تهمت و ادعاهای ایالات متحده لازم نیست مقدار هواکش آنها درخواست: “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000′

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity پنجشنبه شب که او معتقد است که coronavirus نبرد نمی خواهد نیاز به تعداد زیادی از تجهیزات پزشکی است که باید خواسته شده است که توسط برخی از کشورها.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است موضوع انتقاد بیش توزیع تجهیزات پزشکی از فدرال ذخایر با برخی از فرمانداران دولت گفت: آنها به اندازه کافی نیست هواکش موجود به درستی برای مراقبت از بیماران بستری با COVID-19.

“FEMA می گوید:” ما در حال ارسال 400 پنکه” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “واقعا ؟ آنچه من می خواهم به انجام با 40 هواکش زمانی که من نیاز 30,000?”

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: گمان نمی ایالات متحده باید تا حد تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس به عنوان آنها خواسته اند برای.
درو Angerer/گتی

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت برای برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما می دانید در اصلی بیمارستان گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. همه ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

“نگاه خیلی وضعیت بد” رئیس جمهور ادامه داد. “ما دیده نمی شود هر چیزی مانند آن. اما نتیجه نهایی این است که ما باید بازگشت به کار و من فکر می کنم ما می توانید شروع با باز کردن بخش های خاصی از کشور است.”

در حالی که بسیاری از قانونگذاران خواسته اند تهمت به استفاده از قدرت دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور وادار کردن تولید کنندگان آمریکا برای ایجاد تجهیزات پزشکی گفت: شرکت های “شدت” و داوطلب به آنها را در خود را دارند.

“من تا به حال به استفاده از [DPA],” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “فورد پا تا بسیاری از شرکت های پا و آنها در حال ساخت مقادیر زیادی از همه چیز.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im