مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام فعال شدن گارد ملی در بدترین ضربه COVID-19 میگوید: “ما در حال مبارزه نامرئی دشمن’

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اعلام کرد که او فعال گارد ملی در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن برای مبارزه با گسترش این کروناویروس گفت: “ما در حال مبارزه نامرئی دشمن.”

“دولت فدرال مستقر صدها تن از منابع از ذخایر ملی ما را به مکان های با بیشترین نیاز به کمک در این مناطق” رئيس جمهور گفت: در کاخ سفید COVID-19 خبری.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به صندوق استقرار” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اما دولت استانداران را حفظ فرماندهی نیروهای مسلح. این لوازم که شامل پزشکی تخت N95 ماسک صورت و دستکش تحویل داده خواهد شد ظرف 48 ساعت گفت.

“ما در حال برخورد نیز با کشورهای دیگر. این کشورها شده اند ضربه سخت ترین,” او اضافه شده است. “ما در جنگ هستند و ما در حال مبارزه نامرئی دشمن.”

نیروهای نظامی کمک می کند متحده با پرسنل و منابع از جمله ساخت تجهیزات پزشکی برای مبارزه با گسترش.

این بیماری همه گیر شیوع بیماری را تشدید کرده و به طور چشمگیری در چند روز اخیر و در تمام ایالات آمریکا متاثر شده اند. ایالات متحده در این آخر هفته شد و این کشور با چهارم-بیشترین تعداد مثبت coronavirus موارد زیر چین و اسپانیا و ایتالیا–پس از افرادی که آزمایش مثبت بیش از 26,000 با بیش از 340 مرگ و میر ناشی از این بیماری و 176 بهبود.

رادیو فردا به نیویورک فرماندار اندرو کومو فرماندار واشنگتن جی Inslee و فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom برای نظر.

ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کومو به نام برای سپاه مهندسان ارتش برای کمک به ساخت موقت بیمارستان در نیویورک به عنوان دولت در مواجهه با یک چشم انداز مثبت در تایید coronavirus موارد است. “زمان مهم, دقیقه, تعداد,” نیویورک فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. “از دیدگاه من ساخت و ساز می تواند شروع فردا.”

کومو نیز تشویق دولت فدرال به حرکت در منابع و تجهیزات پزشکی. “من فکر می کنم که دولت فدرال باید جهت, کارخانه, تولید, ماسک, لباس, پنکه,” او گفت:. “ضروری تجهیزات پزشکی که به تفاوت بین مرگ و زندگی است.”

یکشنبه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس تایید کرد که بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر کشور شده اند تست شده برای ویروس. “ما باید تا جمع شدن در تست اواسط هفته,” او گفت:. پنس و همسر خود را مورد آزمايش قرار COVID-19 بعد از ظهر روز شنبه پس از یک کارمند در معاون رئیس جمهور را آزمایش مثبت در روز جمعه. هر دو پنس و همسرش, آزمایش منفی است.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 311,000 روز شنبه با بیش از 13000 مرگ و میر و 93,000 بهبود.

به روز شده در 8:41 PM ET

Donald Trump
معاون رئیس جمهور مایک پنس (L) گوش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 22, 2020, در واشنگتن, DC.
اریک BARADAT/خبرگزاری گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>