رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که راهپیمایی خود را روز دوشنبه شده بود با حضور “40 به 50 ، 000” مردم با وجود محل برگزاری کمتر از 12 ، 000 نفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در حالی که پرداختن به خبرنگاران در کاخ سفید سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با راهپیمایی خود را مخاطب به آنچه که او انتظار دارد که به روبرو می شوند در طول یک برنامه ریزی سفر به هند در پایان ماه فوریه که او گفت: نخست وزیر هند نارندرا مودی معتقد است خواهد بود و حضور “میلیون ها نفر.”

“شب گذشته ما احتمالا تا به حال 40 تا 50 ، 000 نفر به مراتب بیشتر از هر کس دیگری گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما زمانی که ما 50,000 مردم این روزها… من قصد ندارم به احساس خوب است. چرا که او [Nader] فکر می کند ما قصد داریم 5 تا 7 میلیون نفر فقط از فرودگاه به استادیوم جدید و شما می دانید آن را بزرگترین ورزشگاه در جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در منچستر, نیوهمشایر برگزار شد SNHU عرصه یک محل با ظرفیت بالا به 11,700. جمعیت سرریز منطقه خارج از محل نمی شد به اندازه کافی بزرگ را به تهمت و ادعا می کنند از حداقل 40,000 احتمال زیاد.

عصر ایران به خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا متهم مصنوعی پمپاژ به اندازه جمعیت خود. مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات که برگزار شده است پس از مبارزات انتخاباتی خود را برای اولین بار آغاز شد و در سال 2015 و در طول ریاست جمهوری خود دارند و تخمین زده می رسم بسیار بزرگتر مخاطبان از شواهد امر نشان می دهد, گاهی بزرگتر خواهد بود حتی ممکن است.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در کاخ سفید در 11 فوریه سال 2020 است.
Mark Wilson/گتی

یکی از شناخته شده ترین مورد مناقشه جمعیت چهره های رخ داده پس از رئیس جمهور افتتاح شد در تاریخ 20 ژانویه سال 2017, یک رویداد او ادعا کرد حضور داشتند تا 1.5 میلیون نفر است. تصاویری از این رویداد نشان داد نسبتا کم پشت و پراکنده جمعیت جمع آوری شده در طول بازار ملی.

سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر ساخته شده مدارک-رایگان ادعا می کنند که افتتاح شده بود با حضور “بزرگترین جمعیت تا کنون.” برآوردهای واقعی حضور و غیاب در کل بین 250.000 و 600,000 یک جمعیت بسیار کوچکتر از در مراسم تحلیف رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2009 بود که بزرگترین تا کنون با برآورد مخاطبان از 1.8 میلیون.

اگر چه ممکن است رئیس جمهور باید سخاوتمندانه برآورد اندازه خود مخاطبان چند خواهد اختلاف که حوادث شده اند قادر به جلب جمعیت زیادی. بالقوه خود مخالفان در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را به طور معمول صحبت می کنند به طور قابل توجهی کوچکتر مخاطبان است.

سناتور برنی ساندرز آمده است نزدیک به رقابت مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر مخاطبان اندازه. در همان شب به عنوان رئیس جمهور تجمع ساندرز برگزار می شود یک رویداد کمپین در تا حدودی کوچکتر Whittemore مرکز عرصه زبان به ظرفیت مخاطبان از 7,500 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su