رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طرح پیشنهادی برای صلح خاورمیانه به عنوان او ایستاده بود در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید شرقی در روز سه شنبه. این طرح صرفا یک “پیشنهاد” در سخنان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و “چشم انداز” به کاخ سفید و وزارت خزانه داری توصیف آن در اخبار منتشر شده پس از رئیس جمهور را اعلام.

آن را در زمان کمتر از سه ساعت برای محمود عباس برای اعلام این طرح مرده در هنگام ورود و گفت: “هزار و نه” به این ایده و آن را “توطئه است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده است که فلسطینی ها نیست به احتمال زیاد به حمایت از این طرح در ابتدا, اما رد هر گونه نگرانی. رئیس جمهور گفت که این پیشنهاد به عنوان یک “برنده-برنده” “دو دولت” با راه حل. در زیر پیشنهاد اورشلیم باقی خواهد ماند “میخواهد” پایتخت اسرائیل و اسرائیل قادر خواهد بود به ضمیمه قلمرو دولت جدید خود را. رئیس جمهور اصرار داشت که او می خواهد این را به عنوان یک “معامله بزرگ” برای فلسطینی ها به طوری که آنها می تواند رسیدن به یک “دولت مستقل از خود را بسیار خود را.”

روند اخبار

“من می خواهم این معامله یک معامله بزرگ برای فلسطینی ها. آن را به” رئیس جمهور گفت: از اتاق شرق این ادعا این پیشنهاد را دو برابر فلسطین.

رئیس جمهور بعد توییتی یک پیشنهاد نقشه.

سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی که اگر چه فلسطینی ها نیست و در جدول در حال حاضر آنها باید چهار سال برای رسیدن به آن است.

“آنها در اینجا نیست امروز اما آنها چهار سال به واقعا این را بفهمند و من فکر می کنم که بیش از اندازه کافی زمان” فریدمن گفت.

آقای ترامپ گفت: هر دو نتانیاهو و رقیب Benny Gantz, حمایت از این پیشنهاد گفت: “صلح فراتر از سیاست است.” رییس جمهور در ملاقات با نتانیاهو و Gantz در کاخ سفید در روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر وظیفه بود با توسعه بسیاری از این طرح است.

“اگر Jared کوشنر می توانید آن را انجام نمی, آن را نمی تواند انجام شود” گفت: مرمت اسرائیلی-فلسطینی روابط به اسرائیل و آمریکا شورا در فلوریدا در ماه دسامبر.

اعلام می آید در مدت کوتاهی پس از نتانیاهو رسما متهم پس از انداختن درخواست خود را برای ایمنی.

رئیس جمهور خود پرده برداری صلح خاورمیانه پیشنهاد به عنوان وکلای خود را آماده می شدند برای تصمیم نهایی خود را استدلال در برابر از بین بردن او را از دفتر در واکنش به استیضاح محاکمه.

در اطلاعیه خود رئیس جمهور نمی تواند کمک کند اما سپاس خود را از وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, برای سرزنش کردن یک NPR روزنامه نگار. با توجه به NPR, Pompeo لعنتی NPR میزبان Mary Louise کلی که از او خواسته بود تا در مورد اوکراین است. Pompeo با صدور بیانیه خود را دارد پس از مصاحبه مسخره خبرنگار.

“است که بسیار چشمگیر بود. که خبرنگار نمی تواند انجام داده اند خیلی خوب از کار در می زنه. من فکر می کنم شما انجام یک کار خوب او در واقع” رئیس جمهور Pompeo, نظر ملاقات با خنده از برخی در شرق ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im