مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد دوست دیرین راجر سنگ حکم زندان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل راجر سنگ جمله را در روز جمعه تنها چند روز قبل از دیرین خود را دوست و مشاور با توجه به گزارش به زندان کاخ سفید اعلام کرد.

“راجر سنگ در حال حاضر تا حد زیادی رنج می برد,” کاخ سفید در بیانیه ای گفت. “او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

Mr سنگ, 67, برنامه ریزی شده بود به گزارش روز سه شنبه به یک زندان فدرال در فیتزجرالد, گرجستان شروع به گذراندن محکومیت سه سال و چهار ماه برای دروغ گفتن تحت سوگند به نمایندگان کنگره آمریکا در حال بررسی دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات آمریکا.

جانباز جمهوریخواه سیاسی عمل دوستی با آقای ترامپ قدمت چند دهه.

در اعلام آن عفو تصمیم برای آقای سنگ کاخ سفید در زمان هدف در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی و دادستان آورده است که پرونده آقای سنگ.

کاخ سفید گفت که آقای سنگ “است که قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است.”

“هرگز وجود هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است. چنین تبانی بود هرگز چیزی غیر از یک فانتزی از پارتیزان قادر به قبول نتیجه انتخابات 2016,” کاخ سفید گفت.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در اوایل روز جمعه در مورد گزارش های او برنامه ریزی شده به عفو آقای سنگ آقای ترامپ گفت: “من به دنبال آن است. من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان عنوان شد بسیاری از مردم است.”

یک تخفیف نیست پاک کردن محکومیت کیفری به عنوان یک عفو می کند.

اواخر روز جمعه در دادگاه تجدید نظر آمریکا برای ناحیه کلمبیا را تکذیب کرد, آقای سنگ را درخواست برای تاخیر در گزارش به زندان است.

آقای ترامپ تصمیم به رفت و آمد آقای سنگ را از جمله علائم ترین قاطعانه مداخله برای حفاظت از دیپلم در یک پرونده و استفاده از آخرین اجرایی شود به نفع یک متحد.

کنگره دموکرات ها و دیگر منتقدان را متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از تضعیف حاکمیت قانون توسط عموم شکایت در مورد پرونده های جنایی در برابر همکاران از جمله آقای سنگ سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و سابق انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort.

واشنگتن داوران در نوامبر سال 2019 محکوم آقای سنگ در تمام هفت جنایی فقره انسداد یک بررسی کنگره پنج فقره از اظهارات نادرست به کنگره و دستکاری با یک شاهد.

Mr سنگ محکوم شد برای دروغ گفتن به مجلس نمایندگان کمیته اطلاعات خود را در مورد تلاش برای تماس با ویکی لیکس در این سایت منتشر شد که آسیب رساندن به ایمیل مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 دموکراتیک انتخابات رقیب هیلاری کلینتون که آژانس اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیده بودند به سرقت رفته توسط هکرها.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de