رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین jabbed در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بیش جمعه نظرات در مورد چگونه کاخ سفید است که از دست زدن به آمریکا coronavirus همه گیر تلفنی بایدن این اظهارات “بی اثر حزبی کمین” در یک روز جمعه در بیانیه ای.

در طی یک کنفرانس تلفنی با اعضای رسانه بایدن ادعا کرد که رئیس جمهور شد “نتایج امیدوار کننده ای به او تحویل داده نشده و اعلام اقدامات است که او حتی دستور داد.”

“او را بیش از همه نقشه می شود.” “در یک بحران ما نیاز به رهبری است که ساده و روشن و قابل اعتماد است.”

بایدن همچنین در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به وظیفه خود رهنمود به دولت فرمانداران به تلاش برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز در مبارزه با کروناویروس در خارج از دولت فدرال تاسیس زنجیره تامین است.

“همین را بگویم که فرمانداران به دفاع از خود می شود.” “گام به گام و انجام کار خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اخراج در بایدن این اظهارات را در یک بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

“تنها چیزی که جو بایدن می داند در مورد دست زدن به بحران بهداشت عمومی است که اوباما در کاخ سفید مجبور به عذر خواهی برای اظهارات خود که در مجموعه ای از وحشت در طول شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر ارتباطات تیم Murtaugh نوشت. “و هنگامی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بحرانی مرحله از محدود کردن سفر از چین در پاسخ به coronavirus بایدن آن را به نام ‘بیگانه.'”

joe biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نظرات در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ بدستآمده پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمعه که به نام بایدن این اظهارات “حزبی تیراندازی.”
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

“بیشتر از آنچه بایدن می گوید دولت باید انجام چیزهایی هستند که رئیس جمهور تهمت است که در حال حاضر انجام می دهند” در این بیانیه ادامه داد. “این رئیس جمهور است که منجر به بی سابقه بسیج از آمریکایی ها در برابر coronavirus و همه جو بایدن ارائه می دهند بی اثر است حزبی تیراندازی از حاشیه.”

نیوزویک رسیده به بایدن انتخاباتی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

در ایالات متحده اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال 2009 بایدن به مردم توصیه کرد برای سفر در “محدود مکان” مانند هواپیما برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیماری است.

“من می خواهم بگویم که اعضای خانواده من—و من—نمی رفتن در هر نقطه در محدود مکان در حال حاضر” بایدن گفت: در NBC امروز برنامه. “هنگامی که یک فرد عطسه آن می رود تمام راه را از طریق هواپیما.”

اوباما وزیر مطبوعات رابرت Biggs عذرخواهی بایدن این اظهارات را در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی گفت: “اگر کسی بود که بی جهت نگران به هر دلیلی ما را برای آن عذرخواهی می کنیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از دولت اوباما به طور کلی واکنش به آمریکا اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال 2009 که به کشته شدن بیش از 12000 آمریکایی است.

“اگر شما به عقب و نگاهی به آنفولانزای خوکی و آنچه اتفاق افتاده است با آنفولانزای خوکی شما ببینید که چگونه بسیاری از مردم مردند و چگونه در واقع هیچ چیز انجام شد برای یک دوره طولانی از زمان که مردم در حال مرگ بودند همه جا” مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت. “ما در حال انجام آن مخالف است. ما بسیار جلوتر از همه چیز است.”

به این منظور مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب دفاع تولید عمل می کنند (DPA) که مستقیم آمریکا تولید کنندگان شروع به ساخت تجهیزات پزشکی. دموکرات ها از جمله بایدن به نام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از DPA به کاهش کمبود ماسک, پنکه و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

“ما به استناد آن, من فکر می کنم روز قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما امضا آن شب از روز قبل و استناد آن روز گذشته است. ما بسیاری از مردم در حال کار بسیار سخت به انجام هواکش های مختلف و چیزهای دیگر.”

برخی از دموکرات ها ادعا کرده اند که تهمت صبر بیش از حد طولانی به استناد DPA. مجلس نانسی پلوسی منتشر شد بیانیه چهار شنبه, درخواست از رئیس جمهور برای استفاده از قانون “فورا”.

“وجود دارد یک روز به از دست دادن” پلوسی نوشت. “ما باید بیشتر تست بیشتر تجهیزات حفاظتی و بیشتر هواکش به دست خط مقدم ما کارگران بلافاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im