مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا ‘به دلیل خودداری از به واقعیت’ از Coronavirus رسانه های دولتی چین می گوید

نیوزویک | No comments

چینی رسانه های دولتی مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن بدون زرق و برق در پاسخ به رشد شیوع کروناویروس در آمریکا ادعا کردند که رئیس جمهور و متحدان او اولویت سیاست بر بهداشت عمومی.

پکن-حمایت روزنامه گلوبال تایمز و چین روزانه منتشر سرمقاله روز پنج شنبه و جمعه نشان می دهد که دولت تا گمراه آمریکا و همواره شکست خورده را به معنی مراحل به سرعت گسترش COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم شده است کم اهمیت جلوه دادن آمریکا شیوع سیاسی پاسخ و عدم به اندازه کافی تست ممکن است infectees. به عنوان پنج شنبه, ایالات متحده بود تست به میزان 26 میلیون نفر — بسیار پایین تر از کشورهای دیگر با وجود تهمت و ادعا می کنند که نظارت یکی از جامع ترین پاسخ ها در سراسر جهان است.

جهانی بار — اغلب استفاده می شود به صدای بیشتر ناسیونالیستی و bellicose احساسات در درون رژیم اقتدارگرا — گفت: برگ برنده دولت است “امتناع از به واقعیت” و بازیگری “تقریبا احمقانه.” این سرمقاله اضافه شده است که رئیس جمهور به نظر می رسد بیشتر نگران اقتصاد از زندگی انسان است.

تست مقاله ذکر “است به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا منجر به یک پوشش از وضعیت واقعی این بیماری همه گیر.” کاخ سفید در تلاش است تا تغییر سرزنش به آن اضافه شده است.

“ایالات متحده باید با استفاده از زمان به گام تا پیشگیری از بیماری همه گیر اما ظاهرا تلف آن زمان و برخی از سیاستمداران ایالات متحده حتی از آن استفاده می شود به خنده در چین” جهانی بار گفت.

همچنین مارک مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های پرواز “غلط” هنگامی که دولت باید متمرکز بر جامعه انتقال است.

“تمرکز بر انتخابات به رهبری دولت به سعی کنید به sugarcoat این واقعیت گفت که خطر ابتلا به مردم آمریکا از ویروس کم بود و وجود دارد بدون نیاز به وحشت” این روزنامه ادعا کرد.

چین روزانه — متعلق به حزب کمونیست چین را در گروه تبلیغات — گفت: “ایالات متحده آمریکا “ادامه خواهد داد به پرت کردن خاک در چین” توسط ریخته گری coronavirus به عنوان یک بیماری. در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این گونه به عنوان یک “خارجی” ویروس و ادعا شده است در ایالات متحده توسط مسافران اروپایی.

Donald Trump, China, US, coronavirus, response, COVID-19
یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او نشسته در میدان تایمز در روز 12 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.
Newsweek/Corbis via Getty Images/گتی

“که سیاستمداران ایالات متحده احساس می کنم هیچ تردیدی در مورد قرار دادن سیاسی خود را به طرح های بالای جهانی بهداشت عمومی خدمت کرده است به افشای چگونه عمیقا آنها کاهش یافته است به ورطه غیر انسانی” در چین روزانه سرمقاله بخوانید.

نیوزویک در تماس است کاخ سفید به درخواست دهید.

دولت چین در ابتدا برای انتقاد خود را آهسته پاسخ به coronavirus سرکوب اوایل سوت دمنده و متهم underreporting تعداد و شدت موارد در کشور است. اما سازمان بهداشت جهانی است و پس از ستایش پکن برای آن استراتژی تهاجمی داشتن قرنطینه میلیون ها نفر از مردم و اعمال محدودیت شدید بر شهروندان است.

چین روز پنجشنبه اعلام کرد که شیوع آن تا به حال به اوج خود رسید و با تعداد روزانه موارد در حال کاهش است. اما موارد هنوز هم در حال افزایش در دیگر نقاط جهان با بیش از 128,000 موارد تایید شده در سراسر جهان به عنوان نشان داده شده در زیر ana ortega infographic. برخی از 64000 نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus cases world map March 13, 2020
یک نمودار نشان دادن مناطق تحت تاثیر COVID-19 سراسر جهان از مارس 13 در ساعت 6 صبح

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)
بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>