مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد CDC هشدار ‘اجتناب ناپذیر’ کروناویروس در آمریکا می گوید که او نمی ‘فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه او احساس نمی گسترش کروناویروس در آمریکا اجتناب ناپذیر بود, با وجود هشدارهای از مراکز کنترل بیماری است که عمده شیوع ویروس قطعا رخ می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و پس از اعلام تشکیل یک تیم اختصاص داده شده به مبارزه با گسترش این بیماری در ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس ها شنود گذاشته شده است منجر به این تیم خواهد شد که ریاست بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران گفت ایالات متحده باید آماده برای شیوع کروناویروس.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد” r. schultze ، گفت:. “ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن در انتظار است که این می تواند بد باشد.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس ایالات متحده بود “کاملا آماده است.”

“من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد بزرگتر ایالات متحده شیوع کروناویروس. “این احتمالا خواهد شد. آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر.”

“هر آنچه که اتفاق می افتد ما کاملا آماده” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “ما بهترین مردم در جهان است. شما ببینید که از مطالعه است. ما بهترین مردم بهترین مردم در جهان است.”

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او را باور نمی کند شیوع کروناویروس در آمریکا است “اجتناب ناپذیر” با وجود اظهارات به خلاف از CDC.
تراشه Somedevilla/گتی

کاخ سفید کاهش یافته است به ارائه نیوزویک با یک دیدگاه برای این داستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: قبل از این که شیوع کروناویروس در آمریکا این است که “تحت کنترل است.”

“ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “مردم در حال گرفتن بهتر است. همه آنها در حال بهتر شدن است. من فکر می کنم که وضعیت تمام خواهد شد شروع به کار کردن.”

همانطور که از نوشتن این 60 نفر از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده با هیچ مرگ و میر نسبت به این عفونت است. شش نفر تلقی شده است که کاملا بهبود یافتند.

با این حال یک بیمار در شمال کالیفرنیا ممکن است نشان دهنده اولین متحده coronavirus مورد که در آن فرد آلوده تا به حال شناخته شده تماس با فرد آلوده و تا به حال سفر خارج از کشور است.

“در این مرحله بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” CDC گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “مورد شناسایی شد از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم و برداشت دقیق پزشکان.”

“این خواهد بود که برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال از فرد به فرد انتقال در عمومی در ایالات متحده گفت:” بیانیه ای روز شنبه از وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است. “از امروز از جمله این مورد کالیفرنیا تا به حال 7 مربوط به سفر موارد یک تماس نزدیک مورد و در حال حاضر یک جامعه انتقال است.”

در سطح جهانی coronavirus شده است علت بیش از 2700 تلفات در حالی که بیش از 82,000 موارد تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de