رئیس جمهور تهمت است یک بار دیگر می رود برای دیدار ستاد مرکزی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا و جورجیا در بعد از ظهر جمعه دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام به خبرنگاران گفت:. یک مقام کاخ سفید گفت: CBS News قبل از آن جمعه که سفر شده بود لغو شد به عنوان نگرانی در سطح شیب دار تا در مورد گسترش COVID-19 در ایالات متحده است.

“رئیس جمهور دیگر سفر به آتلانتا امروز. CDC است فعال و آماده از همان ابتدا و از رئیس جمهور می خواهم نه به تداخل با CDC ماموریت برای محافظت از سلامت و رفاه مردم خود و آژانس” یک مقام کاخ سفید گفت: CBS News.

اما رئیس جمهور خود را کمی متفاوت تر ارائه توضیح برای اوراق سفر زمانی که او صحبت می کرد به خبرنگاران در کاخ سفید — کسی که در CDC شد مشکوک به داشتن ویروس, اما تست منفی است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما ممکن است — آنها فکر می کردند یک مشکل وجود دارد با CDC با کسی که تا به حال ویروس” رئیس جمهور اضافه کرد: آزمون “منفی” و او هنوز هم ممکن است در برخی از نقطه.

او در پرواز است به نشویل در صبح روز جمعه به بررسی مناطق فاجعه پس از گردباد پاره از طریق دولت است. او سپس برنامه ریزی برای پرواز به فلوریدا.

شده اند وجود دارد 12 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایالات متحده — 11 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا که با اعلام وضعیت اضطراری آن را به عنوان آزمون مسافران در کشتی کروز قرنطینه کردن سان فرانسیسکو ساحل. وجود دارد حداقل 230 موارد تایید شده در 21 کشور از جمله نوادا و کلرادو که گزارش خود موارد COVID-19 روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از در دسترس بودن از کیت های آزمایش در ایالات متحده است. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: هر آمریکایی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده برای این بیماری اما او اذعان کرد روز شنبه به عنوان دولت شتافت به توزیع آزمون که ظرفیت وجود ندارد و در عین حال.

پنس روز پنجشنبه گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا لایحه عجله تصویب شده توسط کنگره در این هفته ارائه $8.3 میلیارد دلار در اورژانس مکمل بودجه برای coronavirus در روز جمعه. این مقدار به مراتب بالاتر از $2.5 میلیارد در اصل درخواست توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و در خط با 8 میلیارد دلار پیشنهاد شده توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر. این $8.3 میلیارد دلار شامل $7.8 میلیارد دلار در تخصیص اختیاری به علاوه 500 میلیون دلار در مدیکر telehealth هزینه های اجباری که اجازه می دهد مدیکر ارائه دهندگان خدمات پزشکی از راه دور ارائه خدمات به سالمندان است.

این قرارداد شامل تامین بودجه برای تحقیق و توسعه از واکسن های, حمایت از دولت و دولت های محلی و کمک به کسب و کارهای کوچک یک خانه دموکراتیک دستیار گفت: CBS News. دستیار نیز گفت: این بسته شامل 300 میلیون دلار برای کمک به اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها می توانید استطاعت بالقوه واکسن.

سارا کوک, کاترین واتسون و ویکتوریا آلبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im