مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی می بیند جهش اقتصادی در نیمه دوم سال 2020 با وجود “بسیار دشوار است” ممکن است کار شماره

نیوزویک | No comments

لری Kudlow مدیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شورای اقتصاد ملی است هشدار داد که این کار اعداد ممکن خواهد بود “بسیار دشوار” به عنوان گزارش منتشر شده در آوریل هفته گذشته اما او پیش بینی شده است که وجود دارد خواهد بود یک اقتصادی “بازگشت” در نیمه دوم سال است.

Kudlow او استارک اما تا حدودی خوش بینانه ارزیابی از وضعیت کنونی اقتصادی در کشور در طول یک شنبه شب در مصاحبه با فاکس جدید میزبان جانین Pirro. اگر چه مشاور اقتصادی پیشنهاد کرد که همه چیز را بدتر در آینده نزدیک به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان او همچنین پیش بینی شده است که این وضعیت را بهبود بخشد به سرعت بعد از آن در سال.

“در بسیاری از شکستگی و بسیاری از مشکلات پشت این اعداد. هیچ تردیدی در مورد آن. این است که — من آن را یک بیماری همه گیر انقباض” Kudlow گفت. این مشاور اقتصادی اشاره کرد این بود که تا حد زیادی به دلیل کاهش مراحل مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در کشور است.

Larry Kudlow and Donald Trump
مدیر شورای اقتصاد ملی لری Kudlow صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول یک جلسه در رمان coronavirus همه گیر در کاخ سفید در آوریل 24 در واشنگتن ،
درو Angerer/گتی

“من نمی خواهم به sugarcoat هر یک از این دلیل آن را بسیار دشوار است. من فکر نمی کنم این تعداد در حال رفتن به نوبه خود تا در چند هفته آینده. من فکر می کنم در این کار آمار و ارقام در حال رفتن به بسیار دشوار است” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اضافه شده است.

اما Kudlow به ذکر است که دفتر بودجه کنگره و همچنین بسیاری از تحلیلگران اقتصادی پیش بینی قوی, بهبود بعد از آن در سال 2020 است. او همچنین اشاره کرد که اکثر کارگران که در حال حاضر بیکار شده اند furloughed معنی آنها یک کار در انتظار زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشایی شده است.

“اگر شما می خواهید با روشنایی ضعیف تابیدن از امید جانین در شماره دیروز 20 میلیون از دست دادن حدود 80 درصد furloughs آنها به طور موقت اخراج همانطور که توسط افرادی که مورد بررسی قرار گرفت,” او گفت:.

وزارت کار منتشر شد آن مقدار پیش بینی شده در مارس گزارش اشتغال در روز جمعه نشان می دهد که بیش از 20 میلیون شغل از دست داده شده است در این ماه به عنوان نرخ بیکاری رسمی شروع به پریدن کرد به 14.7 درصد است. که دو رقمی افزایش بیش از 11 درصد از ماه فوریه زمانی که بیکاری باقی مانده در کف تاریخی از 3.5 درصد است.

“این است که تا کنون بیشترین انقباض را در تاریخ این سری داده ها که بر می گردد به سال 1939. در نظر داشته باشید که قبل از این ماه بزرگترین ماهانه انقباض آمد و در سپتامبر سال 1945 هنگامی که اقتصاد از دست 1.96 میلیون شغل” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی در بیانیه ای گفت در ایمیل فرستاده شده به رادیو فردا.

اقتصاددانان قبلا پیش بینی شده که نرخ بیکاری می تواند به جایی بین 20 درصد و 30 درصد در ماه های آینده. برای قرار دادن که در چشم انداز بالاترین نرخ بیکاری در تاریخ ایالات متحده آمد و در سال 1933 در اوج رکود بزرگ افزایش به 24.9 درصد است. در طول رکود بزرگ آن به اوج خود رسید و در 9.9 درصد در سال 2009.

“من مبارزه را حتی به کلمات قرار داده چگونه بزرگ این افت است. آن را به عنوان اگر تمام دستاوردهای در اشتغال از سال 2000 محو شد,” الیز گولد اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی نوشت: در یک جمعه پست وبلاگ در پاسخ به مارس شغل گزارش. “در مجموع کار ضرر و زیان بیش از دو ماه گذشته را پر کنید تمام 30 در حال حاضر خالی لیگ اصلی بیس بال استادیوم 16 بار بیش از. آن را به عنوان اگر تمام مشاغل در تمام ایالات متحده شروع با حرف ‘م’ به سادگی ناپدید شده در ماه گذشته,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>