مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت ناودان دستورالعمل برای بازگشایی مدارس صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان “بسیار دشوار و گران قیمت,” ادامه فشار برای مدارس و دانشگاه ها به بازگشایی در پاییز در حالی که کمرنگ جلوه دادن نگرانی در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس.

“من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت دستورالعمل برای باز شدن مدارس. در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!” آقای ترامپ نوشت: در یک توییت در روز یکشنبه است.

CDC صادر کرده و نه-صفحه چک لیست برای مربیان برای کمک به تعیین مدارس عمومی آمادگی برای بازگشایی روزانه و هفتگی آمادگی و برنامه ریزی برای چه اگر کسی بیمار می شود. چک لیست خواستار مدارس به دنبال ایالتی و محلی دستورالعمل آموزش دانش آموزان در مورد شستن دست و اجتماعی فاصله و خرید تمیز کردن و ضد عفونی لوازم.

CDC صادر موقت راهنمایی برای مدارس با خیال راحت به بازگشایی در ماه آوریل است و اغلب به روز رسانی وب سایت خود را به ارائه اطلاعات جدید برای مدیران. معلوم نیست چه بخشی از رهنمودهای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص اشاره به در خود را صدای جیر جیر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی جمعه که رئیس جمهور نمی خواهم این دستورالعمل به “موانع” به بازگشایی.

“ما نمی خواهیم که هدایت از CDC به یک دلیل مدارس باز نمی شود,” پنس گفت. CDC مدیر رابرت Redfield اضافه شده در این جلسه که دستورالعمل نیست “الزامات” و “نه به معنای پیش بینی است.”

آقای ترامپ نیز تهدید به “قطع بودجه” به مدارس در دیگر صدای جیر جیر شنبه اگر آنها نمی بازگشایی در پاییز.

“در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با هیچ مشکلی. این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!” آقای ترامپ نوشت. نیویورک تایمز گزارش داد که روز سه شنبه سوئد که اجتناب بسته شدن در پاسخ به همه گیر شده شاهد افزایش در مرگ و میر و هیچ قابل اندازه گیری افزایش رشد اقتصادی است.

آقای ترامپ تحت فشار قرار دادند متحده به بازگشایی مدارس در یک رویداد در کاخ سفید در روز سه شنبه.

“ما می خواهیم برای بازگشایی مدارس است. همه آن را می خواهد. مادرم می خواهید آن را به پدران آن را می خواهم بچه ها آن را می خواهم. از آن زمان به آن را انجام دهد” آقای ترامپ گفت. “ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس است.”

Redfield در مخاطبان در کاخ سفید به رویداد و خطاب به رئیس جمهور او را به طور مستقیم.

“من می دانم که شما می خواهم برای دیدن همه آمدن و برگشت به مدرسه در پاییز” آقای ترامپ گفت. “و من خوانده ام همه چیز را شما نوشته اید و من از آن بسیار زیاد است.”

CBS اخبار پزشکی کمک کننده دکتر دیوید Agus گفت: “فردا صبح” چهارشنبه که “باید آن را اجباری در تمام مناطق آموزش و پرورش برای کودکان به پوشیدن ماسک.”

او گفت: برای مدارس برای بازگشایی با خیال راحت کودکان “باید اجتماعی فاصله گرفته به همان اندازه که ممکن است. باید وجود داشته باشد قصد دارد پس هیچ اجتماعات بزرگ در مدرسه. و مدرسه باید دوباره طراحی شده برای فعال کردن فضا برای کودکان در کلاس طوری آنها را درست در کنار یکدیگر است. که منابع و زمان. ما آن را در حال حاضر ما باید برای به دست آوردن آن را در سراسر کشور به طوری که مدارس می توانند باز است.”

دکتر Agus در بازگشایی مدارس در پاییز 04:46

رئیس جمهور در ادامه به ستایش دولت او در پاسخ به این همه گیر و تطهیر شدت آن است.

در مصاحبه با Greta Van Susteren آقای ترامپ گفت: گفت: او معتقد است که این کشور “در یک جای خوب” خواهد شد و “شکل بسیار خوب” در چند هفته آینده. او گفت که او مخالف با یک ارزیابی از Dr. Anthony Fauci که در این هفته گفت که ایالات متحده هنوز هم “زانو عمیق” در موج اول این بیماری همه گیر کوروناویروس و باید مقابله با “وضعیت جدی” بلافاصله.

در همین حال ایالات متحده گزارش شده 60,000 جدید کروناویروس موارد در دوشنبه ترین تا کنون گزارش شده در کشور در یک روز, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد در حال حاضر بیش از 3 میلیون نفر از کل موارد در ایالات متحده از جمله بیش از 131,000 افرادی که فوت کرده اند با توجه به این ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de