روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به انکار تجاوز جنسی اتهامات وضع شده علیه او توسط تارا Reade بایدن معاون سابق دستیار زمانی که او به عنوان دلاور سناتور در طول 1990s.

“من می خواهم برای دریافت در مقابل آن و من فقط آن را انکار کند اگر از آن درست نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد Reade این اتهامات در این پادکست از مجری رادیویی محافظه کار دن richard shaw.

“شما آن را انکار کند. منظورم این است که من بوده ام و در مجموع قربانی این مزخرف نادرست و اتهامات ناروا” ادامه داد. “من شده است به دروغ متهم توسط مردم است که من هرگز حتی دیده می شود. من حتی هرگز دیده می شود بسیاری از این افراد و برخی از آنها را من آنها را ملاقات کرد — بهره صفر. درسته ؟ مانند صفر است. و همه ناگهانی شما را تبدیل به یک ثروتمند مرد یا یک پسر مشهور شما را تبدیل به رئیس جمهور و مردم فقط… مردم که شما هرگز دیده می شود که شما هرگز شنیده از اتهامات عنوان شده علیه.”

“من حدس می زنم شما می توانید می گویند من چسبیده تا برای او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن پس از ارائه توصیه های خود را.

“بدترین قربانی من همیشه قبل از دیده بود و بسیار با کیفیت بالا انسان برت Kavanaugh,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر نشسته دیوان عدالت بود که متهم به تجاوز به عنف در طول ماه سپتامبر 2018 سنا در جلسات.

Reade ادعا می کند که در سال 1993 بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان دست خود را. او همچنین ثبت یک شکایت کیفری در مورد این حادثه با واشنگتن Metropolitan Police Department.

در صبح روز جمعه در مصاحبه MSNBC را صبح جوبایدن ثابت که Reade این اتهامات نادرست است.

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است. و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است,” او گفت:.

Reade گفت نیوزویک در صبح روز جمعه است که او تا به حال هنوز جزئیات بایدن کامل بیانیه اتهامات او را و نمی خواهد تا پاسخ او بود.

 U.S. President Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در روزنامه نگاران پس از استقبال از رئیس جمهور مغولستان Battulga Khaltmaa به کاخ سفید جولای 31, 2019 در واشنگتن, DC.
تراشه Somodevilla/گتی

“من تارا و او به نظر می رسد بسیار معتبر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: richard shaw. “مادر خیلی معتبر, مادر بزرگ بود” او اضافه ارجاع به تازگی مطرح تصویری از یک اوت 11, 1993 لری کینگ زنده بخش است که در آن یک unnamed زن ظاهرا Reade مادر گفت که دختر او تا به حال جدی “مشکلات” با یک سناتور او مشغول به کار بود.

در طول مصاحبه خود با richard shaw تهمت به نام بایدن “یک اشتباه مرد” و افزود: “من مشتاقانه منتظر به روز, روزی, آنها را به این سو زنان از آنجا که هر یک از آنها دروغ گفتن است. آنها دروغ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به تجاوز به عنف و اقدام به تجاوز به عنف در مجموع سه بار.

“چه آنها قرار داده [Kavanaugh] از طریق و خانواده—همسر خود را باور نکردنی, زن, دختران خود را برای او را به رفتن را از طریق آنچه که او رفت و از طریق یک رسوایی است. و شما می دانید نگاه من نگاه دو برابر استاندارد. شما نگاه کنید در بایدن هیچ کس حتی می خواهد به مطرح کردن موضوع” نسبت ناروا گفت.

اگر چه دموکرات کنگره مانند نیویورک دموکراتیک نمایندگان Hakeem Jeffries و اسکندریه Ocasio-کورتز به حال عموم به نام بایدن و حزب دموکرات به بحث و بررسی Reade ادعای دموکرات مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که او معتقد است بایدن.

“من احساس همدردی زیادی برای هر زنانی که جلو آوردن اتهام,” پلوسی گفت. “من یک حامی قوی از #MeToo جنبش است. من فکر می کنم آن است که یک سهم بزرگ به کشور ما و من را حمایت جو بایدن. من راضی هستم با او چگونه است پاسخ داد. من او را می دانم. من افتخار می کنم به تایید او را در روز دوشنبه.”

جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به نام پلوسی “یک منافق” برای حمایت بایدن بدون بررسی Reade ادعا می کند در برابر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im