مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب عمده فاجعه اظهارات در n. y. و واشنگتن

رئیس جمهور تهمت و اعضای خود را Coronavirus وظیفه نیروی متهم به رهبری ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال برگزاری یک جلسه یکشنبه به عنوان جهانی مرگ و میر از این بیماری در صدر بیش از 14,000.

آقای ترامپ گفت که عمده فاجعه اظهارات در نیویورک و واشنگتن تایید شده اند; او را تایید کالیفرنیا درخواست “به زودی.” رئیس جمهور همچنین گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال در حال کار برای کمک به ایالات سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور گفت: چهار ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت هر حال رفتن به ساخته شده است در نیویورک. هشت ایستگاه های پزشکی در حال رفتن به کالیفرنیا بیش از 48 ساعت آینده. در واشنگتن دولت آقای ترامپ گفت: هفت ایستگاه های پزشکی راه اندازی خواهد شد وجود دارد.

trump-cv-task-force-update.png
رئیس جمهور نسبت ناروا می دهد به روز رسانی در مورد کوروناویروس از کاخ سفید در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. ایسنا

در ایالات متحده, که در آن نزدیک به 400 نفر کشته شده اند با توجه به coronavirus اعضای مجلس سنا به reconvene به حرکت به جلو با یک بسته محرک برای کمک به خانواده ها و صنایع نهفته شیوع کروناویروس.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

بسته است انتظار می رود به هزینه بین $1.5 و 2 تریلیون دلار. در بعد از ظهر یکشنبه سناتورها در حال برنامه ریزی برای رای گیری در مورد اینکه آیا برای پیشبرد اندازه گیری teeing تا رای نهایی آن عبور اوایل دوشنبه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری از 247-صفحه لایحه پنج شنبه, هر چند آن را به سرعت با انتقاد از حزب دموکرات گفت که پیشنهاد نمی به اندازه کافی برای کمک به کارگران و ارائه بیش از حد برای صنایع وضعیتی وخیم از شیوع بیماری است که باعث شده است تا مقامات دولتی را به اصرار ساکنان باقی می ماند در خانه های خود و سفارش رستوران ها و سالن های تئاتر به نزدیک است.

جمهوری خواه و دموکرات های مذاکره کننده مشغول به کار بیش از آخر هفته به چکش جزئیات “فاز سه” اما رهبران دموکرات گفت: آنها باقی می ماند در تقابل بیش از چندین جنبه از قانون. این لایحه به شرح زیر است $8.3 میلیارد اضطراری بسته به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه و coronavirus امداد لایحه امضا شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de