رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پذیرای جمعیت در یک تجمع در Des Moines, آیووا, پنج شبی که او را دوست دارم به اجرا در برابر ایران
وزارت امور خارجه هیلاری کلینتون برای انتخابات ریاست جمهوری بود.

“آیا ما به اجرا در برابر او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “که سخت تر? او دیوانه [سناتور ورمونت] برنی [ساندرز], بایدن, Buttigieg? چه کسی می تواند نزدیک ترین? من نمی دانم. شاید ما را به یکی دیگر از نرم افزار در دیوانه هیلاری خوب؟”

“او خیلی آسان” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

کلینتون شد حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 را از دست داد در ناراحتی به مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از کلینتون گفت که او در نظر گرفته reentering عرصه سیاسی به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره.

hillary clinton
هیلاری کلینتون در مراسم 2020 جشنواره فیلم ساندنس – “هیلاری” برتر در ری در ژانویه 25 سال 2020 در پارک سیتی ایالت یوتا است.
قطر Dipasupil/گتی

“من فکر می کنم در همه زمان در مورد چه نوع از رئیس جمهور من است” کلینتون گفت: رادیو بی بی سی در ماه نوامبر “و آنچه من انجام داده اند متفاوت است و آنچه که من فکر می کنم آن را به معنای به کشور ما و جهان است.”

“من قطعا به شما بگویم که من تحت فشار زیادی از بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از مردم را به فکر می کنم در مورد آن” کلینتون اضافه شده است.

کلینتون نیز ارائه شده نظر خود را از ساندرز که در حال حاضر در جبهه دوم در نظرسنجی آیووا.

“او در کنگره در سال” کلینتون گفت: در مورد ساندرز در آینده مستند. “او تا به حال یک سناتور حمایت از او. هیچ کس او را دوست دارد. هیچ کس می خواهد به کار با او. او هیچ چیز انجام می شود. او یک سیاستمدار حرفه ای. این همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de