واشنگتن— رئیس جمهور تهمت است اوراق حوادث در کلرادو و نوادا به عنوان دولت او کار می کند برای مبارزه با گسترش coronavirus کاخ سفید گفت: اواخر روز چهارشنبه.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت که رویدادهای آینده در دو کشور لغو شد “از فراوانی احتیاط از شیوع کروناویروس.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد برای حضور در جمع آوری کمک با حزب جمهوری خواه و سناتور کوری گاردنر در دنور در روز جمعه و صحبت در یک کنفرانس برای جمهوری آمریکا در روز شنبه. این گروه اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه گردهمایی خواهد بود به تعویق افتاد و در نور از شیوع کروناویروس.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما به دنبال به جلو به استقبال رئیس جمهور و اعضای ارشد دولت فرمانداران و اعضای کنگره همراه با 1000s از RJC فعال از سراسر کشور” رئیس جمهوری آمریکا در بیانیه ای گفت.

زیر کاخ سفید اعلام کرد که آقای تهمت دو سفر در سراسر کشور خواهد بود لغو تهمت و مبارزات انتخاباتی نیز به نام خاموش اندازی “کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف در میلواکی هفته آینده که رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود برای حضور در.

“از فراوانی از احتیاط به دلیل شیوع کروناویروس رئیس جمهور کمپین تعویق انداختن کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد برنامه ریزی شده برای 19 مارس در میلواکی است. از آن خواهد شد موکول,” کمپین سخنگوی تیم Murtaugh توییتی.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به رشد در حال حاضر با شکوه 1,000, مقامات بهداشت عمومی در حال فراخوانی رویداد بزرگ برای به بود لغو شد. در واشنگتن فرماندار جی Inslee ممنوع حوادث بیش از 250 نفر در سه شهرستان و در سن فرانسیسکو شهردار صادر ممنوعیت تجمع بیش از 1000. NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود بعد از یک بازیکن تست مثبت برای ویروس.

چندین ایالت اعلام کرده اند متحده اضطراری بیش از شیوع کروناویروس.

این کشور در کاخ سفید به حالت تعلیق در مکان عمومی, تور و رهبران کنگره در حال حرکت به سمت توقف تورهای پایتخت ایالات متحده.

آقای ترامپ تحویل یک آدرس به ملت جمعه اعلام محدودیت های مسافرتی از اروپا است. محدودیت اعمال خواهد شد به اتباع خارجی که در 26 کشور اروپایی در دو هفته قبل برنامه ریزی شده خود را از ورود در ایالات متحده ممنوعیت اعمال نمی به شهروندان آمریکایی اگر چه آنها را مجبور به انجام غربالگری قبل از بازگشت به کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im