رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی را برای کمک به رسیدگی به رشد شیوع کروناویروس.

اعلامیه – “دو بسیار بزرگ کلمات” به گفته آقای ترامپ – اجازه می دهد تا دولت فدرال به ضربه بزنید تا به $50bn (£40bn) در امداد اورژانس بودجه.

این حرکت باعث مقررات در ارائه مراقبت های بهداشتی است و می تواند با سرعت بالا تست – سرعت آهسته که مورد انتقاد قرار گرفته است به طور گسترده ای.

وجود دارد 1,701 تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده و 40 مرگ و میر.

چندین ایالت آمریکا باید اقدامات لازم برای جلوگیری از نرخ تورم از جمله ممنوعیت اجتماعات بزرگ, رویدادهای ورزشی, و بسته شدن مدارس.

ویروس سرچشمه در چین در ماه دسامبر گذشته اما اروپا در حال حاضر “epicentre” جهانی همه گیر سر از سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که چندین کشور اروپایی گزارش های شیب دار بالا می رود در عفونت و مرگ و میر.

ایتالیا و ثبت آن در کمترین روزانه تلفات هنوز – 250 در طول 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 1,266 با 17,660 عفونت به طور کلی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده است در زیر اخیر موشکافی بیش از آن عدم ارائه آمریکایی با گسترده coronavirus تست.

چه آقای ترامپ اعلام?

این تصمیم در وضعیت اضطراری اعلام شد توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آدرس زنده از کاخ سفید باغ گل رز.

“بعد از هشت هفته حیاتی” آقای ترامپ گفت.

در میان اقدامات پیش بینی شده به عنوان بخشی از واکنش های اضطراری عبارتند از:

  • به وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر و مقامات بهداشتی می تواند چشم پوشیدن از برخی از قوانین و الزامات مجوز دادن انعطاف پذیری بیشتر برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • بيمارستان ها خواسته شده است برای فعال کردن خود برنامه آمادگی اضطراری
  • تا 500,000 اضافی coronavirus آزمایش در دسترس خواهد بود در اوایل هفته آینده هر چند مقامات هستند معرفی آزمون و بدون روشن نیاز; آزمایشگاه خصوصی و واکسن توسعه دهندگان قادر خواهند بود به ارائه پنج میلیون coronavirus آزمون در ماه هر چند مقامات هستند معرفی آزمون برای کسانی که بدون علائم
  • بهره در تمام وام های دانشجویی است که برای چشم پوشی می شود تا اطلاع ثانوی به عنوان یک اندازه گیری به سهولت بار برای دانش آموزان به دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور بسته خود را درب

دموکرات ها در کنگره و به شدت متاثر متحده تا به حال شده است با اصرار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور حکم خواهد شد که همچنین اجازه می دهد بیشتر مردم به واجد شرایط برای دولت بیمه بهداشت و درمان.

خواست دوباره به توضیح دهد که چرا او گرفته coronavirus تست زیر گزارش شده است در این شرکت از افرادی که آزمایش مثبت اخیرا آقای ترامپ گفت که او تا به حال هیچ نشانه و وجود دارد بدون نیاز به آزمون. اما او اضافه کرد که او به احتمال زیاد به یک “نسبتا به زودی” به هر حال.

در کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو آغاز شد 14 روز خود انزوا دوره در روز جمعه بعد از تست مثبت است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsanaro آزمایش منفی با وجود یکی از دستیاران سقوط بیمار به تازگی. هر دو مردان به تازگی ملاقات مقامات آمریکایی از جمله رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

رئیس جمهور تهمت سفر بان کی مون در 26 کشور اروپایی بود که در ملاقات با خشم و سردرگمی است. این هفته را به اثر در روز جمعه در نیمه شب به وقت شرق آمریکا (04:00 GMT روز سه شنبه).

چه ملی اضطراری ؟

1988 استافورد قانون به رئیس جمهور به تنهایی توانایی مستقیم سازمان مدیریت اضطراری فدرال (Fema) برای هماهنگی ملی در پاسخ به “فجایع طبیعی” در درون ما.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اورژانس ملی” دو بسیار بزرگ کلمات اما اعلامیه برای تلفن های موبایل بیشتر و چشمگیر تر از آن است که می گوید: بزرگ سیاه و سفید دیک آنتونی Zurcher.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در حال حاضر وجود دارد بیش از 30 ملی اضطراری در اثر. آقای ترامپ اعلام کرده است چندین ملی اضطراری در ریاست جمهوری خود از جمله یک سال گذشته به تغییر مسیر نظامی بودجه برای ساخت یک مرز جنوبی دیوار برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی.

او نیز صادر شده به منظور مقابله با آتش سوزی در کالیفرنیا و جاری شدن سیل در میانه.

این نخستین بار استفاده از این دستور به مبارزه با یک بیماری همه گیر از باراک اوباما رئیس جمهور صادر شده که برای مبارزه با ویروس آنفولانزای خوکی.

رئیس جمهور بیل کلینتون صادر اضطراری ملی را برای پرداخت هزینه تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس نیل غربی در آمریکا و غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im