رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آدرس به ملت دوشنبه شب وعده داده شده به ارائه “تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مبارزه با ویروس” در تاریخ مدرن است. او اعلام کرد که اقدامات تهاجمی از جمله گسترش ممنوعیت سفر به سرعت گسترش ویروس.

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده” آقای ترامپ گفت. او ساخته شده یک استثنا برای انگلستان و معافیت نیز خواهد بود ساخته شده برای مسافران آمریکایی که تحت نمایش. جدید ممنوعیت سفر را به اثر در اواخر جمعه شب در نیمه شب.

در آدرس خود را به رئیس جمهور نشان داد که تجارت را نیز به تعلیق. “این ممنوعیت نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب,” او گفت:. پس از سخنان او روشن با صدای جیر جیر که آن را “بسیار مهم است برای همه کشورها و کسب و کار بدانید که تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار 30 روز محدودیت در سفر از اروپا است. محدودیت توقف مردم نه کالا.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

آقای ترامپ متهم اتحادیه اروپا و نه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی آمریکا گرفته بود برای جلوگیری از گسترش coronavirus از چین است. “اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط داغ” آقای ترامپ گفت. “به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد و مسافرت.” اما او توضیح نمی دهد که چرا او ساخته شده یک استثنا برای انگلستان که تا به حال شش coronavirus مرگ و میر تا کنون و دارای 373 موارد تشخیص داده شده در میان آنها وزیر بهداشت.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که او آموزش مدیریت کسب و کار کوچک برای ارائه به سرمایه و نقدینگی در قالب وام های کم بهره برای کمک به کسب و کارهای کوچک. او گفت: او همچنین با استفاده از اورژانس قدرت اجازه می دهد تا برخی از افراد برای تاخیر در پرداخت مالیات که او تخمین زده خواهد ارائه $200 میلیارد دلار نقدینگی اضافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز فشار برای فوری حقوق و دستمزد مالیات که او گفت که او امیدوار است کنگره را در نظر بگیرید.

فراتر از اقدامات او اعلام کرد که آقای ترامپ نیز خواست آمریکایی ها را به عرف عام احتیاطی. “برای همه آمریکایی ها ضروری است که همه اقدامات احتیاطی اضافی و تمرین بهداشت خوب,” او گفت:.

“ما در زمان مهم در مبارزه با ویروس” آقای ترامپ گفت: در یک آدرس است که به معنای آرام آمریکایی است.

اوایل روز چهارشنبه گفت: در یک صدای جیر جیر او “به طور کامل آماده به استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مقابله با چالش های کنونی از CoronaVirus!”

سهام شده اند رو به کاهش بیش از ترس از گسترش ویروس و میانگین صنعتی داو جونز بسته با از دست دادن بیش از 1,400 امتیاز در روز چهارشنبه. سازمان بهداشت جهانی همچنین اعلام کرد روز شنبه که شیوع گسترش در سراسر جهان در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا اطمینان آمریکایی ها است که خطر ابتلا به آمریکا به طور متوسط از عفونت باقی می ماند به عنوان شهرهای حرکت برای محدود کردن اجتماعات بزرگ و بیشتر در مدارس و دانشگاه ها اعلام بسته شدن.

اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کنگره در جلسه صبح روز چهارشنبه که ایالات متحده می توانید انتظار برای دیدن بسیاری از موارد در هفته های آینده.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” Fauci گفت. Fauci همچنین گفت که coronavirus است “ده بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

سارا طبخ و باله گومز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de