مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون بخشی از جمهوریخواه

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت پنج شنبه اعلام کرد او را لغو Jacksonville, Florida, بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه آینده با استناد به مواج coronavirus بحران.

صحبت از اتاق جلسه کاخ سفید آقای ترامپ گفت: نمایندگان به طور رسمی معرفی او در Charlotte, North Carolina, اما او اعلام نشده است که در آن سخنرانی برگزار خواهد شد. خیلی از این کنوانسیون در حال حاضر بوده است نقل مکان کرد و از خود سایت اصلی در شارلوت به جکسون ویل.

اما coronavirus موارد همچنان به صعود در فلوریدا که روز پنج شنبه گزارش داد 173 مرگ و میر روزانه یک رکورد برای دولت است.

“آن نه تنها زمان مناسب برای آن” رئيس جمهور گفت: از یک جمهوریخواه در فلوریدا جمع آوری. آقای ترامپ گفت که او احساس می کرد که اشتباه به مردم سفر به COVID نقطه داغ برای کنوانسیون. “ما نمی خواهید را به هر گونه شانس,” او گفت.

“من عمیقا در مورد مردم فلوریدا و در همه جا دیگری رک و پوست کنده در این کشور و حتی در جهان است. خواهد بود که به دولت و من نمی خواهم به انجام هر کاری به ناراحتی آنها می شود انجام بسیار خوب” رئیس جمهور گفت:.

لایحه Stepienجدید رئیس تهمت کمپین گفت: رئیس جمهور است “پیشرو به عنوان مثال.”

“رئیس جمهور ساخته شده است تا نوآورانه ترین مبارزات سیاسی در تاریخ و ارائه خواهد شد هیجان انگیز و آموزنده و مشتاق برنامه نویسی بنابراین جمهوری خواهان می تواند جشن re-نامزدی رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس” Stepien گفت. “ما مشتاقانه منتظر به جشن دستاوردهای تاریخی از دولت و افشای آنچه که جو بایدن است — خالی رگ Trojan Horse نامزد مورد استفاده توسط چپ افراطی برای پیشبرد خود را رادیکال دستور کار است.”

جکسون 2020 میزبان کمیته با اشاره به افزایش تعداد COVID-19 مورد در فلوریدا و گفت: رئیس جمهور و RNC “نشان داده اند نگرانی بزرگ برای ایمنی از همه فلوریدا.”

رئیس جمهور که به مدت طولانی ابراز امید خود را برای یک قرارداد بزرگ و بازگشت از تظاهرات ارائه پیام های مختلف زمانی که او زنده خود را coronavirus جلسات روز سه شنبه — که بحران خواهد بود “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

در همین حال مجلس سنا جمهوری خواهان و کاخ سفید همچنان به چکش بعدی coronavirus امداد بسته است. جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید شده اند درگیر در مذاکرات این هفته در پنجمین بسته های قانونی و ومیگوید نزدیک به یک توافق نهایی.

اما ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز برای آغاز مذاکرات با دموکرات ها ، آقای ترامپ گفت: پنج شنبه گفت: داعش به افت فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد قطع کرد و گفت دموکرات ها هرگز برای آن بروید و آنها نیاز خود را رای.

بلندی بیش از قانونگذاران آینده انقضا افزایش مزایای بیکاری. جمهوری خواهان می گویند اضافی 600 دلار برای آمریکایی ها که برای دریافت مزایای بیکاری مانع بازگشت به کار در صورتی که مزایای مقدار به بیش از حقوق و دستمزد. اما دموکرات ها می گویند که افزایش مزایای بسیار مهم است که آمریکایی ها که در حال از کار چهره یک ماه دیگر قادر به پرداخت صورتحساب و اجاره.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا رسیده اساسی “توافق” هر چند که مشخص نیست که متن بسته امداد آشکار خواهد شد. این پیشنهاد است که انتظار می رود عبارتند از: دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و همچنین $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش 70 میلیارد دلار است که نسبت به K-12 مدرسه 30 میلیارد دلار برای کالج ها و دانشگاه ها و 5 میلیارد دلار برای دولت ها برای استفاده در اختیار آنها است.

توجه داشته باشید سبکتر رئیس جمهور گفت که او را پرتاب از زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی در ماه اوت است. که اعلام می آید همان روز دکتر Anthony Fauci که نه دعوت شده به تریبون برای رئیس جمهور جلسات تا کنون در این هفته دور انداخت زمین برای اولین بار در اتباع پارک در واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de