رئیس جمهور تهمت اقدام به تصحیح پزشک پرستار که گفت: تجهیزات حفاظت فردی است و “آل” در بخش هایی از این کشور گفت: “او شده است استفاده مجدد از خود N95 ماسک برای “چند هفته.” رئیس جمهور همچنین به نام گزارش از PPE کمبود “خبر جعلی” طی دفتر بیضی رویداد در نظر گرفته شده برای بزرگداشت پرستاران در خط مقدم از همه گیر ملی روز پرستار.

سوفیا توماس رئيس جمهور از انجمن آمریکایی از پزشکان که با این نسخهها کار در یک جامعه مرکز بهداشت در New Orleans توضیح داده شده به رئیس جمهور چگونه آنها را به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظت شخصی.

“من فکر می کنم آن را پراکنده” توماس گفت: وقتی پرسید که چگونه PPE عرضه شده است در حال حاضر. “همانطور که من صحبت کردن با همکاران من در سراسر کشور قطعا وجود دارد جیب که در آن PPE ایده آل نیست. اما این بی سابقه است زمان. و کنترل عفونت اقدامات ما آموخته که پشت ما به مدرسه رفت و, یک, شب, یک, ماسک, یک بیمار یک روز در هر زمان این است که در زمان های مختلف.”

“من شده است با استفاده مجدد از من N95 ماسک برای چند هفته در حال حاضر” توماس گفت: رئیس جمهور. “من فقط شکست یک به اینجا می آیند در مورد من نیاز به آن را می پوشند. … پس از PPE شده است پراکنده اما قابل کنترل شده است و ما آنچه که ما باید انجام دهیم. پرستاران هستیم. و ما یاد بگیرند برای انطباق و انجام هر کاری بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای بیماران ما برای دریافت کار انجام می شود و دریافت مراقبت ارائه شده است. این چیزی است که ما قصد داریم برای ادامه به انجام COVID-19 همچنان ادامه دارد.”

رئیس جمهور افزود: “پراکنده برای شما, اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر” که توماس پاسخ داد: “اوه نه من موافق آقای رئیس جمهور کاملا.”

رئیس جمهور گفت: دفتر بیضی بازدید کنندگان او را شنیده مخالف است که بیمارستان ها “لود کردن با لباسهای در حال حاضر.” پرستار دیگر در اتاق گفت: سلامت کارگران مجبور به ایجاد تنظیمات به راه آنها با استفاده از تجهیزات حفاظتی به منظور کشش این زمان آنها می توانند با استفاده از چرخ دنده ها.

سپس مختلف, پرستار, از جنوب نیوجرسی صحبت کرد و پس از آن رئیس جمهور می گویند او نشده مشاهده کمبود PPE باعث جمهور برای برکناری گزارش از PPE کمبود به عنوان “خبر جعلی.”

“بنابراین شما نمی بینید که وقتی که شما شنیدن این داستان ؟ شما می دانید چرا ؟ چرا که آنها جعلی, اخبار, به همین دلیل است. من واقعا از شما قدردانی کرد و گفت که. این خیلی خوب است که شما گذاشتم. چرا که آنها جعلی اخبار” رئیس جمهور گفت:.

رئیس جمهور در ادامه می گویند که او انجام داده بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ در سه سال است. فشرده رویترز’ جف میسون رئیس جمهور اذعان کرد که وجود ندارد به اندازه کافی ماسک در ابتدای بیماری همه گیر. پذیرش آمد و در همان روز است که وزارت دفاع اعلام کرد $126 میلیون مقابله با 3M برای افزایش N95 پزشکی-درجه ماسک — 26 میلیون نفر در هر ماه در ابتدای ماه اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im