مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه بهره برداری از یک “معدن طلا” اطلاعات در مورد آمریکایی ها

رئیس جمهور تهمت انتخاباتی برنامه هدفمند به پرشورترین حامیان اما از آن است که قادر به جمع آوری اطلاعات در مورد یک نوار از آمریکا به مراتب بزرگتر از خود را پایه.

برنامه درخواست دسترسی به میزان قابل توجهی کسب اطلاعات بیشتر از هر کاربر تلفن از جو بایدن و در عنوان بسیاری از 1.4 میلیون دستگاه در مقایسه با 64,000 برای بایدن با توجه به آمار و ارقام ارائه شده به رادیو فردا توسط Apptopia.

و داده های جمع آوری شده از مغلوب ساختن پیشی جستن نرم افزار می توان ریخت و به اطلاعات اکوسیستم طراحی شده به جای Facebook امکانات — پس از غیر فعال شده — ساخته شده است که تا سال 2016 کمبریج Analytica رسوایی ممکن است با توجه به سابق اجرایی برای این شرکت است که طراحی و توسعه نرم افزار.

هر دو کمپین دیدن ارزش در لیست تماس خود را

دانلود یا “رسمی تهمت 2020 برنامه” یا “تیم جو برنامه”و شما به سرعت خواسته شود به ارائه مبارزات با دسترسی به مخاطبین شما. شما لازم نیست که به کلیک بر روی “OK” اما اگر شما انجام مبارزات دانستن نام و شماره هر کس که اطلاعات شما ذخیره شده اند. در هیچ نقطه ای انجام مبارزات بپرسید که مخاطبین اجازه داشته باشند که اطلاعات آنها از نظر قانونی ملزم به.

screen-shot-2020-07-15-at-12-20-48-pm.png
تصاویر نشان می دهد که برگ برنده 2020 برنامه و تیم جو برنامه درخواست دسترسی به یک تلفن لیست تماس. ایسنا

یک فرد لیست تماس است به خصوص با ارزش مجموعه ای از داده ها گفته Eliran Sapir, مدیر عامل شرکت Apptopia.

“یکی از خاص اجازه است که احتمالا بزرگترین معدن طلا است دفترچه تلفن. که اساسا شبکه های اجتماعی بر روی تلفن خود” Sapir گفت.

از آنجا که بسیاری از مردم صدها نفر از مخاطبین خود را در تلفن Sapir گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اطلاعات تماس لیست مسافت است “سفارشات از قدر” بزرگتر از بایدن ،

“با 1.4 میلیون دانلود است که می تواند در ده ها میلیون نفر شاید یک صد میلیون به علاوه شماره تلفن” Sapir گفت.

یک لیست از این نام و شماره تلفن است به ویژه زمانی مفید متقابل با داده های جمع آوری شده از منابع دیگر گفت: یعقوب Gursky یک دانشگاه تگزاس در آستین پژوهشگران با تجزیه و تحلیل برنامه های با همکار پژوهشگر ساموئل وولی. این جفت ارز به نام تهمت برنامه “یک رای دهنده ابزار نظارت از قدرت فوق العاده ای” در مقاله ای در MIT Technology Review.

“اتصال شما را با روابط شخصی آنها قادر به شما محو خط بین زندگی شخصی و سیاسی و ایجاد موثرتر پیام از آنها همیشه می تواند ایجاد خود به خود گفت:” Gursky.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط ایسنا در مورد این نرم افزار اطلاعات خود را ویرایش و توسعه آن است.

یک بایدن کمپین رسمی تایید کرد در یک ایمیل به رادیو فردا که مبارزات انتخاباتی با استفاده از لیست تماس به کشف کردن که به هدف.

“کاربران خواسته ها به لیست تماس خود را به نشان می دهد بهترین مخاطبین به پیام مورد بایدن کمپین” این مقام گفت. “اطلاعات تماس استفاده می شود و هدف دیگری ندارد و می تواند با خیال راحت پاک هنگامی که مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد. کاربران همچنین می توانید کاهش های خود را, اطلاعات تماس, و برنامه, و سپس توابع بیشتر به عنوان یک کمپین newsfeed.”

این مقام گفت: هیچ اطلاعات شخصی جمع آوری شده از بایدن کمپین برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه نیست فقط درخواست برای دسترسی به دوستان خود تماس های. این برنامه به دنبال کسب اجازه برای دسترسی به مراتب بیشتر لیست گسترده ای از اطلاعات از بایدن است از جمله:

  • یک گوشی منحصر به فرد device ID که Sapir به نام “یک قطعه با ارزش از داده ها” که بسیار مفید است هنگامی که هدف قرار دادن تبلیغات به افراد خاص.

  • بلوتوث دسترسی و “تقریبی” و “دقیق” داده های مکان که اجازه می دهد تا مجموعه ای از اطلاعات بسیار دقیق در مورد یک فرد حرکات.

  • پیدا کردن حساب های مرتبط با برنامه های دیگر بر روی دستگاه که Sapir گفت: مفید در “انگشت نگاری” یک هدف تبلیغات دیجیتال از روش های است که شامل استفاده از انواع داده ها در مورد افراد برای ایجاد پروفایل از آنها.

  • خواندن و یا پاک کردن فایل های ذخیره شده بر روی گوشی اجازه که Sapir گفت: به طور معمول محدود به فایل ها و پوشه های مرتبط با نرم افزار هایی مانند عکس و یا اسناد و مدارک دریافت شده از پیام ها و برنامه های رسانه های اجتماعی

  • تغییر تنظیمات صوتی اجازه اغلب همراه با فیلم و موسیقی نرم افزار.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ به سوالات در مورد این مجوز. این بایدن کمپین رسمی با انتقاد از تهمت برنامه لیست مجوز و بایدن با اشاره به برنامه توسعه داده شد “به طور کامل در خانه به طوری که ما می تواند عمدی در مورد حفاظت از دادهها و حریم خصوصی ما هواداران است.”

یک نگاه در داخل Phunware

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه توسعه یافته توسط یک شرکت به نام Phunwareاست که قابل ذخیره داده ها برای کار با. Phunware می گوید در وب سایت خود را که در آن است که توانایی به جمع آوری اطلاعات از بیش از یک میلیارد فعال دستگاه های تلفن همراه در هر ماه. مبارزات انتخاباتی و Phunware نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا این کمپین را داده است همسان با Phunware داده.

سابق Phunware, اجرایی, Ian Karnell گفت: CBS اخبار شرکت زمین به سیاسی مشتریان که می تواند جای داده است که Facebook دور گرفته بود به اصطلاح “Graph API” است که اجازه کمبریج Analytica به جمع آوری ثروت از اطلاعات در مورد میلیون ها نفر از مردم و اتصالات آنها.

“ما گفت:” ما این تلفن همراه گراف است که در سال device ID اطلاعاتی که ما همسان با رای دهندگان پرونده با برخی از بزرگترین رای دهندگان رکورد پایگاه داده ها در ایالات متحده که در آن نقطه. و ما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن که داده های نمودار با شما. شما می توانید عصاره آن و اهرم که” Karnell گفت.

Karnell گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه شامل یک “فاحش” مجموعه ای از اجازه درخواست.
 
“آنها می خواهند دسترسی به همه چیز. توانایی به جمع تمام داده های مختلف امتیاز است که یکی می تواند جمع آوری از یک دستگاه تلفن همراه از یک منطقه جغرافیایی دیدگاه: جایی که شما زندگی می کنند, که در آن شما کار می کنند, که در آن شما فروشگاه” گفت: Karnell.
 
Karnell بود و نه درگیر در حال توسعه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه. او راه اندازی یک تحقیقات داخلی در سال 2016 که گفته میشود نشان داد که “سهم شیر” از اتهامات عنوان شده برای بارگذاری سابق Phunware, مشتری, شد بر اساس جعلی داده است. بررسی نوشته شده توسط Uber در جریان دعوای حقوقی بین دو شرکت.

Karnell است که به عنوان “کارمند B” در اسناد و مدارک ثبت شده توسط Uber اما او موافقت کرد به شناسایی توسط رادیو فردا.

Phunware است تکذیب تمامی اتهامات توسط Uber و در یک اعلامیه ثبت اکتبر گذشته Phunware مدیر عامل آلن Knitowski را تکذیب کرد Karnell را شرح ادعایی جعلی شیوه های دعوت به آن “صاف کردن اشتباه است.” Karnell اخراج شد توسط Phunware در سال 2018 برای چه Phunware به نام “عملکرد ضعیف.”

Knitowski مراجعه کننده سوال در مورد برنامه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. پرسید: اگر کارمند سابق خود را شرح Phunware سیاسی عملیات دقیق Knitowski گفت: در یک ایمیل “هیچ کس اما این شرکت مجاز است به صحبت می کنند برای شرکت در هر چیزی.

“لطفا درک کنید که شما مجاز یا مجاز به انتشار هر چیزی در Phunware نیست که از این شرکت … به خصوص از افرادی که حتی نمی در اینجا کار” Knitowski نوشت.

Karnell گفت که یکی از Phunware عمده ارائه شده به شرکت های بزرگ و سیاسی مشتریان داده است کشیده شده از مجاورت چراغ دستگاه های ثابت که با استفاده از سیگنال های بلوتوث به جمع آوری اطلاعات در مورد گوشی های که با تصویب این نزدیکی هست.

Karnell گفت: قبل از کار کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین Phunware با استفاده از این دستگاه برای جمع آوری اطلاعات در تظاهرات و راهپیمایی.

“ما به دنبال شناسایی مخاطبان از افرادی که نشان می دهد در زنان پیاده روی و انجام است که طولی. من می خواستم که قادر به پیدا کردن ما دیدن جدید دستگاه های تلفن همراه؟” Karnell گفت.

Karnell گفت: کسانی که چراغ می تواند بسیار مهم برای شناسایی رای دهندگان که ممکن است soured در مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار سال گذشته با برجسته کردن افرادی که با حضور در تظاهرات در سال 2016 اما ممکن است با حضور این سال است.

هنگامی که این تهمت کمپین عرضه آن وب سایت در 10 مه 2017, سیاست حفظ حریم خصوصی در ابتدا شامل زبان است که با اشاره به نزدیکی چراغ. اشاره به نزدیکی چراغ برداشته شد که روز بعد از رادیو فردا در مورد آن پرسید. در ماه جولای سال 2019 به زودی پس از Phunware شروع به کار برای مبارزات انتخاباتی آن اضافه شده است که زبان.

“ما همچنین ممکن است جمع آوری اطلاعات دیگر بر اساس محل سکونت خود و دستگاه خود را از نزدیکی به ‘چراغ’ و مشابه دیگر مجاورت سیستم از جمله قدرت سیگنال بین چراغ و دستگاه و این مدت که دستگاه خود را در نزدیکی فانوس دریایی” سیاست حفظ حریم خصوصی را می خواند.

جنیفر Stromer-نگارخانه نویسنده کتاب “مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در عصر اینترنت” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه است که به مراتب برتر به بایدن را از نظر “محتوا و عملکرد و همچنین داده های جمع آوری شده در مورد شما و رفتارهای خود را.”

“من می خواهم بگویم بایدن برنامه است بیشتر یا کمتر از یک شکست. آن را ویژگی های بومی و یا محتوا. آن را فراهم می کند برای هر یک از انواع ابزار شما می توانید از یک (انتخابات ریاست جمهوری) در نرم افزار تلفن همراه” گفت: Stromer-نگارخانه مدیر سیراکیوز دانشگاه مرکز محاسباتی و داده های علم است.

این بایدن کمپین نه پاسخ به Stromer-نگارخانه انتقاد.

وقت مزیت

مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 برنامه ایجاد شده توسط یک شرکت به نام uCampaign. در برنامه نویسی اندروید چارچوب Phunware را 2020 نسخه هنوز هم شامل منابع مختلفی به uCampaign. و فروشگاه آندروید صفحه دانلود برای 2020 تهمت برنامه ادامه داد: در این سال به لینک uCampaign سیاست حفظ حریم خصوصی و نه تهمت کمپین را تا ژوئن 25, وقتی رادیو فردا در مورد پرسش آن است.

uCampaign مدیر عامل شرکت توماس پیترز گفت: در یک ایمیل که خود شرکت نیست درگیر در تولید 2020 برنامه اما 2020 مبارزات انتخاباتی استفاده کرده بودند آن 2016 “بسته نرم افزاری ID” به صورت خودکار ایجاد برنامه های جدید در دسترس به عنوان یک به روز رسانی به هر کسی که دریافت کرده بود ،

در شرایط عملی این به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک مزیت فوق العاده ای. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه 1.4 میلیون دانلود در تاریخ به ماه اوت سال 2016 با توجه به Apptopia داده است. در مقایسه بایدن برنامه دانلود شده است فقط 64,000 بار پس از راه اندازی آن در ماه دسامبر.

electrion-apps.png
یک نمودار ارائه شده توسط تلفن همراه تجزیه و تحلیل شرکت Apptopia جدید را نشان می دهد روزانه نصب از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 و تیم جو انتخابات ریاست جمهوری برنامه های. Apptopia

Karnell گفت: این اطلاعات است که می تواند وارد شده از عظیم که برنامه پایگاه کاربر می تواند برگ برنده مبارزات انتخاباتی با یک مزیت قابل توجهی در شناسایی مردد یا persuadable رای دهندگان.

“اگر من (کمپین) من می خواهم به می دانم که من مردم تحت تاثیر قرار می. که لزوما به فروش می رسد در رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره و پس از آن شتاب زمین برای داده تا آنجا که آنها می توانید دریافت کنید. آنها در این زمان محدود در آنچه که می تواند آنها را در Facebook به طوری که آنها در حال انجام آن این راه” Karnell گفت.

تلاش برای درک این نوع از “شتاب زمین” چراغ های جدید مدرسه پروفسور دیوید کارول به انگلیس را در دادگاه عالی عدالت. کارول جولای 2017 طرح دعوی در دادگاه در برابر مستقر در لندن کمبریج Analytica برای داده های آن را جمع آوری کرده بود در مورد او بود که در مرکز Netflix مستند “هک بزرگ.”

کارول گفت: یکی از درس های خود را در تلاش خود را برای رسیدن به مجموعه ای از 5,000 امتیاز داده کمبریج Analytica ادعا کرد که ذخیره شده در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها این بود که سیاسی جمع آوری داده ها است “غرب وحشی است.”

“وجود دارد هر چیزی می رود و ما فقط می توانیم یک سیستم است که هر چیزی می رود. من فکر می کنم آنچه کمبریج Analytica رسوایی به ما نشان داد به طور کلی است که وجود دارد برخی از مسائل که مردم در مورد مراقبت از خود و حریم خصوصی و سیاست یکی از کسانی که” کارول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im