مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر بازسازی 10 درصد از کسانی که بودجه مطابق چین سهم

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر دارد بخشی از بازگرداندن بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس از توقف کمک به آژانس سازمان ملل متحد در ماه آوریل است.

در یک پست در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هیچ تصمیم نهایی ساخته شده بود و این بودجه برای بهداشت جهانی سازمان منجمد باقی مانده.

“این فقط یکی از مفاهیم متعددی در نظر گرفته شده که بر اساس آن ما خواهد پرداخت 10% از آنچه ما پرداخت شده است بیش از چندین سال مطابق بسیار پایین چین پرداخت. ساخته شده است تصمیم نهایی. تمام بودجه ها یخ زده” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این طرح پتانسیل بود “فقط یکی از مفاهیم متعددی در نظر گرفته شده که بر اساس آن ما خواهد پرداخت 10% از آنچه ما پرداخت شده است بیش از چندین سال مطابق بسیار پایین چین پرداخت.”

وی افزود: “باید تصمیم نهایی. همه وجوه یخ زده هستند. با تشکر!”

فاکس نیوز با استناد به یک پیش نویس درز نامه روز جمعه گزارش داد که صدای شیپور آماده شد برای بازگرداندن بخشی از بودجه به این که برای مطابقت با چین ارزیابی سهم. ایالات متحده کمک کرده است حدود 400 میلیون دلار در هر سال به این که معنی این سهم خواهد بود کاهش به $40 میلیون اگر آمریکا به پرداخت فقط 10 درصد است.

Donald Trump
فاکس نیوز با استناد به یک پیش نویس درز نامه روز جمعه گزارش داد که صدای شیپور آماده شد برای بازگرداندن بخشی از بودجه به این که
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های ایالات متحده به این که در 14 آوریل گفت: بودجه خواهد بود در انتظار به مدت 60 تا 90 روز با توجه به بررسی که هشدار در مورد COVID-19 و چین است.

رئيس جمهور را متهم به بدن تسهیل چین را “دروغ” در مورد شیوع کروناویروس گفت دولت او خواهد راه اندازی یک نقد و بررسی از سازمان است. که مقامات رد ادعا و چین اصرار دارد آن را باز و شفاف است.

“واقعیت این است که که موفق به اندازه کافی دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک موقع و شفاف مد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جلسه رسانه در باغ گل رز کاخ سفید در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان باید قاب حملات خود را علیه کسانی که به عنوان تلاش برای منحرف کردن توجه از خود و دست زدن به بحران است. که اعلام کرد شیوع کروناویروس یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در پایان ژانویه اما رئیس جمهور نیست اعلام اضطراری ملی در آمریکا تا اواسط ماه مارس.

کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان نیز با انتقاد از این حرکت به کاهش پول از یک آژانس سازمان ملل متحد در جهانی همه گیر و گفت: این امر تضعیف تلاش ها برای مبارزه با این بیماری است.

در آن زمان سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که “زمان” را به قطع کمک های مالی به عنوان چهره جهان یک بیماری همه گیر. او افزود که سلامت بدن “کاملا حیاتی به جهان تلاش” برای مبارزه با کروناویروس و در آن گفت: “باید حمایت شود.”

“ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و سخاوتمندانه دوست به که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد به طوری که” مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود بودجه.

“ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده به منظور نگه داشتن در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>