مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام برنامه ریزی برای ایجاد “باغ ملی آمریکا قهرمان”

طی سخنان خود در کوه راشمور در شب جمعه, رئیس جمهور تهمت و گفت: او قصد دارد برای ایجاد از طریق فرمان اجرایی یک “باغ ملی آمریکا قهرمانان” که از او به عنوان “گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی ها همیشه زنده است.”

“مردم آمریکا قوی هستند و افتخار و آنها را اجازه نمی دهد کشور ما و همه ارزش های آن, تاریخ و فرهنگ گرفته شود از آنها” آقای ترامپ گفت.

“برای از بین بردن یک بنای تاریخی است که به بی حرمت مشترک ما ارث. در هفته های اخیر در میان تظاهرات و اعتراضات در سراسر آمریکا و بسیاری از بناهای تاریخی تخریب شده است و یا نابود شده است. برخی از دولت های محلی پاسخ داده اند با در نظر گرفتن آثار خود را به پایین” منظور اجرایی گفت.

“دولت من نخواهد ماند, حمله به ما جمعی ملی حافظه” منظور اضافه شده است. “در مواجهه با چنین اعمال تخریب این مسئولیت ما را به عنوان یک آمریکایی به موضع قوی در برابر این خشونت و مسالمت آمیز انتقال بزرگ ما داستان های ملی برای نسل های آینده را از طریق به تازگی راه اندازی شده بناهای تاریخی به آمریکایی قهرمانان.”

سفارش حکم ایجاد یک نیروی کار است که به توسعه برنامه ای برای ایجاد باغ. باغ در دسترس خواهد بود برای دسترسی عمومی بعد از جولای 4, 2026 با توجه به سفارش.

US-POLITICS-HOLIDAY-TRUMP
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump می رسند برای استقلال روز, حوادث در کوه راشمور یادبود ملی در کیستون, South Dakota. Saul لوئب/گتی ایماژ

این باغ شامل اما نه محدود به, مجسمه, John Adams, Susan B. Anthony کلارا بارتون دانیل بون جاشوا لارنس چمبرلین هنری رس Davy Crockett, فردریک داگلاس آملیا ارهارت, بنجامین فرانکلین, بیلی گراهام, الکساندر همیلتون, Thomas Jefferson, Martin Luther King, Jr., آبراهام لینکلن, داگلاس مک آرتور Dolley, Madison, James Madison, Christa McAuliffe, Audie Murphy, George S. Patton جونیور, رونالد ریگان, Jackie Robinson, Betsy Ross, Antonin Scalia, هریت بیچر استو Harriet Tubman, بوکر تی واشنگتن جورج واشنگتن و اورویل و ویلبر رایت منظور گفت.

آقای ترامپ خود را صرف سخنرانی نرده علیه معترضان که مخالف برخی از زمان بناهای تاریخی. “ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما,” او گفت:, نقشه کشی بوس از جمعیت است.

“هدف آنها این است که نه بهتر از آمریکا است. هدف آنها این است که برای پایان دادن به آمریکا,” او گفت:. “به جای آن که آنها می خواهند قدرت خود را. اما فقط به عنوان وطن پرستان را در قرن گذشته مردم آمریکا خواهد در راه خود ایستاده و ما پیروز خواهد شد و برنده به سرعت و با عزت.”

آقای تهمت رویداد جلب نگرانی در مورد گسترش coronavirus که چندین ایالت را دیده اند جدی چشم انداز مثبت در مورد در هفته های اخیر. چندین قبایل در منطقه نگرانی در مورد این رویداد منجر به شیوع این ویروس به عنوان جوامع بومی آمریکا بوده است به خصوص ویران شده توسط COVID-19.

“رئیس جمهور این است که با قرار دادن ما اعضای قبیله ای در معرض خطر به مرحله یک op عکس در یکی از مقدس ترین مکان,” هارولد Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله آسوشیتدپرس گفت.

فقط قبل از آقای ترامپ گفت در این رویداد رادیو فردا تایید کرد که Kimberly Guilfoyle ارشد تهمت کمپین رسمی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور دختر, آزمایش مثبت برای coronavirus.

Arden Farhi نیکول Sganga و Alana Anyse کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de