رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است victory lap یک روز پس از استیضاح تبرئه در کاخ سفید سخنرانی دراز وشدیداللحن سیاسی خود را در برابر دشمنان است.

“من انجام داده ام همه چیز اشتباه در زندگی من, من اعتراف خواهد کرد… اما این چیزی است که نتیجه نهایی این است,” او گفت: به عنوان او برگزار شد تا روزنامه با عنوان “تهمت تبرئه شد”.

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه. ما هیچ کار اشتباهی انجام داد او گفت:” در کاخ سفید است. “این بد آن فاسد است.”

او پیش از آن انتقاد استیضاح دشمنان که استناد خود ایمان مذهبی.

“در حال حاضر ما که زرق و برق دار کلمه. من هرگز فکر نمی کردم آن را خیلی خوب” آقای ترامپ گفت از شرق اتاق بود که کهنه با هواداران و مقامات دولت.

“آن را به نام “مجموع تبرئه’.”

Mr تهمت بود استیضاح توسط مجلس نمایندگان در ماه دسامبر برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره بود اما تبرئه شد روز چهارشنبه پس از یک محاکمه دو هفته در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که شامل نمی شود هر گونه شهود.

آقای ترامپ نیز با استفاده از یک قسم کلمه برای توصیف وزارت دادگستری پرس و جو به این که آیا خود را در سال 2016 انتخابات تا به حال تبانی با کرملین.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در روز قبل از آن آقای ترامپ صحبت در مورد خود را “مصیبت وحشتناک” از استیضاح در طول صبحانه ملی نماز سالانه متقابل حزب رویداد در واشنگتن دی سی به جشن آزادی مذهبی.

M مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: “من نمی خواهم مردم که با استفاده از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.

“نه من دوست دارم مردم که می گویند: “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که چنین نیست.”

روز چهارشنبه سناتور میت رامنی خود را ذکر عمیق مورمون به عنوان او تنها جمهوری خواه برای رای دادن به حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

در ماه دسامبر دموکرات مجلس نانسی پلوسی که در راه اندازی استیضاح تحقیق ذکر شده خود ایمان کاتولیک به او گفت: او دعا می کند برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای ترامپ ذکر این موضوع بعدا دوباره در شرق اتاق و گفت: “من شک دارم او [پلوسی] دعا در همه.”

در واکنش به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نماز سخنرانی خانم پلوسی که نشسته در نزدیکی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت: “او را استیضاح برای همیشه بدون توجه به آنچه او می گوید و یا هر سرفصل او می خواهد برای حمل در اطراف.

“شما استیضاح برای همیشه لطفا برای. شما هرگز خلاص شدن از شر است که اسکار.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im