مسیحی مبلغ واعظ فرانکلین گراهام متهم کرده است, انگلیسی, مکانهای تبعیض پس از تعدادی از سالن های حاضر به میزبان در آینده انگلستان تور در میان اپوزیسیون از مردم بر ضد همجنسگرایان views.

در اوایل این هفته, مدیریت, در محل برگزاری کنفرانس در لیورپول گفت: آنها دیگر نمی خواهد در میزبانی یک برنامه ریزی صحبت رویداد از گراهام در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 12. لازم به توضیح محل بوده است “آگاه ساخته شده از تعدادی از اظهارات” واعظ ساخته شده بود که “ناسازگار” با ACC لیورپول ارزش.

صبح روز سه شنبه استفانی موسی رئیس ارتباطات برای O2 یک مکان محبوب در لندن گفت: نیوزویک در حالی که گراهام حال ابراز علاقه به برگزاری یک صحبت رویداد وجود دارد هیچ معامله شد که تا کنون ساخته شده و هیچ گونه رویداد می تواند اتفاق می افتد.

خواسته به گسترش چرا موسی گفت: نیوزویک: “این بسیار به ما…این فقط یک رویداد ما را.”

موسی سخنان خود را در پاسخ به همه طومار خواستار O2 حاضر به میزبان گراهام با درخواست به دست آوردن بیش از 8,500 امضا در اوایل صبح روز سه شنبه.

در حالی که درخواست پیشنهاد کرد که گراهام است که یک حامی قوی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قبلا رزرو شده به نظر می رسد در O2 arena, موسی ساخته شده روشن است که هیچ گونه طرح تا کنون بوده است به حالت جامد در میآید.

“برای برخی از زمان من برنامه ریزی شده است به آمده و موعظه انجیل در هشت شهرستانها در سراسر انگلستان در سال 2020” گراهام گفت. “صدها نفر از کلیساها در حال کار با گراهام تور انگلستان و دعا برای این وقایع است.”

“برخی از مردم گفته اند که من را به نفرت سخنرانی به انگلستان اما این نمی تواند بیشتر از حقیقت” او ادعا کرد. “من از آمدن به انگلستان به صحبت در مورد عشق خدا از طریق پسرش عیسی مسیح است.”

“عیسی نمی آمد محکوم به دنیا آمد او را به آن را ذخیره کنید” واعظ ادامه داد. “انجیل بی انتها است و معتقد به انجیل مسیحیان در انگلستان اعلام کرد آن را برای قرن ها.”

“ما احساس می کنیم که ما علیه تبعیض چرا که ما اعتقادات مذهبی. لغو برگزاری قرارداد بر اساس خواسته های یک گروه آوازی بدون توجه به دیدگاه ها و حقوق مسیحیان که قرارداد برای محل از جمله این نمایش ها هزار نفر از مسیحیان که از آن پشتیبانی می کند و چه کسی می تواند منفی نهفته می کند به مراتب بیشتر به ضرر و تقسیم جامعه نسبت به سادگی اجازه دادن به حوادث در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده” گراهام تأکید کرد.

“این اشتباه است که برای برگزاری مدیران و مقامات محلی برای تصمیم گیری است که معایب مسیحیان,” او گفت:.

Franklin Graham
فرانکلین گراهام صحبت می کند در طول ‘تصمیم آمریکا کالیفرنیا تور در سان diego County Fairgrounds در 29 مه 2018 در Turlock, California. گراهام مواجه است مخالفت خود را برنامه ریزی شده تور در انگلستان.
جاستین سالیوان/گتی

واعظ پس از آن نیز در ادامه به متهم “برخی از جامعه فعالان” از داشتن یک “الگوی آزار و اذیت و قلدری از پروتستان های انجیلی در کل” با گراهام ظاهر می شود برای اشاره به گسترده مخالفان به ضد همجنسگرایان views حمایت خود و دیگر مبلغان انجیلی.

“لازم به ذکر است که مسیحیان حفاظت شده تحت قانون برابری از سال 2010 و قانون حقوق بشر 1998 در برابر تبعیض غیر قانونی و حق دارند آزادانه به ورزش و آشکار ما اعتقادات مذهبی,” او گفت:, و اضافه کرد: “امید ما این است که سالن اجازه خواهد داد که قرارداد بدون تغییر باقی می ماند.”

“من همه را دعوت به آمدن و شنیدن برای خود پیام انجیل است که من به اشتراک گذاری از کلام خدا” گراهام بسته شده است. “همه کاملا خوش آمدید صرف نظر از اعتقادات خود و یا پس زمینه.”

در سال های اخیر گراهام پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است در زیر نور افکن با رئیس جمهور اخیرا ضمن تشکر از واعظ برای دفاع از او را پس از مسیحیت امروزمجله دهکده توسط, پدرش, اواخر, کشیش بیلی گراهام تحت فشار قرار دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر اوکراین بیش از رسوایی و رئیس جمهور را پس از استیضاح.

“من همه چیز را درک است که فرانکلین انجام داده است بیش از دو هفته گذشته به ناروا” گفت: ضمن تشکر از گراهام برای افزایش به دفاع از خود. “او مبارزه بسیار سخت برای ما,” او گفت:.

نیوزویک در تماس است از همه برگزارکنندگان دادخواست خواستار آن است که بریتانیا سالن نوار گراهام از صحبت کردن در مکان های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su