامات بی سابقه ای گرفته شده در سراسر کشور می تواند سینک آمریکا به رکود اقتصادی است.

وزیر خزانه داری گفت: دولت نیز در کمک به شرکت های هواپیمایی که در حال بدست گرفتن یک ضربه مالی به عنوان میلیون ها جلوگیری از پرواز.

“من فکر می کنم همانطور که می دانید این است که بدترین از 9/11” از نظر اقتصادی برای شرکت هواپیمایی صنعت Mnuchin گفت.

رئیس جمهور همچنین گفت: “ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با محدود کردن سفر در ایالات متحده, اما “خواهیم دید که چگونه از آن می رود.”

بسیاری از کسب و کار درهای خود را بسته اند و از مقامات خواسته اند و در برخی موارد دستور داد خسته شهروندان به سوراخ کردن در خانه.

روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس در خواست شرکت های ساخت و ساز به خود را اهدا N95 ماسک خود را به بیمارستان های محلی و جلوگیری از خرید ماسک.

نیمی از یک میلیارد کودک در سراسر جهان در حال خروج از مدرسه است. و پزشکان در برخی از ثروتمندترین کشورهای توسعه یافته ترین در این سیاره از جمله ایالات متحده هشدار می دهند سیستم های سلامت در حال آمادگی برای مقابله با یک انتظار یورش بیماران.

از روز شنبه وجود دارد بیش از 4500 گزارش coronavirus موارد در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر