مغلوب ساختن پیشی جستن چهره موشکافی بیش از وست پوینت آدرس برنامه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای ارائه یک فارغ التحصیلی سخنرانی در آکادمی نظامی وست پوینت در نیویورک هستند که مورد سوال است.

آقای ترامپ است که با توجه به صحبت در 13 ژوئن در آکادمی واقع در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال شهر نیویورک است.

ایالت نیویورک است که در کانون ما شیوع کروناویروس.

آکادمی گفت: “اندازه و دامنه از مراسم فارغ التحصیلی مشخص خواهد شد ملاحظات ایمنی” برای همه شرکت کنندگان.

دانشجویان شده اند و حضور در کلاس های تقریبا پس از آنها به سمت چپ محوطه دانشگاه برای شکستن بهار در 6 مارس.

رئیس جمهور اعلام کرد در 17 مارس او خواهد بود و به غرب نقطه شروع آدرس این سال است.

به گزارش نیویورک تایمز که به عنوان یک شگفتی به وست پوینت برگزارکنندگان رویداد که تا به حال هنوز برای نهایی مراسم فارغ التحصیلی برنامه های میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک آخر هفته سرمقاله نیویورک دیلی نیوز هشدار داد “هیچ دلیلی برای این باور است که ایالت نیویورک و نه آکادمی خود آماده است تا میزبان یک مراسم فارغ التحصیلی در میان همه گیر”.

در بیانیه آکادمی گفت: حدود 1000 دانشجویان را مجبور به بازگشت به دانشگاه به بسته اتاق خوابگاه خود فارغ التحصیل و “در نهایت حرکت به افسر ارتش آموزش های پایه”.

دانشجویان خواهد بود در حال بازگشت به دانشگاه شروع و در اواخر ماه مه و خواهد بود موضوع را به “مفصل Covid غربالگری, تست, قرنطینه و طرح ادغام” به آن اضافه شده است.

این بیانیه اشاره کرد که این “مراسم فارغ التحصیلی متفاوت خواهد نگاه از های اخیر مراسم فارغ التحصیلی به دلیل زمان سلامت اجتماعی نیروی اقدامات حفاظت” و این خواهد بود به احتمال زیاد برای محدود کردن مشارکت خانواده.

  • آمریکایی ها که نمی توانید دست خود را بشویید در خانه
  • داستان ناگفته پشت امریکا بزرگترین شیوع

ایالات متحده به تازگی آکادمی نیروی دریایی در مریلند به نام خاموش خود را شروع و به جای آن برگزار مجازی فارغ التحصیلی.

اما آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اجازه سالمندان فارغ التحصیل هفته گذشته آنها را ملزم به حفظ دقیق اجتماعی فاصله. معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرد که در آن رویداد.

رئیس جمهور قبلا صحبت در گارد ساحلی و نیروی دریایی و نیروی هوایی آکادمی فارغ التحصیلی است.

از صبح روز یکشنبه وجود دارد 941,628 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده وجود داشته است و 54,024 مربوط به مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de