مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن صحبت در مورد کوروناویروس پاسخ

رئیس جمهور تهمت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت کرد روز دوشنبه در مورد فدرال پاسخ به ادامه coronavirus بحران یک منبع آشنا با تماس با رادیو فردا می گوید. این معلوم نیست چه شد گفت: در این تماس تلفنی.

بایدن ابراز کرده تمایل به صحبت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این بیماری همه گیر در روزهای اخیر. در صبح روز دوشنبه آقای ترامپ توییتی که چنین تماس نداشته و در عین حال صورت گرفته است.

“جو بایدن می خواست تاریخ را برای دموکرات ملی کنوانسیون نقل مکان به یک بعد زمان. در حال حاضر او می خواهد یک “مجازی” کنوانسیون یکی که در آن او ندارد به نشان می دهد تا. هی من تعجب می کنم که چرا ؟ همچنین آنچه تا کنون اتفاق افتاده که تماس تلفنی گفت: این خبر جعلی او می خواست به من؟” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

روند اخبار ”

همه گیر انداخته است خاموش سنتی مبارزه نگه داشتن رئیس جمهور در کاخ سفید و بایدن در خانه اش در ایالت دلاور. بایدن آغاز شده است یک پادکست و ویدئو زندگی می کنند تغذیه به ماندن در تماس با رای دهندگان بالقوه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن سرزنش کرده اوباما-بایدن دولت برای عدم را به طور کامل پر کردن ملی ذخایر تامین ماسک پس از H1N1 شیوع. بایدن انتقاد کرده است آقای ترامپ برای عدم به سطح شیب دار تا تست و استفاده از دفاع تولید عمل در اوایل به سطح شیب دار بالا تولید هواکش.

سناتور برنی ساندرز است که هنوز هم در دموکراتیک نژاد برای نامزدی بیش از حد به عنوان مقدماتی به تعویق افتاده اند در میان شیوع.

— اد اوکیف کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im